Hudba

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod SilverGhost » stř 11. dub 2007, 16:29

Nechci se někoho dotknout, ale DSkčka jsou nejhorąí repra v této cenové kategorii, ty já rozhodně doporučit nemůľu. Chápu, ľe kdyľ si je někdo dá místo standardních, tak slyąí obrovskou změnu k lepąímu a je to tak, ale rozhodně je doporučit nemůľu a doporučovat nebudu. Jinak by mě zajímalo, jestli si dělal nějaké úpravy dveří, protoľe standardní repro má hloubku 54 mm a Hertzy 61 mm. Nebo se tam vejdou normálně? Jde ti stáhnout okno?
Já tam budu dávat repra s montáľní hloubkou asi 80 mm, takľe uľ řeąím podloľky, jen jeątě nevím, jestli z kovu nebo MDFky.
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Příspěvekod ColinMcRay » ned 24. čer 2007, 8:35

Já jsem měnil koplet repro a rádio. uz mě sralo to origo na kazety tak jsem tam ąupnul Pioneer a repro koax dopředu 165mm ALPINE a dozadu 130mm Ground Zero a vypadá to ľe brzo budu dělat nějakou dírku do dveří at má kam utíkat ten tlak vzduchu, bo jak to dám víc a víc tak jde z venku vidět jak se mi dělají boule na dveřích... Ale s reprem a rádiem jsem max spokojen.
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod RadimK » čtv 20. zář 2007, 19:42

Chtel bych se teda zeptat, jak je to s tou montazni hloubkou repro v prednich dverich, zda si mam dat na neco pozor. Vypada to, ze je mista (hloubky) dostatek, ale jak je to se zadnim krytim reproduktoru? Puvodni repracek castecne zezadu zakryvala slida a pokud tam dam neco vetsiho, tak mam strach, aby nenavhly pri pripadnem stekani vody ve dverich (ta seda slida soucasne slouzi i jako ochrana proti vode). Vyresili jste to nejak?

Dal by me zajimalo, jak jsou vlastne pripojeny vyskove repro v palubovce (original), zda maji svou vyhybku, apod. Diky.
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod ColinMcRay » čtv 20. zář 2007, 22:43

1. tam ti veda nejde 2. montáľní hloubka je hodně velká.... moľná na těch 80 bych se na to kouknul ale jinak si myslím ľe no problémo
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod RadimK » pát 21. zář 2007, 13:26

A muzes mi dat presny typ tech tvych repro Alpin? At se trosku zorientuju. Dale nevim, jestli nechat puvodni vyskace (jestli maji svou vyhybku) a koupit jen stredobasove do dveri nebo vyskace odpojit a do dveri prasknout nejake "full range".
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod ColinMcRay » pát 21. zář 2007, 14:29

no to záleľí na tom jak moc chceą mít kvalitní zvuk a jak moc si s tím chceą "hrát" já tam hodil jen 2 pásmové http://www.tuningautohifi.cz/autoradia/ ... sp?id=1235 výąkáč je origo docela sluąný ale pochybuju ľe má výhybku. Kdybych si s tím chtěl hrát a ąlo by mi o zvukovou kulisu ąel bych do komponentních ale tohle mi stačí... bohatě
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod RadimK » sob 22. zář 2007, 12:46

Diky za info. Tys tam nechal hrat i ty puvodni vyskace s temihle? Neni to "prevyskovane", kdyz tyhle Alpiny hrajou do 30kHz?
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod ColinMcRay » sob 22. zář 2007, 13:56

vubec ne, ma to dost sluąné basy a ty výąky spíą dělají lapąí hlas v písničkách. hraje to moc pěkně... + na autorádiu je tolik moľnosti nastavení ľe ti to vubec není nepříjemné...
8) nebo se mrkni jak to tam mám instalované http://www.xsara.cz/forums/viewtopic.php?t=2279, nedal jsem tam tu jejich parádní mříľku aby se to tam parádně veąlo. jinak bych do toho musel uľ ryplnout a dělat nové uchycení coľ se mi teda nechtělo.
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod RadimK » sob 22. zář 2007, 17:28

Hm, pekne. Musel jsi nejak uchyceni repro upravovat? Na tech zadnich to vypada, jako bys neco delal s uchytkama.

A jeste k tem origo vyskacum - ikdyz teda nevadi k poslechu, tak aby neshorely, kdyz neni znan jejich vykon a vykon origo radia. S novym radiem by jim 50W nemuselo vonet...

A je moznost, ze by repro s vetsi montazni hloubkou zasahovalo do prostoru okna a to pak neslo plne otevrit?
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod ColinMcRay » sob 22. zář 2007, 18:52

ne z nic jsem neupravoval, jen vyměnil a lehce to vytlumil pěnovou páskou. Ohledně výąkáčů: nikdo si nestěľoval :-) nejde slyąet ľe by jim to vadilo... :lol:
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod RadimK » sob 22. zář 2007, 20:24

Z te montazni hloubky jsem opravdu paf. Nekdo tvrdi tak, jiny zase jinak. Nekde jsem vysmatral tabulku, kde bylo ve prednich dverich misto na 80mm hluboke repro, v zadnich dokonce 90mm...
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod Rope » sob 22. zář 2007, 21:09

Vem metr, vyąroubu repráky a změř si to, pak s toho paf nebudeą. Nezapomeň si stáhnout okno. :wink:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod ColinMcRay » sob 22. zář 2007, 22:39

přesně jak píąe Rope... nevěř tabulkám a změř si to sám :-afr:-
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod RadimK » sob 22. zář 2007, 22:45

Nic mi nezbyva, nez na to mrknout sam :-cyc:-
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod rl » čtv 15. kvě 2008, 10:02

ja by som chcel vediet nazor na tieto veci, ktore sa chystam kupit..

repro: hertz dsk165 (cital som tuna, ze neni spokojnost)
http://www.autoradia.sk/dsk-165-2-2-pasmove-kompo-repro-165mm-160w
radio: Kenwood KDC-W312AY
http://www.autoradia.sk/kdc-w312ay-

pripadne k tomu este: Hertz Set EP2 + DBX250R
http://www.autoradia.sk/set-ep2-dbx250r

budem davat napajaci set a neviem kde je nejaky otvor od motora dovnutra auta, kadial by som sa dostal dnu.. ma to niekto odfotene alebo mi vie povedat, ze kade asi.. lebo som to pozeral a to je vsetko utesnene..

pozeral som aj fotky z vymeny repra, budem tam davat mdf kruzky pod repro, ako to je s montaznou hlbkou a oknom a nasledne aj tapacirom.. bude sa musiet rezat z neho?

ak tu ma niekto skusenost tak napiste.. dakujem.. :lol:

hladat som hladal po fore, precital ale odpovede nenasiel
xsara break '98
1,9D
Uživatelský avatar
rl
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 27. úno 2008, 15:29
Bydliště: nitra

PředchozíDalší

Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků