Autorádio

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod Rope » úte 8. dub 2008, 19:22

ty jsi to měl asi přehozené na tom panasonicu, VW i citrouą jsou zapojeni stejně a co se týká forda tak ten nemá vůbec iso konektory. U vąech aut, které mají ISO konektory je dáno rozmístění repro, umístění země, podsvětlení a napájení je prostě na těch dvou pinech no a není přesně definováno kde který má být a je to celkem jedno. Kdo semtam montuje radijka , tak tomu uľ to nepříde jako něco nad čím se zamýąlet.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod creative » úte 8. dub 2008, 19:35

jj na tom paňáku ty kablíky byly uľ přehozený, protoľe jsem vlastně toho kenwooda přepojil, tak jak to bylo na tom paňáku...to víą, Xsařice je můj první bourák :driv: , tak spoustu věcí jeątě nevim :D
Obrázek
Uživatelský avatar
creative
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 118
Registrován: stř 24. říj 2007, 18:27
Bydliště: Praha
Vůz: bývávalo Xsara Break 2.0 HDi, nyní Toyota Avensis Combi 2.2 D-CAT

Příspěvekod LUKÁŠ » úte 8. dub 2008, 21:35

dělal jsem to hned jak jsem koupil auto(14 dnu) je třeba přehodit + s + na pamnět a bude vąe ok..některé rádia to mají opačně.
BREAK 2.0 HDI
LUKÁŠ
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 25. bře 2008, 21:31
Bydliště: Havířov
Vůz: BREAK 2.0HDi

Příspěvekod drystone » sob 12. dub 2008, 18:42

Mě by zajímalo jak jsme měli zapojené autorádio kdysi v Saxu. Zapínalo / vypínalo se přes klíček, ale při vyplém klíčku ąlo rádio zapnou manuálně. Mockrát jsem nad tím přemýąlel, kam se připojit, ale nevím... Moľná tak bylo konstruované rádio (Blaupunkt na MC). Kdyby někdo věděl, dejte vědět, moc rád bych si to tak zapojil...
Citroën Xsara I. 1.4i 55kW (3/2000), s BSI Obrázek
Uživatelský avatar
drystone
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 11. úno 2006, 9:22
Bydliště: Plzeň-Jih

Příspěvekod SilverGhost » sob 12. dub 2008, 19:25

Podle mě to byla určitě konstrukce rádia, nedokáľu si představit, jak by vypadalo zapojení. Můj Becker to umí taky.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázek
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Příspěvekod Šedivka » ned 13. dub 2008, 11:35

Tak mě autorádio zapíná/vypíná klíčkem a pak jde zapnout manuálně i bez klíčku v zámku. Mám original na MC. Co by mě ale zajímalo je ľe v pojistkách na pozici 24, kde je audio, nemám vůbec ľádnou pojistku? Máte to taky někdo takhle? Auto jsem koupil s HF sadou NOKIA Clark, ľe by ten co to zapojoval to napojil na něco jiného?
Uživatelský avatar
Šedivka
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1143
Registrován: pon 20. srp 2007, 14:45
Bydliště: Česká Kamenice
Vůz: Citroën Xsara 1.4i (55kW) Break 2002

Předchozí

Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků