klepání motoru 1.9d

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

klepání motoru 1.9d

Příspěvekod ovar » pát 17. lis 2006, 23:07

zdravim kdy? nastartuju tak to někdy kovově zaklepe a otřesy citim v ?ajtrpace při cestě to dělá kdy? prudce přidám plyn pak kdy? to zdechnu jinak se v tom autě třepe snad v?echno ale dá se to vydr?et předtim jsem měl xantiu 1,8i ta se mi zdála propracovaněj?í ale byla mrdlá a začala hnit tak jsem zůstal věrný a koupil xsaru tak mi nekdo poradte dik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
xsaraII-19D
ovar
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 21. říj 2006, 22:19

Re: klepání motoru 1.9d

Příspěvekod řepák » sob 18. lis 2006, 10:11

ovar píše:zdravim kdy? nastartuju tak to někdy kovově zaklepe a otřesy citim v ?ajtrpace při cestě to dělá kdy? prudce přidám plyn pak kdy? to zdechnu jinak se v tom autě třepe snad v?echno ale dá se to vydr?et předtim jsem měl xantiu 1,8i ta se mi zdála propracovaněj?í ale byla mrdlá a začala hnit tak jsem zůstal věrný a koupil xsaru tak mi nekdo poradte dik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nejsem profik ale tohle mi dělala ?típlá vačka na Iveco-u , tedy bylo to hlavně cejtit při se?lápnutí spojky - brněla mě noha .
Nebo jen vytahaný ?ílenýbloky , tak se to tam v?elijak kroutí .
Třeba ti někdo poradí něco lep?ího .
:driv: :drie:
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Dave » sob 18. lis 2006, 17:34

Mám ten samý motor, a u mne to byla prdlá přepá?ka ve výfuku. V?ydce se zklepala a vydala ten zvuk. Jen ty vybrace ?altpáky mi tm nesedí.
Ale to se dá rychle poznat kdy? si to poslechne? zvenku odkud to jde
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Uživatelský avatar
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 16. zář 2006, 11:09
Bydliště: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Příspěvekod Rope » ned 19. lis 2006, 16:28

Zkontroluj silentbloky na motoru a převodovce.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Sbohem vąem » ned 19. lis 2006, 20:12

Souhlasím z Ropem na feldě v dieselu co jsem měl mě to dělalo to samý,byl v háji spodní silentblok motoru,jen?e tím mi to odrovnalo i mechanizmus řadící paký k převodovce a oprava stála 1500 kč tady to bude tak 3x dra??í.
Sbohem vąem
 


Zpět na Motor - diesel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků