Kryt pod motor

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Kryt pod motor

Příspěvekod MACI » čtv 7. pro 2006, 15:18

nemate nekdo fotku,planek,schema podvozku na xsaru 1 ne HDI?koupil jsem dnes kryt pod motor a chci ho tam o vikendu pridelat a chtel jsem se na to podivat,kam to bude pasovat.dalsi vec jsou srouby..nevim,jake bych k tomu mel sehnat.u toho krytu nebyly.Nepridelaval tu nekdo ten kryt take?
dekuji za help
MACI
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 13. zář 2006, 16:00
Bydliště: ZR

Příspěvekod bubakkaja » čtv 7. pro 2006, 16:33

kryt drzi vzadu v napravnici dvema osmickama vpredu k pricce trtema sestkama a pak k bocnim plastum tam jsou original takove plastove srobka ale ja tam dal sestky a zvrchu matky
xsara vts 2.0 prodano
xantia combi 2,1 td exclusive
Uživatelský avatar
bubakkaja
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 10. srp 2006, 20:40
Bydliště: frydek-mistek

Příspěvekod MACI » čtv 7. pro 2006, 17:46

to je divne.ten kryt ma jen 5 der na srouby a jsou jen na jednom "konci"..doufam,ze si teda vystacim jen s tim jednim plastem a se sroubama "co dum dal"..uvidime.
Přílohy
img.jpg
img.jpg (10.33 KiB) Zobrazeno 3580 krát
MACI
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 13. zář 2006, 16:00
Bydliště: ZR

Příspěvekod MACI » úte 2. led 2007, 18:01

tak nevim jakou mate zkusenost s tim krytem pro neHDI Xsary Vy,ale ja ho jdu reklamovat.ten kryt je naprosto nepouzitelny,protoze kdyz ho po namaze namontuji ( je treba si s tim trochu vic pohrat,jelikoz to vubec nesedi),tak se bezprostredne dotyka predni casti vyfuku..dalo by se improvizovat a nejak to poresit,ale radeji to necham byt.snad ho bezproblemu vezmou zpet.jen kdyby tu byl nekdo,kdo ho taky montoval a mel jiny nazor nez ja,tak dejte vedet.(kupoval jsem ho u ACI.cz )
MACI
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 13. zář 2006, 16:00
Bydliště: ZR


Zpět na Motor - diesel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštevníků