Přetěsnění motoru

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Přetěsnění motoru

Příspěvekod brko » pát 22. úno 2008, 10:01

Mám dotaz ohledně těsnění motoru ... teče mně olej lehce okolo víka ventilů a okolo čerpadla. Říkal jsem si, ľe aľ bude tepleji přetěsním vąechno i s hlavou, přece jenom uľ to má asi 250tis., tak preventivně. Dělali jste to někdy někdo? Na co si dát pozor? Je potřeba přebruąovat hlavu? Kdyľ uľ to budu mít rozhozené, mění se jeątě něco? Kámoą (automechanik) mně říkal, ľe víko a čerpadlo je práce max. na 2 hoďky, tak snad má pravdu.
Jinak mám Xsaru I. 1.9D
brko
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 6. led 2008, 19:53

Příspěvekod viliam34 » pát 22. úno 2008, 16:49

ahoj, ja teraz momentalne menim tesnenie pod hlavou, remene, kladky, vod. cerpadlo a tesnenia pod vekom ventilov. ak budes menit hlavu je dobre dat hlavu prebrusit lebo byva tam otlacene tesnenie blizko ventilov. budem ju davat aj na tlakovu skusku. pozri obrazok ako je otlacene tesnenie
Přílohy
DSCF4468.JPG
DSCF4468.JPG (34.83 KiB) Zobrazeno 4092 krát
Xsara II 1.9D 51kW 2001
viliam34
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 17. pro 2007, 15:20
Bydliště: Slovensko - Trnava

Příspěvekod brko » pát 22. úno 2008, 20:46

viliam34 píše:ahoj, ja teraz momentalne menim tesnenie pod hlavou, remene, kladky, vod. cerpadlo a tesnenia pod vekom ventilov. ak budes menit hlavu je dobre dat hlavu prebrusit lebo byva tam otlacene tesnenie blizko ventilov. budem ju davat aj na tlakovu skusku. pozri obrazok ako je otlacene tesnenie


Díky za info .. tak na těsnění pod hlavou se asi vykaąlu, stejně to zatím neteče ... a co pod víkem, tam se nemusí brousit nic, ne?
brko
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 6. led 2008, 19:53

Příspěvekod viliam34 » pát 22. úno 2008, 20:52

pod vikom nemusis brusit nic, len das nove tesnenia, ja som kupoval 2, v obchode mi povedali ze sa tam davaju 2 a tak som ich objednal, ak zhanas info ohladom tesneni www.elit.cz alebo sk, tam mas elektronicky katalog
Xsara II 1.9D 51kW 2001
viliam34
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 17. pro 2007, 15:20
Bydliště: Slovensko - Trnava


Zpět na Motor - diesel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštevníků