řazení

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: řazení

Příspěvekod betom » ned 12. říj 2014, 9:28

Ono je tam více věcí co můžou dělat problémy: vymačkané plastové vložky 6,9,18; vymačkané uložení u 2 , nebo 3. :roll:
Uživatelský avatar
betom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1140
Registrován: sob 3. pro 2011, 10:42
Bydliště: Opava - Kateřinky
Vůz: Citroën Xsara Picasso, 1,6HDi s FAP, 80kW, r.v.2005

Re: řazení

Příspěvekod framat » ned 12. říj 2014, 18:48

tak prostříkány všechny klouby i kloubečky (včetně položky 8 z ilustr. obrázku), výsledek jsem ještě nezjistil, cestou z baráku jsem nestihl ohřát motor. Ale zjistil jsem něco o dost závažnějšího, skoro vyschlou nádržku posilovače řízení (nechápu, že jsem si toho nevšiml dřív...) servo se nezadrhává, ani nijak necuká... poznal jsem to když jsem měl stažený okýnka a to čil na místě (ale jen podle zvuku)... už jsem na fóru našel, že potřebuji TOTAL FLUIDE ATX, ale nikde jsem nenašel kolik.. poradíte někdo? Díky

omlouvám se že to píšu do tohoto tématu
Uživatelský avatar
framat
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 27. srp 2011, 9:45
Bydliště: Chomutov
Vůz: Xsara 1.8i,N0 1998

Re: řazení

Příspěvekod baffy » ned 12. říj 2014, 19:21

Obsah okruhu je 1l ,ale ak to chceš komplet vymeniť tak by som kúpil 2 a urobil by som to podla tohoto tu http://www.xsara.cz/phpbb3/download/podvozek/vymena_servo_oleje_picasso.pdf ,je to síce picasso ,ale bude postup je rovnaký
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: řazení

Příspěvekod betom » pon 13. říj 2014, 7:36

framat píše:tak prostříkány všechny klouby i kloubečky ....

Pokud je někde vůle tak prostříkání, promazání nepomůže. Posaď někoho do auta a ať řadí a Ty se pozorně dívej zda nejsou v uvedených položkách vůle. Pokud nejsou, tak je to blbý, to už by byl nejspíš problém přímo v převodovce. :roll:
Uživatelský avatar
betom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1140
Registrován: sob 3. pro 2011, 10:42
Bydliště: Opava - Kateřinky
Vůz: Citroën Xsara Picasso, 1,6HDi s FAP, 80kW, r.v.2005

Převodovka

Příspěvekod Carlos1379 » ned 29. bře 2015, 21:45

Zdravím Xsaráci. Neví prosím někdo jakou příčinou se mohlo stát to,že mi moje pikaču přestalo řadit a to tak že kompletně. Nejde zařadit vůbec nic. Řadička jen litá.
Carlos1379
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10. čer 2014, 10:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Vůz: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V,2002

Re: Převodovka

Příspěvekod korimi » ned 29. bře 2015, 21:51

Pricin je vice moznych.... Za prve zkontrolovat kulisu radici paky, potom lanovody vedouci na prevodovku jestli drzi v kloubkach a pak v neposledni rade spatna spojka ci prevodovka..... Chtelo by to vice konkretizovat

P.S: prosim admina o presunuti tematu do spravne rubriky dik
Zlaty PSA :-)
Potřebujete-li radu či pomoc nebojte se mne oslovit, rád poradím :-)
Uživatelský avatar
korimi
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 8. úno 2015, 23:43
Bydliště: Jičín
Vůz: Peugeot 405 Break II 1,8 benzin (ex: Xsara Break 2,0hdi 66kW 2000)

Re: Převodovka

Příspěvekod Carlos1379 » ned 29. bře 2015, 21:53

Řadící páka jde volně nejde zařadit vůbec nnic. Stalo se mi to teď před hodinou. Nějak sem neměl čas to zkoumat. Spojka ta jde úplně normálně s lehkým tlakem tak jak má.
Carlos1379
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10. čer 2014, 10:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Vůz: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V,2002

Re: Převodovka

Příspěvekod korimi » ned 29. bře 2015, 21:57

Podivej se pod kapotu mezi motorem a bterkou jsou videt tahla (lanovody) razeni, zkontroluj je. Jinak jeste vycvakni manzetu kolem radici pakyy a zkontroluj zda je v poho kulisa, uz jsem videl ze se v ni rozcvakl pojistny krouze a paka pak vyjela o neco vyse a nemela spravny uhel pro razeni
Zlaty PSA :-)
Potřebujete-li radu či pomoc nebojte se mne oslovit, rád poradím :-)
Uživatelský avatar
korimi
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 8. úno 2015, 23:43
Bydliště: Jičín
Vůz: Peugeot 405 Break II 1,8 benzin (ex: Xsara Break 2,0hdi 66kW 2000)

Re: řazení

Příspěvekod Cvrček » pon 30. bře 2015, 6:53

korimi: Prosím tě,jedná se o Picasso. Tady baterka u motoru není a motor je celkově více zasunutý pod čelní sklo,takže toho tolik vidět z venku bohužel není.
Když jsme vloni dávali motor po GO zpět do auta,tak se kamarádovi mechanikovi podařilo špatně zacvaknout jedno lanko. Takže jsem při zkušební jízdě zařadil ,jedna,dva a tři už nešla. Ale jednička a dvojka šli v pohodě i vzřadit a v pohodě jsem s tím najel i zpět na zvedák. A správně se to nacvaklo jediným možným přístupem. Ze spoda,někde nad nápravnící a ke všemu po slepu.Ale to bylo u 2,0HDi. 1,8 16V je trošku menší,tak třeba něco ze zhora vidět bude,ale osobně tomu moc nevěřím.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: řazení

Příspěvekod korimi » pon 30. bře 2015, 17:44

Mas pravdu promin, ale neco tam je nejsou tam nahodou jednotky? Uz nevim ale neni to tak dlouho co jsem delal na picassu spojku ale bylo to hdi.... Ja vim baterka je pod sedackou ridice...
Zlaty PSA :-)
Potřebujete-li radu či pomoc nebojte se mne oslovit, rád poradím :-)
Uživatelský avatar
korimi
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 8. úno 2015, 23:43
Bydliště: Jičín
Vůz: Peugeot 405 Break II 1,8 benzin (ex: Xsara Break 2,0hdi 66kW 2000)

Re: řazení

Příspěvekod mark2 » čtv 20. srp 2015, 16:17

zdravím všechny,

tak jsem do toho taky spadnul, najednou nejde řadit, Xsara Break 2.0 HDI z roku 2001. Podařilo se mi dostat auto na zvedák, takže vidim co se stalo, táhlo řadící páky spadlo z předlohy převodovky (č.5 na schematu) a vypadala krátká táhla (č.3 na schematu). Na předloze je kulička a na tý je navlečená nějaká guma a ta z ní spadla, protože popraskala. Nevim jestli tohle bylo příčinou celého problému, že ta tyč od řadičky spadla, nebo jestli ta tyč spadla, protože se uvolnily ty krátký táhla, ještě jsem to nedal dokupy. Chystám se koupit všechna tři táhla (1 dlouhé a 2 krátké), protože jedno táhlo se totálně vysypalo.. Nechce se mi ale kupovat nová předloha kvůli té gumě na kuličce, je to dost drahej špás na starý auto. Myslim, že by stačilo omotat tu kuličku nějakou gumovou páskou, například vulkanizační, aby v tý tyči řazení zase dobře držela. Možná by se ta tyč dala k tý předloze i nějak zajistit, třeba nějakou pružinou, aby už nespadla..
Nějaké nápady, komentáře..? Sem s nimi! :wink:

Obrázek

link na obrázek: http://markj2.rajce.idnes.cz/citron_razeni/#kulikapedlohyaguma.jpg

kulička patří do tý trubky na který leží ta spadlá guma

víc fotek tady: http://markj2.rajce.idnes.cz/citron_razeni/

http://markj2.rajce.idnes.cz/citron_razeni#CitroenXsaraovladaniprevodovky3.jpg
mark2
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 26. úno 2014, 12:11
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara Break 2.0 HDI nafta 66kW 2001

Podřazení

Příspěvekod Jiří84 » stř 7. zář 2016, 8:17

Dobrý den všem Jsem čerstvým majitelem Pikaču (1.8 16V 85 kw 11.2005 dovoz Německo Benzín,LPG nájezd cca 260000 km). S autem jsem velmi spokojenej co se týče velikosti. Ale poprvé jsem jel po dálnici a tam jsem zjistil závadu.Jakmile totiž auto rozjedu nad 110km/h nejde mě už zpátky podřadit 2,4 rychlost. Až po nějaké době. Čím to může být prosím ? Jinak sem tam řazení zpátečky taky trošku problém,ale jak tak u vás čtu je to normál.Padající brzdovej pedál výměna válečku a je to lepší. S pozdravem Jiří
Jiří84
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 7. zář 2016, 7:51
Bydliště: Krnov
Vůz: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V Benzín,LPG Listopad 2005

Re: řazení

Příspěvekod vena garážmistr » čtv 8. zář 2016, 10:07

To bych vyděl že bude problém v převodovce. Nejspíš budou na odchodu synchrony druhého a čtvrtého rychl. stupně.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: řazení

Příspěvekod supr.tomo » pon 27. bře 2017, 19:21

Ahoj, řadilo mi to krásně volně, akorát tam občas nešla trojka - šla třeba napodruhé. V servisu říkali, že je vůle v kloubu řazení (díl 5 na obrázku nahoře). Sehnal jsem nový druhovýrobu, vypadá úplně stejně (500kč ebay.de). Koupil jsem projistotu i tyčky řazení (Sasic - všechny 800Kč).

Výsledek je takový, že jde šíleně ztuha řadit, až je to nepříjemný s tím jezdit. Musí se velkou silou a trvá to. Občas místo trojky skočí pětka. Myslíte, že se to rozchodí? Nebo že mi to nepromazali? Nejradši bych si tam hodil svoje starý vyběhaný tyčky a kloub :( Díky za rady.
supr.tomo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 2. zář 2012, 22:03
Bydliště: Mělník, Praha 4
Vůz: Citroen Xsara combi 2.0 HDi, r.v.2000

Re: řazení

Příspěvekod supr.tomo » pon 3. dub 2017, 18:06

Tak už to řadí jak nový auto. Retardi v servisu mi ten nový kloub dali úplně nasucho a dotáhli tak, že sotva chodil. Jiný mechanik jen kroutil hlavou. :)
supr.tomo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 2. zář 2012, 22:03
Bydliště: Mělník, Praha 4
Vůz: Citroen Xsara combi 2.0 HDi, r.v.2000

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv se nikam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků