Nehraje mi reproduktor

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Nehraje mi reproduktor

Příspěvekod Zdaras » stř 5. dub 2006, 17:23

Dobrý den
Mám problém s levým předním reproduktorem ve dveřích. Zapojovaj jsem si star?í rádio do Xsary, které němělo iso konektor tak?e jsem ty drátky tam napojil natvrdo podle schématu ISO konektoru které jsem na?el na netu, ale bohu?el co jsem si neuvědomil bylo z jakého pohledu se mám na ten konektor dívat a samozřejmě sem to zapojil naopak. Od té doby mi nehraje levej přední reprák. Zkou?el jsem ho vymontovat a byl v pořádku, rádio je taky v pořádku, ale něco je v nepořádku mezi rádiem a reprákem, vubec nevim co a kde mám hledat a v čem je chyba. Kdy? jsem tam pak zkou?el dát rádio s ISO konektorem, tak v?echny repráky kromě toho zmíněného hráli. Mů?ete mi někdo poradit v čem je chyba a jak to popř. spravit??
Zdaras
 

Příspěvekod dusang » čtv 6. dub 2006, 11:46

Mozno mas zlomeny kabel v gumenej prechodke dveri...
Xsara 1.6i SX '98 Obrázek
Uživatelský avatar
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 15. črc 2005, 9:38
Bydliště: Martin, SR

Příspěvekod Zdaras » čtv 6. dub 2006, 17:38

ne e, myslím ?e kabely jsou v pořádku, proto?e s původním radiem to hrálo, jen rádio nehrálo tak jak mělo proto jsem ho vyměňoval, ale repráky hráli, teda pokud se tomu dalo říkat hraní. Nevíte někdo co je v cestě mezi rádiem a reprákama?? Mě z konektoru na repráky vede 12 drátů, nechápu k čemu jsou, podle mě by jich mělo být jen 8, pro ka?dý repro 2 dráty, ale z pinu pro přední repro mi vedou v?dy dva a dva čili 4 a pro zadní jeden a jeden:) mám jen 4 repráky ve dveřích, jiný tam nejsou nebo o nich nevim a kdy? jsem ho vymontoval tak na něj vedli u? jen dva dráty a ty dal?í dva se někdy cestou ztratili nebo vedou do toho něčeho o čem nevim a svým chybným zapojením jsem to odpálil, ale nevim kde to hledat, tak bych byl rád, kdyby mi někdo poradil, proto?e nechci rozrbírat celí autíčko....
Zdaras
 

Příspěvekod Martinez » čtv 6. dub 2006, 18:29

neviem, sak premeraj tie draty. Budu asi seknute. Podla mna mas este jeden par reproduktorov o ktorych nevies a to su tweeters pod celnym sklom. Taka okruhla mriezka o priemere asi 6cm ;-)
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Uživatelský avatar
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: sob 18. úno 2006, 13:24
Bydliště: Bratislava
Vůz: Xsara

Příspěvekod CHiP » čtv 6. dub 2006, 19:05

Těch drátů musí být opravdu 12, ty 4 co se ti ztrácejí, jsou vý?káče na palubce :!:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod zdaras » pát 7. dub 2006, 15:16

OK mrknu na to diky moc za rady...
zdaras
 


Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků

cron