Xsara hudba, repra a vše kolem....

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod frgy » ned 1. říj 2006, 21:42

Zdravím taky přispěju tro?kou do mlýna. Jeliko? u mý xsarky nějakej francouzskej lumpík vybral v?e rádio i repro byl jsem nucen koupit v?e. Rádio mám Panasonic s CD ale bez MP3 ale má zelený podsvícení tak se krásně hodí k podsvícení auta a svým designem zapadá slu?ně do auta. Spokojenost s autorádiem veliká hlavně je super automatický přelaďování tebou vybrané stanice. Repra na předek jsem koupil z rosekanýho P306 a do zadních jsem dal noname spokojenost stím ?e to hraje. Jen mám trochu pochybnosti jestli tam mám taky vý?kový repro koukal jsem do německýho manuálu nikde bohu?el není zmínka o tom jak se ten plechovej kryt v tý palubce dá vyndat. Zkuste mi někdo poradit díky za info.


99 1.8i 66kw červená metal. dovoz F
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Re: Autoradio

Příspěvekod řepák » pon 2. říj 2006, 19:42

Mig45 píše:
řepák píše:
Mig45 píše:Tak to jste mne nepotesili.

Hledal jsem nejake radio s BT do 4k :(

Takhle to vidim ,ze si necham stare radio a koupim si jen HF .

:twisted:

Co to znamená BT do 4k ?


No modrej zub /BlueTooth/ jako HandsFree.

No tak to máte psát celý a né nějaký zkratky ! :D
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Martinez » úte 3. říj 2006, 14:55

No tak ja tam mam radio VDO 139 mp3 4*50W predne repraky s vyskacmi su francuzke origo a do zadu na plato som dal elipsy od HERZ dcx690 tusim 180w... hra to velmi pekne :wink: odporucam, ovsem ak vam nieje luto rezat ten papundekel, ale oplati sa .... idem do garaze tak porobim fotky a prilozim. Kabelaz sa da pekne schovat ze vidno kable akurat az pri reprakoch.
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Uživatelský avatar
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: sob 18. úno 2006, 13:24
Bydliště: Bratislava
Vůz: Xsara

Radio

Příspěvekod Mig45 » sob 7. říj 2006, 19:01

Tak uz jsem si koupil Parrota a jsem z nej nadsenej :D :lol: :wink:
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod řepák » sob 7. říj 2006, 20:55

Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Dave » ned 8. říj 2006, 11:09

Mám v mé X2 v?e od SONY spokojenost. Slu?ebně jsem vyzkou?el hodně Octávek s různými rádii n stejné trase, tak?e ideál jak porovnat zvuk a hlavně kvalitu rádia. Panasonic a Sony byly nejlep?í. JVC, Blaupunkt atd zaostávají. Repro mám X-plod 3pás vředu a 2pás vzadu. Vý?káče se chystám koupit u? 4 roky :wink:
Mám proměřený ?e ty nata?ený dráty jsou ?ivý (pro Frigy-ho: mří?ky jdou lehce ?roubovákem, jen opatrně zapáčit)
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Uživatelský avatar
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 16. zář 2006, 11:09
Bydliště: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Příspěvekod řepák » ned 8. říj 2006, 12:35

Dave píše:Mám v mé X2 v?e od SONY spokojenost. Slu?ebně jsem vyzkou?el hodně Octávek s různými rádii n stejné trase, tak?e ideál jak porovnat zvuk a hlavně kvalitu rádia. Panasonic a Sony byly nejlep?í. JVC, Blaupunkt atd zaostávají. Repro mám X-plod 3pás vředu a 2pás vzadu. Vý?káče se chystám koupit u? 4 roky :wink:
Mám proměřený ?e ty nata?ený dráty jsou ?ivý (pro Frigy-ho: mří?ky jdou lehce ?roubovákem, jen opatrně zapáčit)

...........jo jo hodně opatrně !!!!!!!!!!!!!!!
U? jsem si jednu packu ulomil , ale dr?í to :D
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod hever » ned 8. říj 2006, 14:28

nevim zda to byl original,ale vyndal jsem kazetak PHILIPS a dal jsem tam SENCORA na mp3. cas od casu mi prestane hrat a musim ho vysunout a rozpojit od kabelu.taky mi dava hrozny rany do repro kdyz ho vypnu a hned chcipnu motor.tamtem Philips to nedal. poradi te co s tim.? (na nove nemam :lol: )
xsara 1.8i 66kW (ocean)
Uživatelský avatar
hever
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 10. zář 2006, 20:42
Bydliště: Kolínsko

Příspěvekod frgy » sob 14. říj 2006, 12:44

Dave píše:Mám v mé X2 v?e od SONY spokojenost. Slu?ebně jsem vyzkou?el hodně Octávek s různými rádii n stejné trase, tak?e ideál jak porovnat zvuk a hlavně kvalitu rádia. Panasonic a Sony byly nejlep?í. JVC, Blaupunkt atd zaostávají. Repro mám X-plod 3pás vředu a 2pás vzadu. Vý?káče se chystám koupit u? 4 roky :wink:
Mám proměřený ?e ty nata?ený dráty jsou ?ivý (pro Frigy-ho: mří?ky jdou lehce ?roubovákem, jen opatrně zapáčit)


Dave díky za odpověď u? jsem myslel ?e mi nikdo neřekne jak se ty krytky demontujou ?e v?ichni budou popisovat co má kdo za rádio... :lol:
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod řepák » pon 16. říj 2006, 18:46

Dave píše:Mám v mé X2 v?e od SONY spokojenost. Slu?ebně jsem vyzkou?el hodně Octávek s různými rádii n stejné trase, tak?e ideál jak porovnat zvuk a hlavně kvalitu rádia. Panasonic a Sony byly nejlep?í. JVC, Blaupunkt atd zaostávají. Repro mám X-plod 3pás vředu a 2pás vzadu. Vý?káče se chystám koupit u? 4 roky :wink:
Mám proměřený ?e ty nata?ený dráty jsou ?ivý (pro Frigy-ho: mří?ky jdou lehce ?roubovákem, jen opatrně zapáčit)

Tak to sis s tím SOŇÁKEM asi moc nepomohl co ?
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Hanes » čtv 26. říj 2006, 14:43

Tak elektriku k zesilovači subwooferu jsem tahal včera, není to zas taková pakárna jak mě někteří uji??ovali, prý ?e budu muset vyvrtat díru z motorovýho prostoru, ?e xsara nemá pou?itelnou průchodku. BLBOST

Na xsaře je průchodka z motorovýho prostoru na řidičově straně hned pod oknem, nemusí se kvůli tomu z nic oddělávat, je tam dobrej přístup.

Pod palubovkou se oddělá plasrovej kryt pojistek a dvě matičky klíčem č.10 které dr?í diagnostickou zásuvku, ta se odklopí-je k tomu konstruována a na průchodku je vidět.
Kabel nejde protáhnout přímo svazkem ale průchodka má dost velký průměr aby se do ní dala udělat dal?í dírka a prostrčit drát na něj uvázat kabel a protáhnout ho.

Kabel jsem dál vedl kolem prahu, stačilo jen oddělat těsnění dveří a odhrnout koberec. Signálový kabel veden taky tam, i kdy? se doporučuje vést ho druhou stranou kvůli ru?ení, ale nic mi to nedělá tak to nechám pohromadě.

Repro mám zatím to co tam dal výrobce, ale dlouho ho tam nenechám.

Radio Panasonic cqc1301n-spokojenost. Původní radio čeká doma na poličce, pujde do auta a? při prodeji a to jen tak brzo nebude.
V kufru mám 4kanálový zesilovač a subwoofer-značky si nepamatuji, zatím mám vyu?ity jen dva kanály zesilovače

Mám xsaru I break s motorem 1.9td, nevím jestli u v?ech modelů je v?e tak jak jsem napsal, ale bývá to podobné.

Pokud bude? chtít nějaké foto mohu poslat na mail.
Xsara break 1.9td
Uživatelský avatar
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 2. zář 2006, 12:49
Bydliště: Královehradecko

Příspěvekod SilverGhost » sob 11. lis 2006, 18:34

O tom, ?e originální rádio půjde ven, jsem věděl hned od začátku, co jsem ho sly?el. Je to fakt hrůza. Místo něj tam při?la navigace Becker indianapolis pro s BT, který hraje velmi luxusně. Přední reproduktory budou Radical Audio Reference, zadní je?tě uvidím, proto?e spolujezdci mě nezajímají, přeci jen dělám hudbu pro sebe. Zesilovač bude čtyřkanál a monoblok Zapco, woofer Alpine nebo Radical audio. Ale je to dohromady hooooodně peněz, tak?e to v?echno budu dávat do auta postupně. Z levných instalací jsem u? vyrostl, chtěl bych tam proto nyní něco luxusněj?ího :roll:
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Příspěvekod Dave » sob 11. lis 2006, 19:04

Tak to sis s tím SOŇÁKEM asi moc nepomohl co ?[/quote]

Já si nestě?uju. Není to ?ádný dělo, ale ty repro jsou super.Jen ?koda ?e tam nepasujou originál mří?ky na repro to by to i hezky vypadalo.
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Uživatelský avatar
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 16. zář 2006, 11:09
Bydliště: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

PředchozíDalší

Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků