Ovládací prvek vedle nastavení sklonu světlometů

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Ovládací prvek vedle nastavení sklonu světlometů

Příspěvekod GVG » stř 24. kvě 2006, 15:00

Ahoj v?em,
vedle ovládacího prvku pro nastavení sklonu světel mám dvě záslepky. Kdy? jsem vyndal prostřední, měla na sobě konektor s kabelama. Otázka zní, co se montovalo doprostřed (jsou tam celkem tři pozice - 1 zleva je sklon, pak je ta záslepka s konektorem a třetí jen záslepka). Poví mi někdo, co by tam mělo být?
GVG
 

....

Příspěvekod MP » stř 24. kvě 2006, 15:48

Nevím jestli u dvojkové Xsary to bylo stejný , ale u mé jedničkové tam mám kolečko na přidávání a ubírání osvětlení přístrojů a tlačítko na vypnutí ovládání zadních okýnek zezadu ( asi něco jako dětská pojistka na stahování zadních okýnek )
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod GVG » stř 24. kvě 2006, 19:24

Tak to bude jiné. Tlačítko na okna je na středovém panelu a osvětlení přístrojovky se ?teluje přímo u přístrojovky. Ale i tak díky. Neví někdo dal?í?
GVG
 

Příspěvekod Dusan » stř 24. kvě 2006, 19:27

Já tam mám reostat na ?telování podsvícení přístrojovky.
Citroen Xsara break
1.8i/66kw;r.v.1999
Dusan
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 16. črc 2005, 14:18
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod GVG » stř 24. kvě 2006, 19:38

Hmm, to já mám podsvícení regulované u otáčkoměru podobným čudlíkem, jako je na nulování počítadla (mám tam dva ty čudlíky).
GVG
 

Příspěvekod viteon » čtv 25. kvě 2006, 12:27

podle mě by to mělo být v origo neobsazené. Kdy? jsem v citroenu chtěl nějaký vypínač místo záslepky, tak mi ho nenabídli. Do těch otvorů je prý jen regulace sklonu světel nebo záslepka. prý to vypadá, ?e se jen uva?ovalo......
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Příspěvekod GVG » čtv 25. kvě 2006, 19:43

To je divný, ?e by to tam přichystali a nic... To se mi nějako nezdá.
GVG
 

Příspěvekod CHiP » sob 27. kvě 2006, 10:56

Není to jenom pozůstatek po Xsaře I :?: Já myslím ?e jo, mám první generaci a vedle sklápění světel mám je?tě reostat na ostvětlení přístrojovky a tlačítko kterým zablokuju stahovaní zadních oken. Jak to tu tak čtu, tak Xsary II tyto dal?í ovládací prvky mají u? jinde :twisted:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod GVG » sob 27. kvě 2006, 11:43

Nemyslím si, ?e je to pozůstatek. Spí? si ymslím, ?e by tam třeba mohl být ovládací prvek pro parkovacího asistenta nebo tempomat nebo tak něco...
GVG
 

Příspěvekod Rudolf » sob 27. kvě 2006, 12:11

GVG : Mám to osazený stejně jako ty, ale nepři?el jsem na co ten konektor je. Přitom mám Xsaru r.v. 5/2000.
Rudolf
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 16. črc 2005, 8:18
Bydliště: Karviná

Příspěvekod GVG » sob 27. kvě 2006, 12:15

Já mám 12/2002. To to snad odvezu do Citröenu, nebo co...
GVG
 

Příspěvekod GVG » stř 5. črc 2006, 8:43

Jo jo, taky bych chtěl tempomat. Musím to nechat prověřit.
Obrázky toho konektrou jsou tady:Obrázek a Obrázek
GVG
 

Příspěvekod GVG » stř 5. črc 2006, 13:47

Jo jo, měl jsem rozdělanej i kryt pod volantem a skutečně se mi tam pod deklíkem skrývá místo na ovládací páčku tempomatu. Tak si to chci nechat otestovat, jestli by se to dalo připojit.
Skutečně, ta třetí poloha je na sklopení zrcátek (kdy? třeba jede? do my?ky). Automaticky se zrcátka nesklápí (i kdy? mo?ná by to ?lo nakonfigurovat, ale to nevím).
Myslím si, ?e by tam měl být mo?ná vypínač funkce parkovacího asistenta, ale musím je?tě mrknout, jestli jsou nebo nejsou natahaný čidla do zadního nárazníku. Kdyby jo, bylo by to prima to aktivovat v ŘJ a přidat jen spínač.
GVG
 

Další

Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků