Dálkové ovládání

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod FURY » ned 3. úno 2008, 14:41

to je sice fakt ale kdyľ to potřebuju odemknout třeba někomu a sem dál tak sem línej jít blíľ aby to vzalo a házet klíček se mi taky nechce při mim ątěstí by pad do kanálu :-) ale dík za odpověd aspon vim ľe to neni vada ale je to tak daný .....
Xsara 1.8 16V Exclusive r.v. 99
Uživatelský avatar
FURY
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 44
Registrován: stř 20. čer 2007, 0:04
Bydliště: Mladá Boleslav
Vůz: Xsara, 1,8 16V, N95, r.v. 1999

Příspěvekod dapata » ned 3. úno 2008, 17:41

FURY píše:to je sice fakt ale kdyľ to potřebuju odemknout třeba někomu a sem dál tak sem línej jít blíľ aby to vzalo a házet klíček se mi taky nechce při mim ątěstí by pad do kanálu :-) ale dík za odpověd aspon vim ľe to neni vada ale je to tak daný .....


Taky tak, maximálně 6m ve volném prostoru.Víc ani nepotřebuji :wink:
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 217
Registrován: stř 30. kvě 2007, 7:24
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Příspěvekod Verdom » úte 5. úno 2008, 6:42

Ohledně DO. Uľ se mi dvakrát stalo ľe se mi odlomil ten mikrospínač pod gumou. (a to to moc nemačkám, jen co je nutné)
Přiletovat ho zpátky, je to celkem problém protoľe po ulomení těch plíąků není skoro za co.
Tak jsem to po posledním pájení zespodu podlepil housenkou z tavné pistole.
Ten spínač to odspodu podepřelo a "nevisí" na kontaktech a uľ se mi neulomil.
.Obrázek
Uživatelský avatar
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 9. zář 2005, 10:22
Bydliště: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Příspěvekod Thomson11111 » úte 5. úno 2008, 20:15

Souhlasim je to tak tech 5-6 metru vic ne a u Xantie to bylo uplne stejne. Co me stvalo kdyz nejaky blb bouchnul do dveri a zacal jecet alarm. Bylim ve 3.patre takze alarm si musel odhoukat sve :( Na Xsare alarm neni tak mi ta vzdalenost ani moc nevadi.
Je to proste tak FRANCOUZSKÁ auta jsou moji slabosti
Uživatelský avatar
Thomson11111
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 8. lis 2007, 16:04
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Marek » úte 5. úno 2008, 20:44

Ta malá vzdálenost není dána malým výkonem vysílače, ale problematickým příjmem v autě. Namontoval jsem neoriginál DO a souprava, která v bytě chodila na víc neľ 10m, tak v autě reagovala jen kdyľ jsem stál u auta. Prodlouľil jsem anténu a stejně to nefuguje, kdyľ drľím ovladač dole pod spodním okrajem okna. Takľe si nemyslím, ľe zloděj s citlivým přijímačem a dobrou anténou by neměl signál 20m daleko při přímé viditelnosti :cry: .
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 822
Registrován: úte 25. říj 2005, 11:49
Bydliště: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Příspěvekod Luboš » úte 5. úno 2008, 21:52

Tieľ asi 5-7m ale kolegovi na passate to bere z okna činľáku cca 10m
vidím to ako výhodu lebo nemusím ist pre kluče ked chcem niečo z jeho podnikového auta :wink:
Xsara \I/2.0 HDI\205Nm/
Uživatelský avatar
Luboš
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát 30. bře 2007, 0:15
Bydliště: Skalica SR
Vůz: XSARA 2.0 HDI

Příspěvekod hovi » stř 6. úno 2008, 9:17

Verdom píše:Ohledně DO. Uľ se mi dvakrát stalo ľe se mi odlomil ten mikrospínač pod gumou. (a to to moc nemačkám, jen co je nutné)
Přiletovat ho zpátky, je to celkem problém protoľe po ulomení těch plíąků není skoro za co.
Tak jsem to po posledním pájení zespodu podlepil housenkou z tavné pistole.
Ten spínač to odspodu podepřelo a "nevisí" na kontaktech a uľ se mi neulomil.

upravil jsem to na svém DO stejně, nezávisle na tomto tvém postupu :o)
Vítek
Uživatelský avatar
hovi
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: úte 19. čer 2007, 10:02
Bydliště: Liberec
Vůz: do února 2015: Xsara Break, 1.6i, stříbrná, na podložkách, vzadu malý červený nápis Brotini

Příspěvekod lobello » stř 6. úno 2008, 17:07

no chlapi tak mne to bere aj z min. 20tich metrov. byvam na internate na 7 poschodi a auto mam odparkovane asi 25 metrov od panelaku a ide mi otvorit aj z izby. baterku som este nemenil, je original z vyroby
Uživatelský avatar
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 441
Registrován: pát 5. led 2007, 16:27
Bydliště: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Dosah dalkoveho ovladani

Příspěvekod vsonny » čtv 7. úno 2008, 18:31

Chlapi je to sice haluz ale funguje to. Dosah mierne predlzite tym ze si dialkove prilozite k spanku a odomknete alebo zamknete. Vase telo je pouzite ako vysielac. :shock: :).
Vyskusajte, dajte vediet
Xsara 1,8i 16V VTS 110k, rv. 98
vsonny
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 11. pro 2007, 10:42
Bydliště: Banska Bystrica

Příspěvekod řepák » pon 18. srp 2008, 20:12

Mikaelos píše:Pokud se nepletu, tak strč klíček do zapalování, otoč s ním aľ se ti rozsvítí vąechny kontrolky a poté zmáčkni cuplík od DO na tom klíčku. No a pak to zkus. Pokud se pletu,tak mě kolegové rádi opraví,ale myslím,ľe je to tak :wink:

Tak uľ dneska ráno kdyľ sem chtěl odjet do rachoty tak sem měl problém X otevřít . BLA, BLA, ...
Pak sem auto přeparkoval a uľ mi neąlo ani zavřít . Zavřel sem ho klasicky bez problémů.. No a kdyľ sem ho zase jen tak otevřel tak se mi otevřely jen moje dveře a ani mi neproblikaly blinkry .
Nastartoval sem a svítí mi kontrolka dobíjení :shock: :shock: :shock:
Kontrolka na bateriii jako takové ,,svítí,, černě ., ale jeątě tam je bílá ...do mrtva .
:?:
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Rope » pon 18. srp 2008, 20:21

Řepáku, kdyľ se mi stalo tohleto, tak jsem musel odpojit baterku a pak bylo vąe v poho, stalo se mi to tehdy kdy bylo kolem více xsar a mohlo se stát ľe jsme současně stlačili tlačítko a BSI v autě to vyhodnotila jako pokus o scaning a zablokovala se.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod řepák » pon 18. srp 2008, 21:45

CHiP píše:
Hrnča píše:Já jsem uľ měl baterku venku několikrát a zatím jsem ľádnou synchronizaci nepotřeboval...

Řeč je o baterce v DO ... jestli myslíą tu, tak pardon a otázka - Proč jí tak často vyndáváą? :shock:

Sakra , kupoval někdo uľ novou bat do DO :?:
Já tam mám takovou placku .. PANASONIC CR 1260 nebo 1360 3U nebo V teď uľ nevím jak to přesně je , ale mám to napsaný v mobilu a ten mám uľ vypnutej .
Kolik stojí :?:
Dá se koupit třeba ve foto-kino . Nebo jak se ty prodejny dneska jmenujou :shock:
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod urpin » pon 18. srp 2008, 23:30

Xsaru jsem kupoval s tím, ľe nefunguje DO.. zaąel jsem do hodinářství rozebral jsem to a oni mi tam ąoupli novou baterku :wink: ...sakra to uľ je, ale dlouho :shock: :lol:



_______________________
HVĚZDÁŘ (putovní funkce) :lol:
_______________________
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Uživatelský avatar
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1681
Registrován: ned 8. dub 2007, 9:56
Bydliště: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Příspěvekod Cvrček » pon 18. srp 2008, 23:55

řepák píše:
CHiP píše:
Hrnča píše:Já jsem uľ měl baterku venku několikrát a zatím jsem ľádnou synchronizaci nepotřeboval...

Řeč je o baterce v DO ... jestli myslíą tu, tak pardon a otázka - Proč jí tak často vyndáváą? :shock:

Sakra , kupoval někdo uľ novou bat do DO :?:
Já tam mám takovou placku .. PANASONIC CR 1260 nebo 1360 3U nebo V teď uľ nevím jak to přesně je , ale mám to napsaný v mobilu a ten mám uľ vypnutej .
Kolik stojí :?:
Dá se koupit třeba ve foto-kino . Nebo jak se ty prodejny dneska jmenujou :shock:

Značení teď nevim a klíč se mi rozdělávat nechce. Stačí vědět to CR 1.60 ; 3 je zaručeně V (voltíky). A já ji kupoval normálně v elektře. Jestli tyhle knoflíkový maj ve fotu nevim. A cena? Třicet,padesát kaček? Kupoval sem jí asi před rokem,ale to pade je strop. Vic rozhodně nestála.
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Příspěvekod Hrnča » úte 19. srp 2008, 10:28

Z hlavy typ baterky nevím, ale v práci to mám poznamenané. Kdyľ nezapomenu, tak zítra dopíąu...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázek
Uživatelský avatar
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2703
Registrován: úte 25. zář 2007, 16:54
Bydliště: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

PředchozíDalší

Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků