Mokrý koberec u šoféra

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod MP » ned 3. lis 2013, 10:45

Předpokládám že se ptáš na cenu za práci .... protože cenovku radiátoru si umíš najít na netu ( a jestli ne , tak třeba radiátor Hella stojí plus mínus 2 200 )
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod hanss1982 » ned 3. lis 2013, 12:19

Jj topení jsem našel, jen by mě zajímala orientační cena za práci, ale asi to bude individuální. Pojedu s tím nejspíš GT style.
Obrázek
Uživatelský avatar
hanss1982
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 4. srp 2013, 17:31
Bydliště: Brno
Vůz: Citroën Xsara Picasso r.v. 2007, 1.6i 16V benzín-LPG

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod Rope » ned 3. lis 2013, 12:36

Cenu si nepamatuji, jen vím že jsem dával niesen nežádný laciný pleps. Jinak pokud jde o práci tak se musíš zeptat v servise.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

voda pod kobercom na mieste vodiča

Příspěvekod pafino » úte 2. čer 2015, 10:14

dobrý deň. mám xsaru picasso 1,6 i benzín r.v. 2004 a pod kobercom na strane vodiča sa mi objavuje voda . z chladiaceho systému sa mi voda nestráca, odpady na daždovú vodu som čistil ale nepomohlo. poradte prosim čo by to ešte mohlo byť? ako sa dajú odmontovať plasty na spodu stredovej konzoly pod radicou pákou na boku pri pravej nohe vodiča tak aby som to nezlomil ?
Spomienky na budúcnosť
pafino
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. dub 2009, 18:07
Bydliště: Považská Bystrica Slovensko
Vůz: citroen xsara picasso 1,6 Benzín r. v. 2000

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod Cvrček » úte 2. čer 2015, 18:13

Ze předu,jak je zapalovač,tak směrem nahoru je šroubek,na druhé straně pod krytkou je stejně druhý. Dole u podlahy jsou dva šroubky. Z boku je na bočním panelu jeden šroubek a u špičky (pod palubkou) je černá příchytka,která se vycvakne ven. Totéž na druhé straně a pak to celé vytáhneš ven i s tím polstrem boků.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod pafino » stř 3. čer 2015, 21:06

Díky moc. Omrknem to tam a zistím či tam neni prasknutá neaká hadička, alebo netreba vymeniť o kružky ,alebo celý radiátor. :D
Spomienky na budúcnosť
pafino
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. dub 2009, 18:07
Bydliště: Považská Bystrica Slovensko
Vůz: citroen xsara picasso 1,6 Benzín r. v. 2000

Záhadný mastný flek na zemi u řidiče

Příspěvekod DaliborS » úte 5. dub 2016, 19:09

Zdravím,

mám Picasso 1.8 r.v. 2000 a od koupě před nějakým tím rokem mám u řidiče v té originál tkanině/koberečku co je na podlaze, takový flek viz foto:

http://s28.postimg.org/okch5qr7h/IMG_0024.jpg

Neustále se to tam obnovuje, když tam dám kus kartonu pod rohožku, je to po čase od toho koberce zase nasáklé, netuším odkud to může být a už vůbec mi není jasné, proč je to takhle uprostřed. Je to jednoznačně mastné, ale nesmrdí to absolutně nijak. Brzdovka mi neubývá, a to by to předpokládám teklo někde pod pedály, ale pod pedály je úplně sucho. Na podvozku zespodu v tom místě nic mastného není, tam také nevypadá, že by něco teklo.

Netuší někdo, o co by mohlo jít? Nemám pro to logické vysvětlení.

Díky :wink:
DaliborS
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 10. čer 2015, 16:26
Bydliště: Ostrava
Vůz: Xsara Picasso 1.8, r.v. 2000

Re: Záhadný mastný flek na zemi u řidiče

Příspěvekod Cvrček » úte 5. dub 2016, 21:50

Neubývá ti pomalu chladící kapalina? Mohl by to být třeba tekoucí radiátor topení.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod DaliborS » stř 6. dub 2016, 13:26

Díky za tip. Tady v té diskuzi, ke které mi to bylo přilepeno, je uvedeno, jak se k tomu radiátoru dostat, tak se tam zkusím podívat a dám potom vědět. Asi to bude nejpravděpodobnější, i když chladící kapalina mi na druhou stranu podle mne nějak zvlášť neubývá, přijde mi to jako běžný úbytek.

Určitě to pak ale nejsou netěsnící dveře, což tu také v té staré diskuzi někdo psal, u mne se ten flek tvoří i za sucha a navíc je mastný.

Jinak mám tam žlutou chladící kapalinu. Nevíte jestli je mísitelná s modrou nebo červenou, nebo je třeba zachovat žlutou? (případně, jestli je tedy nutno vypustit stávající na napustit novou)
DaliborS
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 10. čer 2015, 16:26
Bydliště: Ostrava
Vůz: Xsara Picasso 1.8, r.v. 2000

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod empík » stř 6. dub 2016, 19:15

Môžeš kľudne zmiešať s modrou myslím, že je to G11. :)
Som rád, že ste radi, že som rád...
Uživatelský avatar
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1719
Registrován: čtv 14. dub 2011, 11:23
Bydliště: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod vena garážmistr » čtv 7. dub 2016, 6:46

Já bych ji teda nemíchal přeci jen každá má trochu jiné složení navíc není dnes už přeci není problém koupit v autodílech tu kterou potřebuješ. Asi v nouzi někde na výletě ale v domácích podmínkách bych dal co patří.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod empík » čtv 7. dub 2016, 19:07

Patrí tam žltá, ale tú som v obchode nezohnal (a že som ju hľadal poriadne, ani E Shopy), a ísť do servisu Citroen, len kvôli kvapaline sa mi vidí trochu uletené a drahé. Nakoniec mi to poradil servisák priamo z Citroenu, pretože tiež som mal obavy, čo sa stane keď dolejem neoriginálnu kvapalinu. Myslím, že v Citroene je už namiešaná kvapalina na -35 st. Ako som prezeral faktúry z autorizovaných servisov, kde výlučne predchádzajúci majiteľ chodil na výmeny oleja, tak za deci možno 2 žltej kvapaliny si účtovali 100 až 200 Sk. :)
Som rád, že ste radi, že som rád...
Uživatelský avatar
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1719
Registrován: čtv 14. dub 2011, 11:23
Bydliště: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod baffy » čtv 7. dub 2016, 19:39

Žltú do citróna som zohnal v predajni elitu. Neviem ,ako dlho ju tam už máš ,ale ja by som sa pobral radšej cestou výmeny ako miešania. Tým nechcem povedať že by to nešlo urobiť aj tak ,ale... :D
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod majo » čtv 2. úno 2017, 17:57

Mal som problém, že mi tieklo do Picassa z ľavej strany od vodiča niekde okolo páčky otvárania kapoty, musel som zhodiť vod.dvere a navrtať dieru do stĺpika pár centimetrov nižšie oproti ,ako je páčka otvar.kapoty. Je tam priečka ktorá neprepustí vodu pod auto ale vytečie do auta, to isté som navrtal aj na spolujazdcovej strane, vytiekla aj tam dažďová voda. Ďalej mi začalo tiecť z kúrenia v spoji radiátora a prip.plast trubiek cez O krúžky, použil som po dva fi 21x2,5 mm za sebou, zatial vše ok.
majo
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 2. úno 2017, 16:08
Bydliště: Turany
Vůz: xsara picasso , 1,6I CHNFVB, benzín, 2001

Re: Mokrý koberec u šoféra

Příspěvekod Lukes555 » stř 2. pro 2020, 17:57

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda bych někde sehnal originální autokoberčky?
Lukes555
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 2. pro 2020, 17:56
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara picaso

PředchozíDalší

Zpět na Exterier & Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků