Palubny pocitac

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Palubny pocitac

Příspěvekod aldyx » ned 24. čer 2007, 12:25

zdravim vsetkych. Vcera isiel tatko z bratislavy domov,,a po ceste ked chcel daco vynulovat pp,tak to nejako zamrzlo a nejde nic nastavovat tym tlacidlom ktorym sa meni spotreba a tie veci....len ukazuje dojazd kolko km a nic nereaguje ak stalcam...nevie niekto co by to mohlo byt ??
aldyx
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 14. led 2007, 22:23
Bydliště: Prešov, Slovensko
Vůz: Xsara Break II, 2.0HDi,r.2001

Příspěvekod anek » čtv 28. čer 2007, 10:13

Asi bych zkusil na chvílu odpojit akumulátor, pokud by nepomohlo, tak bych nechal odpojenej tak hodinu a pak by se vidělo.
Kdyľ mě zblbla řídící jednotka - měl jsem nějakej problém se světly, myslím se tenkrát nerozsvítily, nebo se nerozsvítila kontrolka na palubovce a vůbec se to chovalo divně tak mi to pomohlo. Bylo to po diagnostice a experimentech s rozchozením DO...
Jednotka se znovu inicializovala a bylo vąechno OK.
Xsara 2.0 HDi 66kW Break (2003)
Uživatelský avatar
anek
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 21. bře 2007, 8:25
Bydliště: Olomouc
Vůz: Xsara II. Break 2.0 HDi 66kW 2003

Příspěvekod aldyx » čtv 28. čer 2007, 21:00

anek píše:Asi bych zkusil na chvílu odpojit akumulátor, pokud by nepomohlo, tak bych nechal odpojenej tak hodinu a pak by se vidělo.
Kdyľ mě zblbla řídící jednotka - měl jsem nějakej problém se světly, myslím se tenkrát nerozsvítily, nebo se nerozsvítila kontrolka na palubovce a vůbec se to chovalo divně tak mi to pomohlo. Bylo to po diagnostice a experimentech s rozchozením DO...
Jednotka se znovu inicializovala a bylo vąechno OK.

no skusal som to dneska spravit ze na hodinku odpojit bateriu,,,no asi to nepomohlo..akurat ze uz ani dojazd neukazuje len datum...neviem ma napadlo ci nahodou ta packa tak to tlacidlo ci nieje zle...ci sa to neda nejako rozobrat a mrknut nato...neviem no..
aldyx
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 14. led 2007, 22:23
Bydliště: Prešov, Slovensko
Vůz: Xsara Break II, 2.0HDi,r.2001


Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků