Autorádio neorigo v Picassu

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod e-certik » pon 19. bře 2012, 20:26

1- trvale napajeni (tam pripoj pamet a silovy vstup)
4 - KEY tam pripoj to co se pripojuje na zapalovani. Tech +12 trvale co jsi tam meril jsem nameril taky, ale po asi minute od vytazeni klicku se to vypne. pri odemceni, nebo otevreni dveri se to zase zapne.
e-certik
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 2. úno 2012, 22:27
Bydliště: Tišnov
Vůz: Xsara Picasso 2,0HDI 2001

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod mr.bean » úte 20. bře 2012, 13:43

Díky. To to maj takhle složitě vymakaný? To mě vůbec nenapadlo. Vyzkoušim to a zase se ozvu :D
Uživatelský avatar
mr.bean
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 19. bře 2012, 16:49
Bydliště: Praha
Vůz: Picasso 2011, 1.6 80kW

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod mr.bean » stř 21. bře 2012, 18:20

Tak všem díky za rady :)
Ta elektrika je přesně tak, jak řikal Čertík
A konečně už hraju... :jup:
Obrázek
Naposledy upravil mr.bean dne stř 21. bře 2012, 18:47, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mr.bean
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 19. bře 2012, 16:49
Bydliště: Praha
Vůz: Picasso 2011, 1.6 80kW

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod Rope » stř 21. bře 2012, 18:31

Pěkné rádio :? jakýsi citroford
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod mr.bean » stř 21. bře 2012, 18:46

Citroford :D
Rádio zrovna hezký není, ale hraje dobře a hlavně má dobrej tuner! A bylo doma ze sešrotovaný Galaxky...

Hlavně, když jsme Picasso kupovali, tak prodejce tvrdil, že v tom žádnej reprák není a že dodělání by stálo cca 6k. No, a když jsem o víkendu uklízel v autě, tak jsem objevil 4 repráky...
Uživatelský avatar
mr.bean
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 19. bře 2012, 16:49
Bydliště: Praha
Vůz: Picasso 2011, 1.6 80kW

Neoriginální autorádio, vypínání klíčkem

Příspěvekod Swop » pát 25. kvě 2012, 8:39

Zdravím,

jsem čerstvým majitelem vozu Xsara Picasso r. 2006. Vím, že se tu již na toto téma debatovalo, nicméně nebyl jsem schopen nalézt řešení tohoto problému :). Zapojoval jsem neoriginální rádio a při prvním pokusu si rádio nepamatovalo a nevypínalo se s klíčkem. Prohodil jsem tedy mezi sebou 12V kabely a rádio si již pamatuje, nicméně nevypíná se s klíčkem. Dokážete mi poradit jednuduchý zásah, jak toto zprovoznit? Trošku se bojím, aby mi to i v tomto stavu i přes vypnuté rádio nespotřebovávalo příliš mnoho proudu.

Děkuji
Swop
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25. kvě 2012, 7:53
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara Picasso, Exclusive, 1,6, 80kw, 2006

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod Rope » pát 25. kvě 2012, 13:59

Radio má ten kličkový proud prodloužený přes bsi a vypne se po chvíli někdy hned po zamknutí a při odemknutí se zase zapne, pokud to nechceš tak je třeba si natáhnout jiný spínaný plus buď z pojistkovky, nebo třeba od zapalovače, tak jsem si to natahoval na starém picasse já.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod Luminol » ned 17. čer 2012, 20:05

Ahoj mr.bean ja mam uplne ten sami problem, takze 3 nejdulezitejsi konektory uz taky mam a jeste mi zustavaji ty sami ako tebe +1 a +4, teraz je otazka co s toho je antena a co svetla (ak to tak vubec je?)
Luminol
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 17. čer 2012, 14:01
Bydliště: Ruzomberok
Vůz: Xsara picasso 1.6 HDI 2007

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod Rope » ned 17. čer 2012, 20:51

Ty taky asi nečteš vše , ale jen něco a pak v tom máš guláš že? Zustaň v jednom topicu a nebudeš psát hovadiny. první příspěvek na této stránce ti vysvětluje co je jednička a čtverka a Baffy ti jinde psal co všechno je v konektoru.
Možná by bylo lepší navštívit někoho kdo tomu rozumí a ten ti to zapojí a bude klid,
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod pollco » pon 9. črc 2012, 17:11

Koupil jsem sáru jako rodinný vůz a musím říci že jako autíčko hodně v poho ale ty zbytečné komplikace s audiem, no masakr!
Origo rádio spíše přehraje tácek od piva než vypálené cedlo..... Tak šup do obchodu pro nové rádio Pioneer.. Borec mi to tam zapojil bo pry zadarmo tak proč ne! Mezi iso a pioneer konektorem převexloval žlutý s červeným a zapojil modrý, tuším pc konektor kvůli palubnímu pc! Otestoval a vše good! Vyjdu z obchodu nastartuju a pc nejede! Dojedu domů, odpojím modrý a pc nejede! Nastuduji fórum , připojím origo - napojím nové - vypnu klíček - zapnu a PC nejede! Jelikož bylo pěkné vedro tak si myslím že jsem zapoměl kombinaci origo rádia s vypnutým modrým kablíkem (PC) ale už tomu moc nedávám.Opravdu bych se v Citroenu nerad dověděl že mi za 1000kč něco v BSI deaktivují....Zajímalo by mne kolik stojí taková procedůra v servise? jestli je vůbec nutná...
pollco
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 9. črc 2012, 16:40
Bydliště: OSTRAWA
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDI 2001

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod Rope » čtv 12. črc 2012, 19:44

V neznačkovém servise počítej tak tři kila, ale proč se třeba nezeptat na radu tady než budeš hledat odborníky?
Někdy stačí zapojit na chvíli to staré rádio a odpojit ho pokud je zapnutý klíček a rádio ukazuje, pak odpojit a připojit neorigo rádio.
PS: kde ti to zapojoval a moudře kecal? Na autoburze?
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod pollco » pát 13. črc 2012, 16:30

No přesně tam na autoburze v té prodejně autorádií. Já jsem to zkoušel přesně podle tvých rad a nic ale teď jsem tomu dal znovu šanci a asi se to chytlo! Udělal jsem kontrolu po půl hodině a zatím to drží, uvidím zítra....
pollco
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 9. črc 2012, 16:40
Bydliště: OSTRAWA
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDI 2001

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod Rope » ned 15. črc 2012, 18:45

A ty moudré kecy o tom modrém kabelu vedl mladý nebo starý? Ja bych si u nich nenechal namontovat ani žárovku do blinkru. No a to když třeba přijedu a vidím jak "odborně" zapojují třeba alarm tak jsem rád že to není moje auto.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod pollco » pon 16. črc 2012, 21:12

Zapojoval starý!!! Ale po třech dnech to fachá takže max spoko! Ještě že se o tohle fórum starají šikovní lidé. Děkuji moc....
pollco
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 9. črc 2012, 16:40
Bydliště: OSTRAWA
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDI 2001

Re: Autorádio neorigo v Picassu

Příspěvekod martan01 » úte 26. úno 2013, 23:37

Kdyz dam do picassa neoriginalni radio.musim jse vzdy smirit ze nepujde ovladani z volantu a ukazatel na velkem displeji ?
martan01
 

PředchozíDalší

Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků