Autorádio

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Autorádio

Příspěvekod Mahonny_rv » pon 7. dub 2008, 9:35

Dobrý deň prajem,
Tento týľdeň som si kúpil Xsaru 1.6 VTR 2001 ale mám problém z autorádiom. Keď otvorím dvere tak začne samo hra» a neukladajú sa mi uloľené stanice. :( Neviem ako to pripoji» aby to hralo normálne a aby to ukladalo údaje.. Vopred Vám ďakujem za rady :D
Mahonny_rv
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. dub 2008, 12:26
Bydliště: Slovensko
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V VTR, rok vyroby 2001,

Příspěvekod Kvido » pon 7. dub 2008, 9:46

Ty jo,při otevření dveří začne hrát ? a kdyľ zavřeą tak se vypne ? To byla super vychytávka. :shock:
To stěmi stanicemi se stávalo i kamarádovi na rádiu Sencor,nejprve ho reklamoval,ale i druhé rádio to dělalo,myslím,ľe ho zapojil na tvrdo do ątávy a byl na čas klid,jenľe po čase zjistil,ľe mu to docela vybíjí baterku a párkrát neodjel a to ji měl novou,ale nějak uľ nevím jak to vyřeąil.
Pokud na fóru nic podobného nenajdeą,vím o člověku ,který ti jistě odborně poradí a to je ROPE
Nebo počkej na daląí kdo stím má zkuąenost,moc jsem ti nepomohl,ale na jízdu autem to vliv nemá,tak si počkej,určitě se tu odborné odpovědi dočkáą.[/url]
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Příspěvekod Mahonny_rv » pon 7. dub 2008, 9:53

No ono sa mi to zda ze je to zapojene na tu nocnu lampu :D nieco nato aby ukladalo uzdaje radio som nasiel treba prehodit vraj nejaky iso konektor :D

No aby som to upresnil ono nie len stanice neuklada ale cele nastavenia basov a tak vynuluje akokeby sa stale od znova zapinalo heh
Mahonny_rv
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. dub 2008, 12:26
Bydliště: Slovensko
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V VTR, rok vyroby 2001,

Příspěvekod petr_xs » pon 7. dub 2008, 13:51

Popis konektoru v aute (pro radio) je v navodu k obsluze, ktery se da stahnout tady nebo na www.citroen.cz v sekci servis. Nepises jestli je tam original radio nebo jinej typ. Potom by sis musel sehnat navod k tomu jinemu a porovnat to.
X II, 1.6 2003
petr_xs
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 472
Registrován: pon 29. kvě 2006, 7:46
Bydliště: oKutna Hora
Vůz: X II 1.6 2003

Příspěvekod Mahonny_rv » pon 7. dub 2008, 15:13

No rádio nieje originál ale JVC KD-G342.. Diky za odpoved... Skusim najst tie zapojenia
Mahonny_rv
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. dub 2008, 12:26
Bydliště: Slovensko
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V VTR, rok vyroby 2001,

Příspěvekod tecety » pon 7. dub 2008, 15:43

No tak mě to dělá úplně to samé. Zhodou okolností mám taky JVC. Sem tam zkouąel čachrovat s těma pojistkama, protoľe sem něco naąel v návodu, ale snaha byla marná :?
Xsara 1.4I, 2001
tecety
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 24. črc 2007, 13:32
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: 1.4i, r.v.:2001

Příspěvekod Mahonny_rv » pon 7. dub 2008, 15:55

pre tecety: po prehliadnuti tohoto fora som zistil ze to bude s iso konektorom nieco :d ale hadam nam poradi niekto skusenejsi :D
Mahonny_rv
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. dub 2008, 12:26
Bydliště: Slovensko
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V VTR, rok vyroby 2001,

Re: Autorádio

Příspěvekod viteon » pon 7. dub 2008, 16:16

Mahonny_rv píše:Dobrý deň prajem,
Tento týľdeň som si kúpil Xsaru 1.6 VTR 2001 ale mám problém z autorádiom. Keď otvorím dvere tak začne samo hra» a neukladajú sa mi uloľené stanice. :( Neviem ako to pripoji» aby to hralo normálne a aby to ukladalo údaje.. Vopred Vám ďakujem za rady :D

podle mě nezačne hrát po otevření dveří ale hned po odemčení centrálem a vypne se samo pár minutek po vypnutí klíčku.
ohledně pamatování si stanic: mám sice Pioneer ale třeba je to stejné. Na ISO konektoru jsou dvě napájení, jedno stálé a jedno " po zapnutí klíčku (nebo odemčení). Já tam mám ľlutý a červený drát. Podle auta je přes konektor připojený červený s červeným a ľl.+ľl nebo se zapojí do "kříľe = červ+ľl a ľl+červený.´Konektory tam byly nachystaný. Zkus na to mrknout.

P.S. lépe by ti to vysvětlil Rope.
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3766
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Příspěvekod Mahonny_rv » pon 7. dub 2008, 16:34

Viteon diky za radu idem skusit nieco pomajstrovat :D
Mahonny_rv
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. dub 2008, 12:26
Bydliště: Slovensko
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V VTR, rok vyroby 2001,

Příspěvekod Rope » pon 7. dub 2008, 20:31

Autorádia JVC mají iso konektor přímo v sobě ( není na drátech) moľnost nápravy je přehodit ty napajecí vodiče jak jsi popsal, musíą to ale vypíchnout z iso konektoru. Jde o to vytáhnout ty dva konektory a mezi sebou je přehodit. Já osobně jsem kvůli hands free sady nebyl spokojen s tím ľe se mi to vypne aľ po chvíli a natáhl jsem si kabel jiný, takľe se mi rádio vypne hned po vypnutí klíčku.
Pokud pojistku na pozici 24 přesuneą do druhé polohy, tak ti bude rádio hrát pořád a vypneą ho pouze ručně, mělo bi ti i drľet stanice, to je řeąení neľ najdeą v okolí někoho kdo ti pomůľe. Nebo dojeď do Ostravy a na počkáni poslouľíme. :wink:
ROPE
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Mahonny_rv » pon 7. dub 2008, 21:44

dakujem za odpoved ROPE ale do ostravy to mam dobre daleko :D
Mahonny_rv
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. dub 2008, 12:26
Bydliště: Slovensko
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V VTR, rok vyroby 2001,

Příspěvekod creative » pon 7. dub 2008, 22:16

U mě si to taky nic nepamatovalo a přesně jak psal Viteon, přehodil jsem mezi sebou ty ľlutý a červený viz. schéma a hele vąechno v pohodě, vąechno si to pamatuje, takľe cajk. Aby se mi rádio vyplo po vypnutí klíčku, to by se mi docela taky líbilo...no nic optám se na zrazu Ropeho :wink: jak to poladit...Kdyľ ho nechám puątěný a zamknu, tak se po chvilce vypne a jakmile odemknu centrálem tak se zapne, takľe ho vypínám na tvrdku čudlikem 8)
Přílohy
kenwood.jpg
kenwood.jpg (137.9 KiB) Zobrazeno 11906 krát
Obrázek
Uživatelský avatar
creative
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 118
Registrován: stř 24. říj 2007, 18:27
Bydliště: Praha
Vůz: bývávalo Xsara Break 2.0 HDi, nyní Toyota Avensis Combi 2.2 D-CAT

Příspěvekod Dave » úte 8. dub 2008, 18:02

ľádnou paniku, to samé mi dělalo SONY po zapojení v servisu CITROEN.
Prostě to jen zapojoli a nevąimli si ľe SONY má jinak zapojený PINy neľ Frantíci.
Otlouk jsem jim to ohlavu a uľ 5let hraje jak má :twisted:
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Uživatelský avatar
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 16. zář 2006, 11:09
Bydliště: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Příspěvekod RadimK » úte 8. dub 2008, 18:35

Creative: mne se Kenwood vypina (i pamatuje) od jeho zapojeni (nacvaknuti konektoru) normalne. Bud se ti v tom nekdo predtim hrabal, nebo je to tim, ze mas XII a ja I.
RadimK
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:32
Bydliště: Těšín
Vůz: XI Break, r. 98, 1.8i

Příspěvekod creative » úte 8. dub 2008, 19:13

Těľko říct, jestli se v tom někdo hrabal, předtím tam byl Panasonic a ten byl v poho...chtěl jsem to reklamovat s frajer se mě hned ptal jaký mám auto a pak povídal, ľe ľaboľrouti to maj přehozený a ľe snad, kdybych měl tuąim Forda nebo W, tak bych to předělávat nemusel...ąlo vo prd...a je i moľný, ľe XII to má kapáček jinačí, čert ví :twisted:
Obrázek
Uživatelský avatar
creative
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 118
Registrován: stř 24. říj 2007, 18:27
Bydliště: Praha
Vůz: bývávalo Xsara Break 2.0 HDi, nyní Toyota Avensis Combi 2.2 D-CAT

Další

Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků