centrální zamykání po zamknutí ihned odemkne

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

centrální zamykání po zamknutí ihned odemkne

Příspěvekod Martina Jurčová » pon 31. říj 2005, 21:44

Ahoj, mám takový problém: kdy? chci zamknout,ve dveřích cvakne a tlačítka ve dveřích/ve vnitř na klice/se zaklopí do polohy zavřeno,ale pak se zase ihned vrátí v?echna do původní polohy otevřeno.Prostě to přes centrál nejde zamknout.Pořád to vrací zpět na odemčeno.Kdy? dám klíč do dveří od spolujezdce tak jdou zamknout pouze mechanicky jen tyto dveře a centrál vůbec nejde.Prosím...poraďte. :roll:
Martina Jurčová
 

centrální zamykání

Příspěvekod J.K.KM » úte 1. lis 2005, 11:25

Stejný problém jsem měl také. Závada byla před vícepolovou zásuvkou u dveří spolujezdce, do které vede z palubní desky více kabelů a tyto jsou překryty gumovou krytkou.Vícepolová zásuvka má bajonetový uzávěr, povolit,stáhnout gumovou krytku a objeví se kabely, jeden z kabelů byl zlomen/ulomen/, po nastavení kabelu a přiletování na konektor v?e fungovalo normálně. Rovně? byl ulomen/zlomen/ kabel k reproduktoru u spolujezdce.
J.K.KM
 

Příspěvekod chito » úte 1. lis 2005, 11:33

me se tohle stalo v pripade, ze byly jedny dvere spatne zabouchnute. Zamklo a hned odemklo. :)
chito
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát 15. črc 2005, 14:47
Bydliště: Chomutov
Vůz: Xsara I. 1.8 16V 110k

Příspěvekod Návštěvník » úte 1. lis 2005, 12:54

příčinou mohou také být signalizační kontakty ve dveřích, které jsou umístěny ve vlastním zámku a hlásí centrálu zamčeno odemčeno
Pokud je jeden vadmý tak centrál taktzo skotačí.
Návštěvník
 

Příspěvekod filipos » úte 1. lis 2005, 15:57

mněl jsem ten samí problém a bylo to tou kabelá?í ve zlomu dveří nejelo mi ani stahování po zaletování je v?e ok :D
filipos
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 15. říj 2005, 12:55

Příspěvekod Standa » čtv 3. lis 2005, 11:32

Tie? sa pridám, u mna to bol zlomený kabel v tej gumovej hadici od karoserie ku dverám, a na kufri tie?.
Standa
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 22. srp 2005, 12:43

centrální zamykání

Příspěvekod Martina Jurčová » stř 9. lis 2005, 18:52

Děkuji v?em za odpověď a ochotu. :wink:
Martina Jurčová
 

MP

Příspěvekod MP » pon 16. led 2006, 19:45

..stejnej problém.Zrovna nedávno.Zkou?el jsem měnit zámek ve dveřích a kdeco ...nakonec to byl "nalomenej" drát na tom konektoru na dveřích ...stačilo zaletovat a je po problému.
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

dialkove ovladanie

Příspěvekod miskod » úte 17. led 2006, 15:30

No ja mam iny problem. Nejde mi dialkove ovladanie na central. V kluci som vymenil baterku a vysielac isto funguje (otestovany v citroenackom servise). Skusal som to aj n-krat zosynchronizovat podla roznych navodov. Skusal som odpojit baterku. A zatial nic nepomohlo.
Neviete v com by mohol byt problem?
Vdaka za odpovede...
miskod
 

Příspěvekod Dutch » úte 7. lis 2006, 16:07

Tak mně to taky začlo zlobit u dveří řidiče. občas se stane, ?e se centrál nezmkne /na v?ech dveřích se překlápí ta pojistka co je uvnitř u otvírání, jen u řidiče ne/. Musim otevřít a zavřít dveře. Občas se mi taky stane, ?e se odemknou v?echny dveře, jen u řidiče ne. To musim zase centrálem odemknout/zamknout.

Myslíte, ?e to u mě bude taky tim nalomenym kablíkem ?
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod GVG » stř 8. lis 2006, 7:46

Mně to zase občas udělá u pravých zadních dveří. Jsem zvyklej se v autě zamykat a kdy? tam vstoupím a zamknu, tak se to zase odemkne a PC mi hlásí, ?e jsou pravé zadní dveře otevřeny. Stačí je otevřít a znovu zavřít a v pohodě. Spí? ne? kabel bych to tipoval na snímač, který je u zámku. Jen?e bych musel dát dolů tapec a to se mi nechce. Zvlá?tě teď na zimu. Tak?e já osobně bych to viděl na ten snímač. Je zvlá?tní, ?e je v?e v pohodě, jen kdy? se má aktivovat centrální zamknutí, tak to najednou zahlásí. Kdyby to byl drát, bude to, podle mě, hlásit furt.
GVG
 

Příspěvekod Dutch » stř 8. lis 2006, 8:07

GVG píše:Mně to zase občas udělá u pravých zadních dveří. Jsem zvyklej se v autě zamykat a kdy? tam vstoupím a zamknu, tak se to zase odemkne a PC mi hlásí, ?e jsou pravé zadní dveře otevřeny. Stačí je otevřít a znovu zavřít a v pohodě. Spí? ne? kabel bych to tipoval na snímač, který je u zámku. Jen?e bych musel dát dolů tapec a to se mi nechce. Zvlá?tě teď na zimu. Tak?e já osobně bych to viděl na ten snímač. Je zvlá?tní, ?e je v?e v pohodě, jen kdy? se má aktivovat centrální zamknutí, tak to najednou zahlásí. Kdyby to byl drát, bude to, podle mě, hlásit furt.


Mně se ale nepřeklopí ta pojistka co je u madla zevnitř jak s ní jde zamykat. Kdyby bylo blbý to čidlo, tak by se aspoň překlopila avrátila zpět. Ale ona nemá ani snahu.

Tak se mi zdá spí?, ?e to bude drát nebo motůrek. :-(
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod GVG » stř 8. lis 2006, 11:14

Aha, tak mně se překlopí... Mo?ná by stačilo vyndat motorek, omejt ho a namazat.
GVG
 

Příspěvekod Verdom » stř 8. lis 2006, 12:08

Mě to zatím (musim zaklepat) chodí v pohodě, akorát ?e v?ude to klapne akorát u spolujezdce to klaplne a zavrčí, ale i kdy? jsem to rozebral namazal a slo?il, vrčí to furt. Asi je to taková "vlastnost".
Uživatelský avatar
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 9. zář 2005, 10:22
Bydliště: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Udelal jsem sam

Příspěvekod Kaslikov » pon 20. lis 2006, 17:55

Pánové nemel ve xsare 1 dalkovy central, tak jsem koupil stary alarm s vystupem na central a zapojil to, ted ale MÁM DOTAZ: zkousel jsem najit ridici jednotku centralu nasel jsem jich hodne a nakonec i tu spravnou, problem byl v tom ?e jsem se v tom vubec nevyznal. tak jsem jednoduse spojoval kabely vedouci k zamku s minusem az jsem nasel co jsem hledal. Bojim se ted ale toho, ?e kdy? jsem ty kabely zkousel sel do nich minus jen pri otevreni a zavreni jinak jen takovy prerusovany signal jakoby data. Ted ten muj alarm pousti minus stale neh ho prevraci do jednoho nebo do druheho nemuze se tomu neco stát?? kdy? tady čtu ty desive zavady.. diky
Kaslikov
 

Další

Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron