Kočárkový koeficient Xsary- vleze se kočárek do kufru?

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Kočárkový koeficient Xsary- vleze se kočárek do kufru?

Příspěvekod pooh » stř 7. úno 2007, 17:56

Takže, než mne začnete kamenovat za hloupé otázky: koupě xsary plánuji (po pravdě je mezi dvěma dalšími) a protože se rodinka právě rozrostla, tak je při koupi nového (no, nové, počítám tak Xsara do 120t) rozhodující jestli a jak snadno lze do kufru skládat kočárek.

Ještě jedna věc; poměrně se mi nelíbí žádné kombíky, takže i když mi je jasné, že je to pro kočárek ideální, raději bych chtěl hezkou hatchbackovskou záď.

Můžete poradit kdo s tím má zkušenosti: kolik zbývá místa v kufru u hatchbacku (xsara I?
pooh
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 7. úno 2007, 17:48

Příspěvekod Rope » stř 7. úno 2007, 18:41

Na stránkách máš návody, tam jsou míry kufru. Někdo, tuším MP tam nacpal tři sudy piva. Já jsem vezl švagřinu a měl jsem tam kočárek a ještě tašky. Zkus si změřit složený kočárek a porovnat s mírama kufru. Xsara má umístěné zadní tlumiče pod autem a tím pádem je kufr širší mezi podběhy.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Dave » stř 7. úno 2007, 19:18

Jediný co tě asi omezí bude hlobka kufru výše od podlahy. Můžou za to opěradla zadních sedaček.
Ale se sklopenýma opěradlam je to náklaďák, nacpal jsem tam paletu 1.2mx1.2m bez větších problémů.
Máme dva psi á40kg a těm se v kufru líbí :lol:

Ale popravdě řečeno kvůli bíbu uvažuju o pořízení jetýho Berlinga pro ženu místo dněšního Fáčka.
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Uživatelský avatar
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 16. zář 2006, 11:09
Bydliště: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Příspěvekod bubakkaja » stř 7. úno 2007, 19:36

no mi se tam ten muj vlezl v pohode ale moc mista vedle uz nebylo ale da se dat neco i na kocarek takze odpoved je jo vleze v pohode
xsara vts 2.0 prodano
xantia combi 2,1 td exclusive
Uživatelský avatar
bubakkaja
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 10. srp 2006, 20:40
Bydliště: frydek-mistek

Příspěvekod SilverGhost » stř 7. úno 2007, 20:22

Taky jsem tam v pohodě narval golfák a ještě pár tašek, takže ano vejde. Ale jde především o rozměry kočárku.
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Příspěvekod řepák » stř 7. úno 2007, 21:39

.... nedávno jsem na nějaké TV viděl, že protáhli testem spoustu kočárků ... 8 z 10 NEVYHOVUJÍCÍCH !
Tak si dávej bacha co kupuješ (tady pokud budeš kupovat NEW) ... dneska ti dá atest kdokoliv .... :(
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod MP » stř 7. úno 2007, 21:46

Kočárek jsem vozil naposled ještě ve Fáčku , a jelikož Xsarka má kufr o celkem dost větší tak bych v tom neviděl problém . Pokud se Vám ovšem nepodaří dvojčata :wink: Jinak je to asi takhle : viz foto
Naposledy upravil MP dne pát 23. bře 2007, 9:36, celkově upraveno 1
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod darnel » čtv 8. úno 2007, 19:00

Zdroj: Auto.cz - Co bych u Xsary pochválil: pro otevření kapoty jsou tam 2 vzpěry (vidívám to spíše u dražších vozů), těsnění kolem dveří (zvláště u zadních si při nastupování člověk nezašpiní kabát), prostorný kufr (snad největší ve své kategorii, hlavně tvar a šíře), zamykání je tlakem ne tahem (proto se snad nekradou-nejdou vyháčkovat), pohodlný, útulný a prostorný interiér, vcelku levnější náhradní díly, odkládací kapsy v předních dveřích s opěrkami.
darnel
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 89
Registrován: ned 20. srp 2006, 17:39
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod pooh » čtv 8. úno 2007, 20:06

Všem co přispěli: díky za informace...potěšilo i pomohlo. Takže teď už bude záležet na tom jak se vejdou konkrétní rozměry (60/77/39 takže asi poměrně v klidu) a jak se vyvede dítko...to uvidíme po výkendu :wink:
pooh
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 7. úno 2007, 17:48

Příspěvekod MP » čtv 8. úno 2007, 20:14

Pokud to 60/77/39 jsou parametry kočárku ve složeným stavu , tak bych to viděl optimisticky - když koukneš do návodu k Xsaře I na stranu 157 , tak tam jsou rozměry zavazadlovýho prostoru .... tak ať se daří dítku i rodičům .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod dusang » pát 9. úno 2007, 9:29

Ja v kufri pohodlne odveziem sportovy kocik CONECO (rozmery bohuzial neviem...). Horsie je to s hlbokym kocikom DEMA COMFORT (rozmery tiez neviem, ale patri medzi najvacie :D ) - tam uz musim dat dole kolieska, aby sa do kufra vosiel.

Na webe som nasiel obrazky tych kocikov, tak prikladam pre predstavu.
Přílohy
coneco_sportovy.jpg
CONECO sportovy
coneco_sportovy.jpg (7.52 KiB) Zobrazeno 9950 krát
dema_comfort.jpg
DEMA COMFORT
dema_comfort.jpg (9.72 KiB) Zobrazeno 9950 krát
Xsara 1.6i SX '98 Obrázek
Uživatelský avatar
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 15. črc 2005, 9:38
Bydliště: Martin, SR

Příspěvekod řepák » pát 9. úno 2007, 18:24

dusang píše:Ja v kufri pohodlne odveziem sportovy kocik CONECO (rozmery bohuzial neviem...). Horsie je to s hlbokym kocikom DEMA COMFORT (rozmery tiez neviem, ale patri medzi najvacie :D ) - tam uz musim dat dole kolieska, aby sa do kufra vosiel.

Na webe som nasiel obrazky tych kocikov, tak prikladam pre predstavu.


Nechci ti brát iluze ... co se týká toho testu tak na 100% DEMA COM.. NEVYHOVUJÍCÍ .
V podstatě všechny Comfort a většinou dovoz ( tedy oni se v čr stejně už žádný nevyrábí) .
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod pooh » sob 10. úno 2007, 7:02

vyrábí, vyrábí; jmenují se "růžový panter" a právě ho máme doma; kvalitní, hezký, vyrábí je jedna firma z brna (nebo okolí)... a vytáhnou z nuly na šedesát za 5 sekund (když se tatínek řádně rozběhne...)
pooh
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 7. úno 2007, 17:48

Příspěvekod bubakkaja » sob 10. úno 2007, 7:17

pooh píše:vyrábí, vyrábí; jmenují se "růžový panter" a právě ho máme doma; kvalitní, hezký, vyrábí je jedna firma z brna (nebo okolí)... a vytáhnou z nuly na šedesát za 5 sekund (když se tatínek řádně rozběhne...)

sakra to by mel lepsi zrychleni nez ten muj pekac :D
xsara vts 2.0 prodano
xantia combi 2,1 td exclusive
Uživatelský avatar
bubakkaja
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 10. srp 2006, 20:40
Bydliště: frydek-mistek

Příspěvekod MrKrok » pát 23. úno 2007, 22:17

tak na otázku či sa vmestí kočiar do kufra Xsary je mi jednoduché povedať samozrejme že vmestí. My máme CHico a vojde tam aj s kolesami úplne bez problémov a ešte zostáva kopec miesta na ďaľšiu batožinu
xsara 1,4i 1999
Uživatelský avatar
MrKrok
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 11. úno 2007, 19:33
Bydliště: Bojnice
Vůz: xsara 1.4i, benzin,r.v.1999 este bez pocitacu

Další

Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků