Spodni kryt motoru

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Spodni kryt motoru

Příspěvekod Pocket » pát 20. srp 2010, 11:30

Zdravim, nevim jestli jsem trefil kategorii, pokud ne tak se omlouvam.
Mam na vas takovy dotaz. U meho Picassa r.v. 2003 2.0 HDI mam dole pod motorem takovy plastovy dekl.
Co mne ale zarazi je to, ze je uprostred docela dost vytvarovany a pokud stojim na asfaltu tak mezi krytem a silnici je tak max 10-15cm.. Kdyz prejedu jen trochu vetsi hup tak s tim soupu o zem.
Prisroubovany je dobre, jen je uprostred tak vytvarovanej divne. Ma tavyhle tvar z profilu : -----\___/--
Dival jsem se na ostatni Xsary a zadna to nemela. Proto se ptam, je to tak normalni?
Kdyz jedu druhym autem za nim vypada to, jako bych drel krytem o zem. Zadne jine auto tak nizko kryt nema.
Dik moc za zpravy
Pocket
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 29. zář 2009, 14:02
Bydliště: Luzna okres Rakovnik
Vůz: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI r.v. 2003

Re: Spodni kryt motoru

Příspěvekod Cvrček » pát 20. srp 2010, 22:03

Ten výstupek je pod převodovkou a není "v ose" auta. Je více do leva. Mám ten kryt taky. To nejnižší místo je docela nízko,ale zatím se mi nestalo,že bych si jím někde škrtnul. To by jsi musel jezdit někde terénem,aby se tomu tak stalo. Já teď jezdím po dost poničených cestách a zatím sem nikde neškrtnul.
No a jak to vypadá z pohledu od jinud nevím,to jsem zatímneměl důvod zkoumat. Osobně mi to přišlo,že ty lízátka (spojlery) pod předním nárazníkem jsou níž,takže dřív servu je,než ten kryt.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001


Zpět na Podvozek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků