Topení přicpaný radiátor

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Topení

Příspěvekod falkon » čtv 19. říj 2006, 16:54

Xsařič píše:Zdravím v?echny přítomné, chtěl jsem se zeptat, jak vám topí Xsara? Mám od léta 1,9TD a vzhledem k tomu, ?e v týhle zemi bývá zima tak půl roku, myslel jsem si, jak se pěkně v autě ohřeju. Ouha, ono to pořádně začne topit tak po 30km!!!!! Je to normální?
Golfy topí hned za branou, ale tohle mi připadá jako opačný extrém. Díky za info


Zdravím,

tento problém mě taky potkal,pokud nejsi velmi zku?ený odborník,doporučuji tuto práci raději svěřit někomu jinému-viz http://www.xsara.cz/forums/viewtopic.php?t=693
falkon
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 31. črc 2006, 17:47

Příspěvekod Návštěvník » sob 21. říj 2006, 10:58

Díky chlapi, jdu se na to podívat. Jen jedna drobnost, nemám klimu. Nechtěl jsem ji, proto?e jak jedu chvíli s klimou, jsem hned nachcípanej. Jinak ale postupy budou asi stejný ?e?
Jo a neví někdo, jak se jmenuje ten sajrajt na vyplachování chladící soustavy? Nějak jsme na to nepři?li. Díky a příjemné ohřátí v xsaře přeje xsařič

PS: Snad se toho taky někdy dočkám
Návštěvník
 

Příspěvekod Xsařič » sob 21. říj 2006, 10:59

jo to jsem psal já.... xsařič xsařivý
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 17. říj 2006, 10:54
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Martas » sob 21. říj 2006, 17:56

kdy? se staví? někde v mototechně tak ti poradí ka?dej má jnýho dodavatele
xsara 1,8 16V VTS
Martas
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 207
Registrován: pon 18. zář 2006, 16:42
Bydliště: Hořice nebo Jičín

Příspěvekod Rope » sob 21. říj 2006, 19:54

Jeliko? jsem u? pár topení zasraných viděl, tak silně pochybuji ?e to nějaký přípravek uvolní, a kdyby, tak to čerpadlo po?ene a ono se to usadí jinde, mo?ná i něco odrovná. Jo jedině calgon, vodní kámen to je prevít ten ti rozbil pr.. vlastně čerpadlo.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Xsařič » sob 21. říj 2006, 21:17

Tak pánové, díky za rady. Zatím jsem sice neměnil radiátor, ale po pořádném proplachu augiá?ových chlévů mů?u směle říct, ?e jsem tam měl fakt asi hnůj. Nemám sárinku moc dlouho, od začátku léta. V létě jsem se přirozeně nestaral o topení a teď, teď čučím, co je tam za bordel. Z radiáotoru jsem jen tlakem vody a kyselinou na či?tění vyplavil asi kýbl bahna. Nebo co to bylo?! A víte co mi taky pomohlo? Vyměnit pylový, nebo jaký to je, filtr dole pod palubkou. Moc mě to ale nebavilo. Pří?tě to fakt asi naplním jen tím Calgonem. A kamera s moderátorkou mů?e přijet... nebo tam vrazím COOLING SYSTEM FLUSH od Wynn´s a snad bude chvíli klid. Ale nejdřív ten radioátor vyměním. To snad ale počká.... aspoň pár týdnů!!?!?!?!
Xsařič
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte 17. říj 2006, 10:54
Bydliště: Hradec Králové

Předchozí

Zpět na Exterier & Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků