Zavírání zadních dveří break

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Zavírání zadních dveří break

Příspěvekod šíma » pon 28. čer 2010, 12:57

Tak jsem skoro po osmi měsících provozu zjistil, že mi centrál nezavírá zadní dveře. Zpětně mi přijde komické, jak jsem schovával aktovku s navigací, foťákem a dalšími věcmi do kuru a důsledně zamykal v domění, že jsou v bezpečí a auto bylo vlastně pořád otevřené. Teď zamykám klíčem, ale přece jen bych to rád rozchodil, poradí pls někdo..?
Xsarinka Brejček 1,9 TD stříbrná. Montovaná v únoru 1999 a v dubnu stejného roku začala polykat kilometry v Italském Rimini. V roce 2009 zavlečena do ČR, kde se jí posléze ujal jeden dobrý člověk.
šíma
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon 26. říj 2009, 19:53
Bydliště: Praha
Vůz: Xsarinka Brejček 1,9 TD montovaná 2/99

Re: Zavírání zadních dveří break

Příspěvekod rosta12345 » pon 28. čer 2010, 19:58

skus nejdřív zkontrolovat kabely v přechodu do 5.dveří potom eventuálně samotný motorek
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázek
Uživatelský avatar
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1948
Registrován: sob 6. čer 2009, 19:07
Bydliště: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: Zavírání zadních dveří break

Příspěvekod Sleemak » pon 28. čer 2010, 20:23

Mě to dělá taky, akorát že někdy mi to zamyká někdy ne...u mě je ale trošku problém že mám 5.dveře z X2. Kabely v průchodce jsem v rámci možností kontroloval (špatně jde průchodka ohnout tak abych zkontroloval celý drát v průchodce) a kontroloval jsem taky mechanismus a dráty u mechanismu...vše je evidentně ok...nejspíš to bude kábel někde kde to není vidět..
Jinak podobný problém má myslím i Bury. Když jsem s ním mluvil říkal, že má ulomený nějaký jazýček motorku 5. dveří. Už ho prý lepil ale zase to prasklo a nejde mu to pak zamknout přes eletriku, ale jen tak, jak tobě přes klíček. Zkus mu napsat SZ ať ti k tomu napíše blíže...
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázek
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Uživatelský avatar
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 816
Registrován: úte 25. srp 2009, 20:28
Bydliště: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: Zavírání zadních dveří break

Příspěvekod šíma » stř 30. čer 2010, 11:45

Díky, podívám se na to...
Xsarinka Brejček 1,9 TD stříbrná. Montovaná v únoru 1999 a v dubnu stejného roku začala polykat kilometry v Italském Rimini. V roce 2009 zavlečena do ČR, kde se jí posléze ujal jeden dobrý člověk.
šíma
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 110
Registrován: pon 26. říj 2009, 19:53
Bydliště: Praha
Vůz: Xsarinka Brejček 1,9 TD montovaná 2/99

Re: Zavírání zadních dveří break

Příspěvekod Cvrček » stř 30. čer 2010, 14:52

Sázel bych na tu průchodku. A taky bych viděl ještě jednu možnost. Co si pamatuju,tak u Breaka jdou ty pátý dveře oddělit. Měl jsem to tak,když jsem koupil Breaka a pak i Viki,když toho jeho přivezli z Prahy. Ale už přesně nevím,jak se to rušilo. Tohle byla jedna z prvních pomocí,kterou jsem tady na fóru našel.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001


Zpět na Exterier & Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků