Automatické uzamčení vozu

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod Martin Vrábel » čtv 13. pro 2007, 10:40

problém je v tom ľe jsem s ním o tom aut.zamykání mluvil a on slíbil ľe se tomu bude věnovat ale dnes je to jiľ třetí den co se mu nemůľu dovolat,pouze zvoní telefon ale nikdo ho nebere,fakt netuąím co se děje :?: :?: :?:
Zkouąím mu volat tak 10x denně ale nic :? :?
Hned jak bude něco novýho dám vědět!!!!!
Picasso 2000 SILVER 1,8 16V
Martin Vrábel
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 10. srp 2007, 18:47
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Martin Vrábel » sob 29. pro 2007, 14:06

Musím Vám oznámit,ľe ten pán není k zastiľení,pouze mu vyzvání mobil ale to je tak asi vąe!!!! Je to dost divný!!asi my nezbyde nic jiného neľ za nim zajet do toho servisu a zjistit co se děje.
Picasso 2000 SILVER 1,8 16V
Martin Vrábel
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 10. srp 2007, 18:47
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Martin Vrábel » čtv 10. led 2008, 17:33

Tak jsem konečně zjistil jak je to s tím aut. zamykáním. Bohuľel u mého picassa to nejde nastavit a to proto ľe jeątě nemám digitální výstupní signál z rychloměru,tento signál se prý pouľívá k tomu aby kdyľ vozidlo dosáhne 20Km/h tak dá povel zámkům aby zamkly.Moje auto bylo vyrobené koncem roku 2000 a tenkrát to nedělali.Prý by mohla být moľnost ten chybějící signál simulovat nějakým modulem ale to je věc výzkumu,tak já budu dál zamykat čudlem na palubce :? Pokud tedy po této funkci někdo touľí musí mít pouze novějąí auto s tím signálem.jen tak pro zajímavost,kdyby to na tom mém autě ąlo nastavit tak bych platil 500,-kč a asi za 15min. by to bylo hotové.Nevím kolik si za takovou sluľbu účtuje servis citroen ale věřím ľe by to bylo podstatně draľąí.Tím mám tedy problém vyřeąen!!!!
Picasso 2000 SILVER 1,8 16V
Martin Vrábel
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 10. srp 2007, 18:47
Bydliště: Mělník

Příspěvekod picasso » pát 18. led 2008, 21:05

Myslím, ľe to tak není. Ten tacho signál tam máą, kaľdé Picasso ho má. Vyuľívá se pro tachometr, rádio, navigaci a uzamykání kufru.
Celý tento problém se dá řeąit asi takto:
- uváľíme-li, ľe se nám jiľ uzamyká zavazadlový prostor stačí propojit tento vývod se zbytkem centrálu.

Přiznám se, ľe jsem čekal něco konstruktivního, ale dle mého názoru ten člověk velký odborník nebyl, nebo se snaľil vyhnout odpovědi.

Ale vąichni nejsou hlupáci...
picasso
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 9. pro 2007, 15:34

Příspěvekod Martin Vrábel » sob 19. led 2008, 4:05

picasso píše:Myslím, ľe to tak není. Ten tacho signál tam máą, kaľdé Picasso ho má. Vyuľívá se pro tachometr, rádio, navigaci a uzamykání kufru.
Celý tento problém se dá řeąit asi takto:
- uváľíme-li, ľe se nám jiľ uzamyká zavazadlový prostor stačí propojit tento vývod se zbytkem centrálu.

Přiznám se, ľe jsem čekal něco konstruktivního, ale dle mého názoru ten člověk velký odborník nebyl, nebo se snaľil vyhnout odpovědi.

Ale vąichni nejsou hlupáci...

Ten člověk přijel přímo z citroenu,měl ntbk a pomocí jejich SW zjistil během pár minut ľe tam ten výstupní signál prostě nemám a taky jeątě koukal na typ rychloměru někde v prostoru motoru,moľná na převodovce? To ľe se Ti zamknou dveře kufru automaticky je prý uděláno tak,ľe se prostě po rozjezdu přeruąí dodávka proudu do zámku těch dveří,na to jsem se ho taky ptal a tím pádem to nemá nic společného s tím signálem.Kaľdopádně ten člověk věděl moc dobře co dělá a co říká a odpovídal mi bez váhání na vąechny mé dotazy,proto si myslím ľe ví hodně o těchto autech.Chtěl mi pomoc ale bohuľel :(
Picasso 2000 SILVER 1,8 16V
Martin Vrábel
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 10. srp 2007, 18:47
Bydliště: Mělník

Příspěvekod sebric » pát 28. bře 2008, 21:06

Pája píše:No, já teda nevím. Stahnul jsem si ten návod a zjistil jsem, ľe podle návodu mi funguje automatické uzamykání zadních dveří při dosaľení rychlosti 10 km
a nejdou otevřít dříve, neľ otevřu kterékoliv dveře ostatní. Tedy kdyľ zastavím např. na křiľovatce, tak mi kufr nikdo neotevře. Tlačítkem uzamykání mohu uzamknout (odemknout) auto zevnitř, pokud je uzamčené tímto tlačítkem, tak stačí opět otevřít kterékoliv dveře a automaticky se otevřou vąechny ostatní. Ale aby se auto zamklo po nějaké době samo, to v ľádném případě. Z venku uzamčení pouze klíčem nebo "dálkovačem" a jak uľ jsem psal v jiném příspěvku, kontrolka na palubce mi nesvítí ač je i v tomto návodu uvedeno, ľe by měla svítit. Mám 1,8i 16V r.v. 2000


Ono by se ti to mělo zamknout samo ne při odchodu z auta, ale kdyľ odemkneą zamčené auto a do půl minuty neotevřeą ľádné dveře nebo kufr, tak se ti znovu zamkne. Jinak mně automatické zamykání funguje uľ od 10km/h. Asi to opravdu bude r.v.
1.6 HDi 2005
Uživatelský avatar
sebric
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 17. bře 2008, 16:47

Příspěvekod jar » sob 29. bře 2008, 11:16

Mě to funguje přesně jako sebricovi. Je to určitě rokem.
Xsara Picasso 1,6HDi 80kW 2005
Bejvalka Xantia break 1,9TD 1996
Uživatelský avatar
jar
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 125
Registrován: sob 23. úno 2008, 17:33
Bydliště: Praha 14
Vůz: Xsara Picasso 1,6 Hdi 80kW bez Fapu 2005 modrá

Předchozí

Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků