svetlo

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

svetlo

Příspěvekod venca » stř 27. zář 2006, 7:52

Mam dotaz.Praskla mi zarovka v prednim svetle ale tak blbe ze se cela rozlitla a vsechny ty stripky mi napadali do svetla.Kdo mi poradi jak je dostat ven?Nebo musim vyprasknout cele svetlo a vyklepat to?a jak je tam vubec to svetlo prisroubovaný,doufam ze to neni zadna pakarna ho dostat ven.Xsara 2.0Hdi 66kw r.v.02.(nový model)
venca
 

Příspěvekod Sbohem vąem » stř 27. zář 2006, 7:55

nevím jak moc se to rezletělo,ale zkusil bych vysavač s nějakým nádstavcema popřípadě dotoho vra? nějakou hadici,oblep to a zkus vysát.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod GVG » stř 27. zář 2006, 16:33

Světla jsem měnil teď a jde to opravdu dobře. Nárazník musí dolů (povolí? dva a dva ?rouby u podběhů - jeden zboku, druhý zespod, dále 3 ?rouby pod motorem a vyndá? ten plastovej bazmek zepředu a povolí? poslední dva ?rouby. Pak celej nárazník vysune? - pozor zboku jsou zámky, na ty bě? s plochým ?roubovákem.), pak od?roubuje? dva ?rouby, co dr?ej přednmí nosník a silou ho stlačí? dolů. Pak povolí? tři ?rouby světla a celek vyndá?. Jestli to chce? s obrázkama, napi? mi VIN, po?lu ti návod.
GVG
 

svetlo

Příspěvekod venca » pát 29. zář 2006, 10:22

Podarilo se mi to vycucnout vysavacem.Menit ale zarovky to je opravdu porod.
venca
 

Re: svetlo

Příspěvekod Návštěvník » čtv 23. lis 2006, 19:49

venca píše:Podarilo se mi to vycucnout vysavacem.Menit ale zarovky to je opravdu porod.

Tak to bych potřeboval Tvojí radu - nesvítí mi jedna parkovačka a jedno potkávací a u? jsem měl sundanje i přední kryt a ?árovku jsem stejně nevyměnil.
Díky
L
Návštěvník
 

Příspěvekod Olina » čtv 23. lis 2006, 20:31

Updated erased
Olina
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 13. zář 2005, 17:27


Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků