Snímač plynového pedálu

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Snímač plynového pedálu

Příspěvekod Mufíno » pon 26. čer 2006, 17:14

Zdravím, mám xsaru 2.0 HDi r.v.2000 a dnes jsem zaznamenal,rozsvícení kontrolky na diagnostiku motoru a to při předjí?dění a se?lápnutí plynového pedálu, tak nastal pokles výkonu a rozsvícení kontrolky,která u? nezhasla. Byl jsem u známého, který to napíchnul na diagnostiku a vypadla závada snímače plynového pedálu. Při čtvrtinovém výkonu se na diagnostice objevují stejné hodnoty jak pedálu,tak i snímače, ale při vět?ím se?lápnutí pedálu se hodnoty obou začínají li?it přibli?ně o 6 procent rozdílu mezi pedálem a snímačem.Nemáte prosím někdo zku?enost s rozebráním snímače.Kamarád mi to prostříkal, ale vnitřek nerozebíral, vymazal pamě? závad a zatím to fachčí, ale nevím jak dlouho.
Cena nového od bosche je cca 8500 bez daně a nevím jestli z vrakáče to nebude to samé.
Děkuji za rady
Mufíno
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 27. kvě 2006, 5:50

Příspěvekod GVG » úte 27. čer 2006, 9:47

Měl jsem to rozdělaný, ale a? úplně k tomu po?áku ne, proto?e jsem se bál. Je to tam nalisované, tak?e nevím nevím, jestli by se demontá? povedla bez zničení. Ale mo?ná jo, ale chtělo by to opatrně.
GVG
 

Příspěvekod Mufíno » úte 27. čer 2006, 16:47

Tak zatím to funguje,doufám,?e pomohlo prostříkání kontaktů a vymazání závady z řídící jednotky.Dnes jsem najel cca 100km a zatím v?e v pořádku, ale stejnak jestli máte někdo zku?enosti s rozebráním snímače, tak dejte vědět díky.
Mufíno
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 27. kvě 2006, 5:50


Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků