Světlo z druhovýroby - vaše zkušenosti?

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Světlo z druhovýroby - va?e zku?enosti?

Příspěvekod cubas » stř 1. úno 2006, 14:39

Tak jsem po nehodě nucenej měnit blatník a světlo. Zajímaly by mě va?e zku?enosti se světlama z druhovýroby. V servisu mi technik řekl, ?e jsou na ně údajně stí?noti, problémy na STK atd. No nevím, moc se mi to nezdá. Teď tam mám z výroby CARELLO, ale cena za nové - 3500,-. Zajímalo by mě,jestli někdo pou?ívá

http://obchod.autokelly.cz/ProductList.aspx?NodeID=315476

jedná se o tenprvní typ -cena cca 1800. (bohu?el semi nepodařilo z toho vytáhnou i foto)

jo a taky by mě zajímalo, kolik zhruba stojí lakování blatníku - modrá metalíza.

díky za info - potřeboval bych to do pondělí.
a? se vám nehody vyhýbaj

C.
cubas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 1. srp 2005, 13:15
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara, 1.8, benzin, 1999

Příspěvekod Sedlis » čtv 2. úno 2006, 9:13

Ze jsou s tim problemy Ti rekli v autorizovanym servisu, ze? :D
To budou tvrdit o vsem co si u nich nekoupis.
Jinak 3500,- za svetlo neni moc. Kupoval jsi nekdy svetlo na Japonce? :shock: Zkusil bych vrakoviste, nebo klidne sel i do toho neoriginalu. Pokud vim, na STK je zajimaji dve veci.
1) aby svitilo
2) musi fungovat serizovani do vsech smeru
Ze by nejak vyrazne svitilo min nebo vic oproti tomu originalu se me nezada..
Czus Petr
Sedlis
 

Příspěvekod Sedlis » čtv 2. úno 2006, 9:14

Ze jsou s tim problemy Ti rekli v autorizovanym servisu, ze? :D
To budou tvrdit o vsem co si u nich nekoupis.
Jinak 3500,- za svetlo neni moc. Kupoval jsi nekdy svetlo na Japonce? :shock: Zkusil bych vrakoviste, nebo klidne sel i do toho neoriginalu. Pokud vim, na STK je zajimaji dve veci.
1) aby svitilo
2) musi fungovat serizovani do vsech smeru
Ze by nejak vyrazne svitilo min nebo vic oproti tomu originalu se me nezada..
Czus Petr
Sedlis
 

Příspěvekod MP » čtv 2. úno 2006, 10:30

Přesně tak,zkus prvně vrakáč.O kousek ví? má? nějaký kontakty na prodej ND , zavolat , zeptat a pokud to bude? mít daleko tak se dá snad domluvit ?e ti ho po?le . Ale určo za něj nikdo z vrakáču nebude chtít tolik aby jsi nezaplatil cestu a je?tě u?etřil oproti koupi origo?u . A na té STK ti nebude ?tudovat od jakýho je to výrobce , musí svítit , bejt seřízený a jít sklápět . Já mám taky na Xsaře levý original z výroby CARELLO a pravý je měněný - teď jsem koukal je tam značka TYC - tak?e je to z nabídky na autokelly ( H7 + H7 , za nějakých 2600 ) , na STK to bylo.A svítí normálně , není vidět rozdíl . Spí? líp , proto?e to původní levý světlo je zevnitř takový lehce za?piněný - kdy? tam dírou po ?árovce strčím na ?roubováku hadřík , tak to jde trochu utřít , ale chtělo by to celý sklo oddělat a otřít lihem , ale to se mi nechce .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod cubas » čtv 2. úno 2006, 16:56

no ja jsem i dve vrakoviste objednal. Jedno bylo u Prahy v Prisimasech. Do telefonu hodne nerudnej vrakovista si rekl za svetlo 2000. Na druhym vrakovisti - Kutnohorska v Praze - zase 1800. KDyz si vezmu ze novy z druhovyroby stoji 1800 ...
Jinak ty reci o nekvalitnich dilech z druhovyroby jsem dostal v neznackovym servisu. Do znackovyho jsem volal a kdyz jsem se dozvedel, ze vymena svetla a blatnku (plus lakovani noveho blatniku) bude stat kolem 17 000 , tak to se mnou malem smejklo. Diky za informace, momentalne nemam moc penez nazbyt, takze resim jak z toho vyjit co nejlevnejc.
cubas
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 1. srp 2005, 13:15
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara, 1.8, benzin, 1999

mlhovka

Příspěvekod PetrO » stř 15. bře 2006, 13:54

Na vrakovisti ve Slusticich nova leva mlhovka na Xsaru od fy TYC za 1200 Kc v krabici.
PetrO
 

mlhovka

Příspěvekod PetrO » stř 15. bře 2006, 13:55

Jo, originalni v servisu Citroen byla pred lety za 2500.
PetrO
 


Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků