Dobíjení

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Dobíjení

Příspěvekod Mardaas » sob 5. led 2013, 1:23

Ahoj,
mám xsaru picasso 1,6i 65kw. Mám dva dotazy:
1. Před nějakým časem mi po nastartování pořád svítí baterka a nejde nic krom rychloměru. Po proturování motoru vše jde krom odstřikovačů. Nemáte někdo s tímhle zkušenost nebo typ čí to je?
2. Svítí mi málo pravá část palubky (ukazatel paliva, teplota, a km), to bude asi nějaká žárovka..ale otázka je jak se ten panel vyndává?
díky za rady a názory
Mardaas
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 5. led 2013, 1:17
Bydliště: Třebíč
Vůz: Xsara Picasso 1,6i 65kw

Re: Dobíjení

Příspěvekod lydiem » sob 5. led 2013, 1:43

Vítej na fóru. Co se týče dobíjení, prostuduj si vlákno kontrolka dobíjení, a pokud nenajdeš odpověď na svůj problém, pokračuj tam.
Návod jak vyměnit žárovku v podsvícení displeje je ve vlákně Kontrolky
Je tam sice řeč o kontrolkách, ale to je vše v jednom panelu, i žárovky jsou stejné.
Do budoucna kdyžtak vyzkoušej vpravo nahoře okénko "Hledat". Ne všechno se podle klíčových slov hned najde, ale na většinu běžných technických dotazů tu už někde odpovědi jsou.
Mám Piko-chameleona.
Někdy se tváří zeleně, jindy spíš domodra, občas jako když žádnou barvu nemá... a má rád barevné xsamarády!
Obrázek
Jmenuje se Oslík podle jednoho historického dopravního prostředku: Oslíkův příběh
Uživatelský avatar
lydiem
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1890
Registrován: stř 2. pro 2009, 20:43
Bydliště: Luštěnice - Zelená díra :-)
Vůz: "Oslík" - Xsara Picasso 1.8 16V r.v. 2002

Re: Dobíjení

Příspěvekod Mardaas » sob 5. led 2013, 9:06

na různých forech nejsem nováček a pokoušel jsem se to najít, ale vždycky mi to hodilo jen vlákna s xsarama a ne picasso...díky
Mardaas
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 5. led 2013, 1:17
Bydliště: Třebíč
Vůz: Xsara Picasso 1,6i 65kw


Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron