Klepani kola nejen na nerovnostech ..

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod mio » úte 25. bře 2008, 18:10

A nejsou to náhodou zadní sedačky??Ty úchytky. Někdo to tady uľ řeąil!
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Příspěvekod jakub_k » úte 25. bře 2008, 19:12

mio píše:A nejsou to náhodou zadní sedačky??Ty úchytky. Někdo to tady uľ řeąil!


to nevim, ale to by asi neklepalo kdyby v tom aute sedelo 5 lidi ?

a urcite ne nad 120km/h na pekne rovne silnici
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod mio » úte 25. bře 2008, 19:15

jakub_k píše:
mio píše:A nejsou to náhodou zadní sedačky??Ty úchytky. Někdo to tady uľ řeąil!


to nevim, ale to by asi neklepalo kdyby v tom aute sedelo 5 lidi ?

a urcite ne nad 120km/h na pekne rovne silnici
Pravda.......
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Příspěvekod mio » úte 25. bře 2008, 19:43

Jde taky o to,jestli jak píąeą co vąechno ti měnili jestli to opravdu v servisu vyměnili.Ukázali ti ty potrhané silentbloky?? Jediné co asi můľeą udělat je navrtat do nápravy díry a nacpat tam vazelínu.Jestli klepání ustane nebo se zmírní,tak to asi opravdu bude v háji a repase tě nemine.Neznamená ľe kdyľ nemáą kola do A ľe je vąe OK.Jestli máą popraskaná gufera (to stejně nijak nezjiątíą neľ tím navrtáním ,kdy se ti vazelína začne vytlačovat ven)tak se ti dovnitř dostala voda a popraskala klec která drľí ty loľiska a to dělá asi nejspíą to klepání.A kdyľ to tím nebude alespoň můľeą jednu věc vyřadit a hledat jinde!!Hodně lidí říká nic nemazat ale z vlastní zkuąenosti ti to doporučuji.
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Příspěvekod jakub_k » úte 25. bře 2008, 20:14

mio píše:Jde taky o to,jestli jak píąeą co vąechno ti měnili jestli to opravdu v servisu vyměnili.Ukázali ti ty potrhané silentbloky?? Jediné co asi můľeą udělat je navrtat do nápravy díry a nacpat tam vazelínu.Jestli klepání ustane nebo se zmírní,tak to asi opravdu bude v háji a repase tě nemine.Neznamená ľe kdyľ nemáą kola do A ľe je vąe OK.Jestli máą popraskaná gufera (to stejně nijak nezjiątíą neľ tím navrtáním ,kdy se ti vazelína začne vytlačovat ven)tak se ti dovnitř dostala voda a popraskala klec která drľí ty loľiska a to dělá asi nejspíą to klepání.A kdyľ to tím nebude alespoň můľeą jednu věc vyřadit a hledat jinde!!Hodně lidí říká nic nemazat ale z vlastní zkuąenosti ti to doporučuji.


no nevim jestli se mam do navrtavani poustet sam, hlavne jsem z prahy a to asi neni prace zrovna vhodna u chodniku na sidlisti, takze maximalne az se otepli, ze bych si udelal vylet nekam za prahy na zahradu.

kazdopadne zitra zjistim jestli to nedelaji ty bubny jak mi tu nekdo psal, jelikoz zrovna pred tydnem mi zacal jeden buben tect (ale spis to bude jen nahoda :( .. takze s nima jdu zitra do servisu a pak se uvidi ...
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod mio » úte 25. bře 2008, 20:18

jakub_k píše:
mio píše:Jde taky o to,jestli jak píąeą co vąechno ti měnili jestli to opravdu v servisu vyměnili.Ukázali ti ty potrhané silentbloky?? Jediné co asi můľeą udělat je navrtat do nápravy díry a nacpat tam vazelínu.Jestli klepání ustane nebo se zmírní,tak to asi opravdu bude v háji a repase tě nemine.Neznamená ľe kdyľ nemáą kola do A ľe je vąe OK.Jestli máą popraskaná gufera (to stejně nijak nezjiątíą neľ tím navrtáním ,kdy se ti vazelína začne vytlačovat ven)tak se ti dovnitř dostala voda a popraskala klec která drľí ty loľiska a to dělá asi nejspíą to klepání.A kdyľ to tím nebude alespoň můľeą jednu věc vyřadit a hledat jinde!!Hodně lidí říká nic nemazat ale z vlastní zkuąenosti ti to doporučuji.


no nevim jestli se mam do navrtavani poustet sam, hlavne jsem z prahy a to asi neni prace zrovna vhodna u chodniku na sidlisti, takze maximalne az se otepli, ze bych si udelal vylet nekam za prahy na zahradu.

kazdopadne zitra zjistim jestli to nedelaji ty bubny jak mi tu nekdo psal, jelikoz zrovna pred tydnem mi zacal jeden buben tect (ale spis to bude jen nahoda :( .. takze s nima jdu zitra do servisu a pak se uvidi ...
A prasátka v bubnech vyměn na kaľdé straně!! :wink:
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Příspěvekod jakub_k » úte 25. bře 2008, 20:21

mio píše:
jakub_k píše:
mio píše:Jde taky o to,jestli jak píąeą co vąechno ti měnili jestli to opravdu v servisu vyměnili.Ukázali ti ty potrhané silentbloky?? Jediné co asi můľeą udělat je navrtat do nápravy díry a nacpat tam vazelínu.Jestli klepání ustane nebo se zmírní,tak to asi opravdu bude v háji a repase tě nemine.Neznamená ľe kdyľ nemáą kola do A ľe je vąe OK.Jestli máą popraskaná gufera (to stejně nijak nezjiątíą neľ tím navrtáním ,kdy se ti vazelína začne vytlačovat ven)tak se ti dovnitř dostala voda a popraskala klec která drľí ty loľiska a to dělá asi nejspíą to klepání.A kdyľ to tím nebude alespoň můľeą jednu věc vyřadit a hledat jinde!!Hodně lidí říká nic nemazat ale z vlastní zkuąenosti ti to doporučuji.


no nevim jestli se mam do navrtavani poustet sam, hlavne jsem z prahy a to asi neni prace zrovna vhodna u chodniku na sidlisti, takze maximalne az se otepli, ze bych si udelal vylet nekam za prahy na zahradu.

kazdopadne zitra zjistim jestli to nedelaji ty bubny jak mi tu nekdo psal, jelikoz zrovna pred tydnem mi zacal jeden buben tect (ale spis to bude jen nahoda :( .. takze s nima jdu zitra do servisu a pak se uvidi ...
A prasátka v bubnech vyměn na kaľdé straně!! :wink:


jj s tim pocitam :) stejne se budou muset rozebrat oboje, protoze to tece na prave strane a boucha zase na leve :( tak to chci vse zkontrolovat a i vymenit pri te prilezitosti
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod jakub_k » pát 28. bře 2008, 13:23

teda uz jsem z toho auta moc zoufalej ...


ted mi menily v servise vzadu pakny a prasatko - na jedne strane byly uplne sjety, na druhy zas jako novy ..

pak jsem byl na STK, kde mi rozklepali tu zadni napravu a pry na podvozku nebylo nic slyset .. ze jen uvnitr auta .. pak mi jeste kamarad vlezl pod auto, ja si vlezl do kufru kde jsem se houpal a on slysel rany z te tyce dole..

zajimave je, ze kdyz je zatazena rucka a houpu se v kufru, tak se to ozyva, kdyz zatazena neni, tak je ticho..


no dalsi krok bude, ze zajedu nekam, kde delaji primo ty repase, aby se mi na to podivali..
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Podvozek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků