okenní lišty

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: okenní lišty

Příspěvekod Xsarofón » pát 28. bře 2014, 20:10

No rybník už jsem vyřešil, jen mi vadí, že do dveří abnormálně teče, protože koroze je neúprosná, i pozinkovaný okap prohnije... Takže si nedělám iluze a už jsem řešil spodek auta, dost jsem se divil, proč tam je někde jen základovka, asi na pořádný nástřik nejsou prachy...

No zkusím hledat, protože tohle je fakt dost drahý, kdyby to byly rozvody, nebo spojka atd... neřeknu ani B, ale za blbou gumu :?
Xsarofón
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 23. úno 2013, 9:16
Bydliště: Dobruška
Vůz: Citroen Xsara 1.9 TD Break

Re: okenní lišty

Příspěvekod Cvrček » pát 28. bře 2014, 22:17

Pokud ti podle tvého názoru tam abnormálně zatéká,tak zkus navštívit nějaký vrakáč a vzít nějaké v lepším stavu,když nechceš platit za nové. Jiná možnost asi nebude.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: okenní lišty

Příspěvekod Axel » pon 31. bře 2014, 9:33

Kedze mi tiez zatekalo cez okno do dveri, africky mechanik mi pod gumy vlozil vrchny kus z elektrikarskej listy. Zapasovalo ako rit na serbel...
Obrázek
Cestami aj necestami @ Obrázek
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázek
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 520
Registrován: úte 16. úno 2010, 14:18
Bydliště: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: okenní lišty

Příspěvekod Venca.6 » úte 27. kvě 2014, 20:44

Ahoj, řeším problém se svojí xsarou. Mám break a pod lištama na příčniky to mám samou boulicku od koroze. Máte s tím někdo zkušenosti? Lakování se nebráním, ale nerad bych to za rok řešil znovu.
Venca.6
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte 15. dub 2014, 16:43
Bydliště: Staňkov
Vůz: Citroën Xsara II Break 2.0 HDI 66kW Exclusive, RHY - Siemens, r.v. 2002, CHIP ON, EGR OFF

Předchozí

Zpět na Exterier & Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků