Dešťový senzor

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Dešťový senzor

Příspěvekod majer » úte 23. říj 2007, 8:18

nevíte někdo jestli jde nějak nastavit citlivost ,nějak to zlobí občas to nesetře vůbec :? ......někdy to stírá jak bláznivé popř. kolik stojí nový?
Xsara break 1,9D ,r.v.02....... f plné palbě :-)
Uživatelský avatar
majer
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř 25. črc 2007, 7:49
Bydliště: Ostrava
Vůz: byla:xsara break 1,9D r.v.02,nyní: P406 2,0Hdi 80kw

Příspěvekod CHiP » úte 23. říj 2007, 10:39

Mě to takhle kravilo kdyľ po původním majiteli byly na skle tekutý stěrače. Teď uľ jsou po roce konečně úplně pryč a deą»ový senzor pracuje konečně tak jak má. Nemáą je tam třeba taky? Naplácat si je tam klidně můľeą i kapalinou v ostřikovačích, třeba některý letní Sheron je obsahu. Já si dávám teď uľ sakra bacha, jakou kapalinu kupuju :D
Gumičky máą předpokládám v pořádku, stírají tak jak mají ...
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod majer » úte 23. říj 2007, 12:57

stěrače o.k. ,ale citlivost uľ nic nevidím tak musím setřít ručně zapnu jednou stěrnou a nic , a někdy fungují bez problémů v podstatě , myslím ľe by měli stírat dříve.....:-(
Xsara break 1,9D ,r.v.02....... f plné palbě :-)
Uživatelský avatar
majer
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř 25. črc 2007, 7:49
Bydliště: Ostrava
Vůz: byla:xsara break 1,9D r.v.02,nyní: P406 2,0Hdi 80kw

Příspěvekod Sbohem vąem » úte 23. říj 2007, 14:28

Přiąel jsem na to ľe kdyľ fakt jemně mrholí,kolikrát uľ p... vidím a pěkně mě to nase..,ale kdyľ prąí větąí kapky není problém,,ale třeba kdyľ jedu ve tmě tak to setře i plivanec na sklo,ale za bílého dne si to někdy dělá co chce,je to trochu nedokonalé ale frajeřím stím :lol:
Sbohem vąem
 

Příspěvekod MP » úte 23. říj 2007, 18:39

No mě to stírá řekl bych celkem normálně . Kdyľ jen tak jemně mrholí tak nic .... asi moc malinký kapičky . Ale takovej standartní déą» :lol: to zvládá tak jak bych si představoval . Pak třeba míjím náklaďák , nebo nějakej dojedu a jak kolem něj cáká voda tak to začne stírat rychle , a pak normálně podle potřeby .
... a tekutý stěrače pouľívám pořád - v rozpraąovaču do SHERONu - a nemám probléma ... aji ty gumičky po skle líp jezdí , nevrľou , neposkakují ( mám nějaký ty levný ąunty s grafitem )
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod CHiP » úte 23. říj 2007, 19:04

MP píše:... aji ty gumičky po skle líp jezdí , nevrľou , neposkakují ( mám nějaký ty levný ąunty s grafitem )

To mohu potvrdit, tyhle gumičky jsou nejelepąí na sklo, kde jsou aplikovaný tekutý stěrače. Já kupoval pár za 50,- Kč, stíraly suprově a vydrľeli půl roku. Teď co uľ konečně efekt tekutých stěračů odezněl stírají naprosto tragicky i jako nový, natoľ kdyľ uľ nějaký ten pátek na autě jsou. Teď tam mám prozměnu silikonový gumičky a stírají parádně. Dokud byly na skle tekutý stěrače, tak ty silikonový po skle poskakovaly. Koupit správný gumičky do stěračů není jen tak, jak jsem uľ zjistil :D
AeroTwiny nechci, by na se na autě asi dlouho neohřáli :?
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod bleriot11 » úte 23. říj 2007, 19:18

Jen dotaz:Jak často měníte gumičky?Za můj motoristický ľivot jsem měnil gumičky na stěračích asi 5x.To bylo asi 9 aut před xsarou během 13ti let.A kdyľ jsem teda dal nový tak to ľádný zázrak nebyl. :oops:
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Uživatelský avatar
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1447
Registrován: pát 29. pro 2006, 19:32
Bydliště: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Příspěvekod CHiP » úte 23. říj 2007, 20:17

bleriot11: Tak co půl roku ... jak to začne hůř stírat, tak dávám nový. Občas kdyľ jedu půjčeným autem ľasnu, jak někdo můľe mít starače (gumičky) v tak ľalostném stavu :shock:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod řepák » úte 23. říj 2007, 21:18

1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod majer » stř 24. říj 2007, 5:33

tak to su klidný :) vidím ľe to funguje vąem stejně.......jeątě mosím vyzkůąat ty stěrače ve spreju..... :D
Xsara break 1,9D ,r.v.02....... f plné palbě :-)
Uživatelský avatar
majer
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř 25. črc 2007, 7:49
Bydliště: Ostrava
Vůz: byla:xsara break 1,9D r.v.02,nyní: P406 2,0Hdi 80kw


Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků