Kód autoradia

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Kód autoradia

Příspěvekod Návštěvník » pon 12. čer 2006, 17:38

Koupil jsem si Xsaru 2.0 HDi rok 2001 s originálním autoradiem s CD. Jeliko? jsem nedostal kód, tak mám obavu, ?e a? odpojím baterii, tak u? radio nezprovozním. Neví někdo, jak to vyře?it? Popřípadě, kde sehnat ten kód? Dík za ka?dou radu.(Jinak ale nevím, jestli tam vůbec nějaký kód je, ale co kdyby)
Návštěvník
 

Příspěvekod celikovskyz » pon 12. čer 2006, 20:10

Měl jsem stejný problém.Taky jsem měl obavu,?e kdy? odpojím baterii,tak ze mi zakoduje radio s CD(při koupi vozu jsem ho nedostal)Kdy? jsem u? ale opravdu potřeboval akumulátor odpojit(nutně!)tak jsem to risknul!Nevznikl ?ádný problem,po zpětném zapojení mi radio fungovalo dál.Z poslechu jsem získal informaci,?e prý radia dávané do základní výbavy komunikují s BSI vozu a nezablokojí se!Co je na tom pravdy nevím?Za informaci samozřejmě neručím.Odkodování toho radia určitě jde-nedávno jsem tu někde viděl podrobněj?í informace
Uživatelský avatar
celikovskyz
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 30. kvě 2006, 21:28
Bydliště: Praha-Smíchov

Kod radia

Příspěvekod Jindra » pon 12. čer 2006, 22:29

Já mám rok výroby 2000 a musel jsem měnit baterku, výměna trvala asi pět minut.Po připojení rádio i CD fungovalo bez problému. Radio je Clarion s CD ale montovalo se tam více druhů(asi tři) tak jak jsou na tom ostatní nevím.
Jindra Xsara II Hdi Break 66kW EXCLUSIV 2000
Jindra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob 23. črc 2005, 19:30
Bydliště: Praha


Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků