Daruji Xsara 1.8 VTS na ND

Inzeráty starší 90 dnů budou smazány, pokud nezadáte dobu vyvěšení inzerátu

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Daruji Xsara 1.8 VTS na ND

Příspěvekod johnson » úte 22. led 2019, 23:02

Ahoj Xsamaradi,
jelikoz jsem jiz nejaky ten cas nevenoval potrebnou peci svemu vozu, jak se tak rika "zvrakovatel". Jezdil jsem prevazne sluzebnimi vozy a nemel na Xsaru cas ani chut. Jiz mi vice nez pul roku stoji a ma nejake neduhy, ktere se mi jiz nechtelo resit.
Jelikoz je mi lito jej nechat jen tak ekologicky zlikvidovat, rad jej daruji nekomu, komu alespon jeho casti nejak poslouzi.

Jedna se o Xsara I. VTS 1.8 16V, rok 1998, cervena metaliza. Jezdila vzdy vyborne a nenechala me nikdy na holickach - i kdyz nahodou neco nefungovalo, vzdy jela a dojela tam, kam mela :)

Ted k domu, co nefunguje:
  • poskozena sedacka ridice - droli se vypln
  • uhnily vyfuk - nekde mezi 2. a 3. dilem + demontovany katalyzator (jiz jsem tak koupil)
  • nefungujici ventilator topeni - mozna uhliky nebo ovladaci tranzistory
  • vylomeny plast drzici ovaladani el. stahovani oken na prostrednim panelu
  • mrtva zadni naprava
  • vybite cepy
  • nalomene kabely u ridicovych dveri - nefunguje vyhrivani zrcatka + v nektere poloze neotevira okno

Uplne v poradku je motor, prevodovka (20k zpatky kompletni vymena - u stare proletel diferencial ven), karosarske dily vyjma zadnich dveri, ktere jsem jiz koupil tuknute.

A mimochodem, na znacku jsem nezanevrel. Jiz vlastnim novy vuz, ktery se postupne zabydluje ve sve roli rodinneho kombiku :)
Xsara 1.4i 3dv. rv 99 -> Xsara VTS 1.8 rv.98
johnson
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel

Vůz: Xsara VTS 1.8 16V, rv.98

Zpět na Prodám - vozidlo