rozpalene kotouce

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

rozpalene kotouce

Příspěvekod jerim » pon 13. dub 2009, 21:17

Zdravim dneska jsem opet vyrazil na cestu skoro nebrzdim hodne pouzivam brzdeni motorem ale i presto kdyz jsem prijel a sahnu na stred kol jak prednich tak zadnich jsou varici uz jsem zoufaly nevim z ceho to je .kdyby to bylo jen v predu tak hledam tam ale ze by me odesly brzdy na vsech ctyrech je divny ne???a nemuze to byt od lozisek?nebo ze b me predek spatne brzdil a zadek to nemuze utahnout a proto se tak pali naiste vase napady kde hledat
jerim
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: čtv 1. bře 2007, 20:37
Bydliště: Chomutov
Vůz: xsara break 1.8i16V 98

Re: rozpalene kotouce

Příspěvekod mio » úte 14. dub 2009, 14:22

Jsou vařící tak že neudržíš ruku na disku ??Zkoušel jsi zvednout na hever a protočit kola jestli se lehce protáčí ??Jak tvoje Xsara brzdí ?
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: rozpalene kotouce

Příspěvekod dapata » úte 14. dub 2009, 16:27

jerim píše:Zdravim dneska jsem opet vyrazil na cestu skoro nebrzdim hodne pouzivam brzdeni motorem ale i presto kdyz jsem prijel a sahnu na stred kol jak prednich tak zadnich jsou varici uz jsem zoufaly nevim z ceho to je .kdyby to bylo jen v predu tak hledam tam ale ze by me odesly brzdy na vsech ctyrech je divny ne???a nemuze to byt od lozisek?nebo ze b me predek spatne brzdil a zadek to nemuze utahnout a proto se tak pali naiste vase napady kde hledat



to vypadá jako kdyby ti to neustále pořád brzdilo,respektive přibrzďovalo, ale múže to být úplně něco jiného. kus zajít někam třeba na STK ať ti změří jak ti to vůbec brzdí.
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 217
Registrován: stř 30. kvě 2007, 7:24
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Re: rozpalene kotouce

Příspěvekod jimmivonstarsi » úte 14. dub 2009, 17:53

Podobny problem mel svagr na C5. Praskla mu membrana, nebo nejaky prepousteci hadicka (proste uvnitr posilovace) a porad mu to malinko pribrzdovalo. Vzdycky stacilo jen pedal za jizdy nohou prizvednout a byl klid. Ale po chvili zase pedal zacal sjizdet pomale dolu a pribrzdovalo to. Zkratka posilovac brzdi i kdyz nema... Takze novy kus a bylo po problemu.
Citorën Xsara 1,9TD; r.v.1999; barva: rouge lucifer; spotřeba 6,1L/100km
jimmivonstarsi
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 98
Registrován: sob 29. zář 2007, 15:04
Bydliště: Brno
Vůz: Citroën Xsara 1,9TD, r.v. 1999, barva: rouge lucifer


Zpět na Podvozek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků