Dalkove na central, synchronizace

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Dalkove na central, synchronizace

Příspěvekod starter » čtv 7. zář 2006, 11:26

Zdravim vsechny potreboval by jsem poradit prestalo me fungovat dalkove myslel jsem ze se vybila baterie v ovladaci ale kdyz jsem ji vymenil tak stale nefuguje i po skousce podle navodu kdy ma byt klic v zapalovani a pak stlacit ovladaci knoflik a by se to zesouladilo. Bylo tu jiz psano ze to muze byt v kabelovem svazku kteri jde ze dveri do karoserie to jsem skontroloval a nic Chci se zeptat hlavni ovladani /kabelaz/ je ze dveri od vodice nebo spolujezdce A nebo kde bych to jeste mohll hledat
starter
 

Příspěvekod miskod » čtv 7. zář 2006, 12:13

Ach jaj...dalsi pripad... :)
Nevahaj a bez do servisu, zober si kodovaciu karticku k autu a vsetky kluce co k nemu mas. Tam ti to napichnu na diagnostiku a zosynchronizuju kody. Malo by to byt do 300CZK.
Este pred tym skus podla navodu zapnut zapalovanie a vyskusat dlhsie stlacit tlacitko. Neviem ktore a neviem ci by to malo byt pri odomknutych alebo zamknutych dverach. Dohromady mas styri moznosti, tak skus pred servisom najskor to.
miskod
 

Příspěvekod ElTorpedo » čtv 7. zář 2006, 14:46

u mě byla mo?nost úplně jiná,předchozí majitel ze ?výcar měl asi prasečí tlapy a tlačítko uvnitř DO se ulomilo od ti?těnýho spoje co je uvnitř.zvládla to oprava DO za 500,-
Uživatelský avatar
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp 2006, 17:14
Bydliště: Plzeňsko

do centrál

Příspěvekod rocca » pát 8. zář 2006, 22:12

dky? jsem kupoval ojetou xsaru tak jsem dostal klíček na do s tím ?e je vybytá bat a a? si dám novou tak budu moc vesele odemikat,ale po příjezdu domů jsem rozebral klíček a byl vybrakovanej.Co by zprovoznění?díky
Uživatelský avatar
rocca
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 25. kvě 2006, 18:02

Příspěvekod martin » pát 22. zář 2006, 11:13

ElTorpedo píše:u mě byla mo?nost úplně jiná,předchozí majitel ze ?výcar měl asi prasečí tlapy a tlačítko uvnitř DO se ulomilo od ti?těnýho spoje co je uvnitř.zvládla to oprava DO za 500,-


Mol by jsi mi, prosím napsat, kde jsi to nechal opravit? Mám stejný problém a v servisu Citroenu mi hned začali vnucovat nový klíček, cena o řád vy??í.
martin
 

Příspěvekod Návštěvník » pát 22. zář 2006, 20:32

U nás v Plzni firma M+H, http://www.m+h.cz, měl by to zvládnout jakejkoliv drátkař, vymění se pouze patřičný mikrospínač nebo ten stávající podle jeho stavu znovu přiletovat. Jen se na správném místě zeptej.
Návštěvník
 


Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků