vstřiky

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

vstřiky

Příspěvekod libor » úte 23. led 2007, 6:27

Zdar vsichni.Mam problem,odesel mi jeden vstrik(coz u HDI nic zvlastniho )jenze nastal problem.Kdyz jsem zacal po vrakavistich shanet vstrik tak jsem zjistil ze v aute mam system Siemens a na tenhle system nikde vstriky nemaj,ze prej kdybych mej Bosch tak neni problem.Ptal jsem se i v Citroenu a ty blazni za nej chteli 14 tis.Neporadi mi nekdo kde ho sehnat?jsem z jiznich cech.diky moc.

xsara 2,0HDi 66kw,r.v.2002.
libor
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 10. srp 2006, 5:16

Příspěvekod Sbohem vąem » úte 23. led 2007, 8:58

jj,to já jsem znal na dieselu taky,tam sice na feldu chtěli 4 tis. za jeden,ale oni ho mění celý,což znamená,že ten vstřik se dá rozebrat a vyměnit jen střeva,které jsou poškozené,většinou časem doslova shoří rozprašovací jehla (je zakroucená) a to střevo mě sice vyšlo zadarmo ,ale kdybych to kupoval tak by mě vyšlo na 1000 kč jeden.

Když jsem byl nedávno v servisu (mám benzína),tak jsem si postěžoval na občasný nepravidelný chod motoru na volnoběh,ale při jízdě naprosto vše v pohodě,tak říkal mechanik i jeho kolegové,když to sledovali,že bude asi některý vstřik pomalu v čudu nebo je zanesený.
Jedno střevo vstřikovače do 1,8 16V vyjde na 1500 kč,tak to docela ujde.
V Citroënu by se stím nepárali vymění to celé a hotovo,co by se stím otravovali a úplně zbytečně vyhodíš tolik peněz.

Zkusil bych jiný servis neoriginál,ale typnul bych si ,že ti tam pasne i ten Bosch.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod Milan D. » úte 23. led 2007, 19:14

Nazdárek, ještě bych zkusil na internetu firmu ze Zábřehu na Moravě, ale nevím jak se přesně jmenuje bez záruky, zkus kombinaci PSA, SPA Zábřeh na Moravě, dělají LPG, STK a hlavně rapasují a vyměňují vstřikovače, vstřikovací čerpadla, vše co je spojené s Diesly a Comon Railem, tak to tam zkus.
Milan D.
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 125
Registrován: čtv 23. lis 2006, 22:29
Bydliště: Česká Třebová


Zpět na Motor - diesel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků