nefunkční centrál na DO

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

nefunkční centrál na DO

Příspěvekod Andrew » úte 3. říj 2006, 16:37

Zdrawím v?echny. mám stejný problém jako někteří z vás.přivezl jsem si xsaru z německa a dostal 2 klíče. z toho jeden centrál na dálku ale nefungoval. kdy? sem vyměnil baterii stále nic. docela rád bych to chtěl zprovoznit ale nevím si s tím rady a vůbec netu?ím jak. kartu s kodem ke kliči nemám. klíč sem měl u elektrikáře na proměření a ten je v pořádku. PORADTE

díky

PLZEŃ
Andrew
 

Příspěvekod Sbohem vąem » úte 3. říj 2006, 18:12

Taky mi to ne?lo,měl jsem ulomené mikrotlačítko a bývalý majitel sehnal z bouračky a nechal do něj přehrát softweare,ale nefunguvalo to.
Baterie byla nová a tak stačilo klíček najít s jednotkou myslím,?e je to v manuálu xsary.
Mě to ne?lo,ale narozdíl od tebe mám kartu s kodem a tak jsem zajel do Citroënu v Kuníně a ti mi to zprovoznili ,stálo mě to 350 kč,ale prý kdybych kartu s kodem neměl,tak by to stálo 1600 kč,myslím,?e na tom nic drahého není,jen je to spí? takový trest.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod hever » úte 3. říj 2006, 18:39

to me zatim tohle netrapi,dalkac funkcni a mam i karticku s kodem , ale spis me posledni dobou zlobí ze kdyz tam vrazim do spinaci skrinky rychle klic (obyč) a rychleji otocim a chci nastartovat tak mi to zacne piskat ze ho to nepoznalo. no nevadi vratim ho zpet udelam to v klidu a je to OK.
Mate stejnou zkusenost???? :evil:
xsara 1.8i 66kW (ocean)
Uživatelský avatar
hever
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 10. zář 2006, 20:42
Bydliště: Kolínsko

Příspěvekod Xsařič » úte 17. říj 2006, 11:35

Mám stejný problém s DO. Taky jsem koupil star?í Xsaru, mám dva klíče, z nich? ten vět?í s DO mi le?í v ?uplíku, proto?e je k ničemu.
Byl jsem v Citroënu v Hradci Králové, ale tam jsou v?ichni odborníci na slovo vzatí, nic praktického neumí. Technik pokrčil rameny a řekl, ?e to nejde. To bylo v?echno od automechanika autorizovaného servisu. Pak mi začal vykládat cosi o obrovských sumách, práci na desítky hodin. To u? jsem ho přeru?il a odjel. V HK jsou fakt "profíci", je?tě nikdy mi nedokázali poradit. S ničím. Jen umí vypočítávat kolik stojí práce a originální náhradní díly - ale bez tabulek ani ránu.
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 17. říj 2006, 10:54
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod falkon » čtv 19. říj 2006, 19:14

S tímto problémem jsem se také potýkal,pak se mi stra?ně rychle vybíjela baterka,vydr?ela sotva měsíc,pak DO přestalo fungovat úplně.V Citroenu v Drásově mi sdělili,?e si berou 700,-kč za odbornou práci autoelektrikáře a vůbec jsme se nebavili co by stálo nové DO.Vyře?il jsem to montá?í DO od Jablotronu,co? mi namontoval kámo? a včetně práce jsem zaplatil 2500,-kč, s tím ?e mám 2 ks DO,kde?to originál jsem měl jen jeden.S Jablotronem auto bezproblémově otevřu přes oděv a jiné předměty i na dálku více jak 30metrů.Nechalo by se to otevírat i klíčem,ale trochu tím člověk zpohodlní
falkon
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 31. črc 2006, 17:47

Příspěvekod CHiP » čtv 19. říj 2006, 19:29

falkon: Občas na to nadávám, ?e auto otevřu jenom na velmi krátkou vzdálenost a docela jsem čuměl, na jakou dálku Mar?asovi fungoval originální centrál :shock:, já musím být od auta kousíček :). Ale na druhou stranu si říkám, ?e je to zase lep?í, ne? si omylem auto odemknout, co? se mi u slu?ebáku u? několikrát podařilo :D. Mů?u být od auta hodně daleko, v cestě několik zdí a stejnak jde auto odemykat a zamykat :D
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod ElTorpedo » čtv 19. říj 2006, 19:31

Zkus ho otevřít a jestli je k.o. ten mikrospínač, mně to dělali v M+H v Kollárovce, cena u? nevím snad 250,-, jinak je?tě zkus zamknout klíčem jestli to není jen tlačítko pro odemykání, nebo je úplně dead? případně vyčistit. Pokavaď není závada na vysílači mohlo by být něco ?patně na přijímači v autě, jinak jsem taky z Plzně.
Uživatelský avatar
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp 2006, 17:14
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod ElTorpedo » čtv 19. říj 2006, 19:33

Zkus ho otevřít a jestli je k.o. ten mikrospínač, mně to dělali v M+H v Kollárovce, cena u? nevím snad 250,-, jinak je?tě zkus zamknout klíčem jestli to není jen tlačítko pro odemykání, nebo je úplně dead? případně vyčistit. Pokavaď není závada na vysílači mohlo by být něco ?patně na přijímači v autě, jinak jsem taky z Plzně.
Uživatelský avatar
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp 2006, 17:14
Bydliště: Plzeňsko

Vadny DO

Příspěvekod Mig45 » pát 20. říj 2006, 7:22

Mne samozrejme taky DO nefunguje :-(

Mam vypaleny tistak v klici.

- takze bud novy za 2800+prace
- nebo si objednat za 1000 neorig DO a sam si ho namontovat / to ale neni problem posilaji to i s plankem na dane vozidlo/

:wink:
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod Hanes » ned 22. říj 2006, 13:26

mě dálka funguje tak jak má, dokonce i na cca 20metrů auto odemknu, teda kdy? se ovladači chce, jen mě sere to tlačítko, je stra?ně necitlivé, někdy není ani poznat jestli jsem ho zmáčknul, myslím ?e mi na něm chybí nějaký kus gumy, není tam vůbec ?ádná značka jako odemknout, zamknout a ten mačkací kousek je zároveň s plastem. Vypadá to ?e u? na něj předchozí majitel něco lepil,ale asi to stratil.
Bohu?el jsem zatím jiný klíč s dálkou na xsaru neviděl tak nemohu porovnat jak to s tím tlačítkem je.
Nemohl by někdo vyfotit a vlo?it sem, nebo na mail. Děkuji.
Xsara break 1.9td
Uživatelský avatar
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 2. zář 2006, 12:49
Bydliště: Královehradecko

Příspěvekod CHiP » ned 22. říj 2006, 13:51

Hanes: Moc to vidět není, ale aspoň něco :)

Ten čárkovaný trojúhelník je tačítko pro odemykání a plný trojúhelník je tlačítko pro zamykání.

edit: Trochu jsem to vylep?il v Photoshopu a u? je to vidět pěkně :D
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod Hanes » ned 22. říj 2006, 14:41

děkuji chipovi, tak jak to vypadá, původní majitel asi stratil ten gumovej kousek tak na jeho místo vlepil kus nějaké gumy, tvrdé ?e se nedá ani zmáčknout.
Tímto tedy vzná?ím poptávku po nefunkčním dálkovém ovládání s pou?itelným gumovým tlačítkem, abych dal dohromady to svoje.
Xsara break 1.9td
Uživatelský avatar
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 2. zář 2006, 12:49
Bydliště: Královehradecko

Příspěvekod MP » ned 22. říj 2006, 16:54

http://www.citroeny.cz/forum/viewtopic.php?t=4552
...koukni tady na to,tam jsem se dočetl ?e se to snad dá sehnat u Citroenu , i kdy? jak přečte? v?echny příspěvky , tak zjistí? ?e asi zále?í na ochotě konkrétního prodejce . Já bych to taky vyměnil , ale je?tě jsem se na to u nás neptal ...
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Návštěvník » ned 22. říj 2006, 17:57

s těma prodejcema to je klasika, proč by se obtě?oval kvůli 50Kč kdy? by ti raději prodal C6 za 1.6mega, jsou v?ichni stejný, potřeboval jsem něco v peugeotu, ale jen proto ?e ten díl v replice nevedli a připadal jsem si ?e je snad obtě?uji tím ?e jim chci dopřát těch 30%rabatu co z ka?dýho prodanýho dílu maj byl to díl za 250Kčí.
Citroen byl zatím v pohodě, zítra mi tam má přijít táhlo na řazení na xsaru?ku tak se poptám po těch tlačítkách na klíček popřípadě po celým obalu.
Pak dám vědět jak jsem pochodil.

Taky se sna?ím zjistit jestli se nedá sehnat dálkové ovládání pracující na stejné frekvenci s originál přijímačem v autě, třeba ZX měl nevyklápěcí klíč s dálkou a imobiliserem, klíč jde do zámku xsary zasunout, tak?e by se dal vybrousit do po?adovanýo tvaru ale jde o tu dálku v něm, taky by to mohlo celý vyjít levněji.
Sice mám dva klíče i kartu ale člověk nikdy neví kdy to bude potřebovat.

Hanes-nepřihlá?en
Návštěvník
 

Příspěvekod Hanes » ned 22. říj 2006, 18:00

Hanes nepřihlá?en
To jsem byl j, jinak děkuji MP za odkaz, musíme si pomáhat.
Xsara break 1.9td
Uživatelský avatar
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 2. zář 2006, 12:49
Bydliště: Královehradecko

Další

Zpět na Elektrika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků