Nesvítí potkávací světla

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Nesvítí potkávací světla

Příspěvekod Gorby89 » pát 17. kvě 2013, 20:21

Zdravim mam problem,nemuzu prijit na to proc se mi nerosvicujou potkavacky,dalkovy normalne jdou i obrysovky.Mam tam nakej system automatickyho rozsviceni pri otoceni klicem ale nevim co to je uz sem to s tim kupoval.Jo a pojistky sem sice projizdel(a neprisla mi zadna praskla) ale hodila by se mi fotka toho origo.schema co tam ma bejt prilozeny protoze sem z toho trochu tumpachovej. Mam Xsaru M1 1.8i benzin liftback rv.září 1999 předem díky za odpověď
Gorby89
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17. kvě 2013, 20:12
Bydliště: Lom u Mostu
Vůz: Xsara 1.8i rv.2000

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvekod empík » pát 17. kvě 2013, 20:38

Som rád, že ste radi, že som rád...
Uživatelský avatar
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1719
Registrován: čtv 14. dub 2011, 11:23
Bydliště: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvekod Cvrček » pát 17. kvě 2013, 20:51

Krásný dotaz. :D
Asi moc v elektrice zběhlý nejsi. Pojistky potkávaček jsou v motorovém prostoru. A každé světlo samostatně. Pokud máš nainstalován "nakej system automatickyho rozsviceni pri otoceni klicem",tak bych v první řadě šel po tomto systému. A na toto ti zde nikdo nic asi neposkytne,když neví,co tam máš naiinstalované. Jen teoreticky je možné pomoci. Jinak,co mě teď napadá,podzim roku 1999. To je čas velkých změn. To se začalo montovat BSI. Takže elektroinstalace se docela i změnila. Ale klasckého zapojení hlavníchsvětel se to nějak netýkalo. Jen,ty pojistky si nejsem jistý,jestli platí i pro auta s BSI.
Ty schémata,co odkazuje empík jsou právě pro auta bez BSI.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Nesvítí potkávací světla

Příspěvekod viteon » sob 18. kvě 2013, 7:19

Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)


Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků