Dráty k reproduktorům

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Dráty k reproduktorům

Příspěvekod xsara1,4iSk » úte 2. úno 2010, 17:27

Nazdar Xsaráci :jup: mohli by ste mi napisat ako vymenit kable k reproduktorom a ake typy kablov dat,aby hudba bola co najlepsia??nemam bohvie ake autoradio a ani repraky,cize by bodol nejaky ten priemer:)) a co poviete na subwofer s vlastnym zosilovacom??ake ozvucenie ma xsaraI.??
... a změnil jsem ti název. HUDBA toho říka moc a zároveň nic. viteon
xsara1,4iSk
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20. lis 2009, 18:47
Bydliště: Rožňava, Slovenská republika
Vůz: citroen Xsara 1,4i 1999

Re: HUDBA

Příspěvekod viteon » úte 2. úno 2010, 17:30

nechej tam jaké máš, jen dráty nic nespraví.
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Dráty k reproduktorům

Příspěvekod ColinMcRay » úte 2. úno 2010, 17:45

přesně jak píše Víťa, není důvod měnit kabely když nemáš špičkové rádio a reproduktory. A co se týče vlastního zesilovače (předpovídám že myslíš asi vlastní konstrukci) tak do toho bych nešel.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Dráty k reproduktorům

Příspěvekod misinko512 » úte 2. úno 2010, 18:24

presne ako pisu vito a colin samotne kable nic nezmenia ale ked uz by si chcel menit kable tak urcite by som pouzil JAMO kable..ja ich mam tiez natiahnute na celu hudbu a som mimoriadne spokojny....a o tom subwoferi: podla mna si myslel asi aktivny subwofer ktory ma vlastny zosilovac...tak v tom pripade je najlepsia tzv. tuba ale vela zalezi aj od radia
Temešská skala
Obrázek
Uživatelský avatar
misinko512
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 25. dub 2009, 11:52
Bydliště: Temeš,okres Prievidza,Trenčiansky kraj,Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 1.9 D 1997

Re: Dráty k reproduktorům

Příspěvekod xsara1,4iSk » stř 3. úno 2010, 18:38

tak Tuba sa mi moc nepaci,lebo zabera miesto v kufri,,maju aj celkom sikovny ,plochy,ktory by sa dal namontovat aj na dekel nad uloznym priestorom,,a co tym myslite lepsie radio a repraky??
a ozaj radio Sony CDX GT330U ma vykon 4x45W predne repraky Focal Access 165 CA1,,zadne to neviem,,tie som este nemenil,lebo mozno budem menit vsetko,ked mi to nechce nejak hrat,,a ozaj ako sa da vyplnit vnutro dveri??nieco mi tam rezonuje,ked dam hlasnejsie hudbu,,
používej tlačítko upravit a nedělaj další příspěvek, je světová krize proto mysli ekonomicky. ROPE



ze kriiza,,sakra.............
no dobre,,nejde mi o basovy reproduktor,,je to normalny sobwofer so zabudovanym zosilovacom,ma tvar obdlznika cca 30x50x10 udaje su v cm....

len chcel by som vediet,ako budu ostatni vediet,ze reagujem na ich prispevok,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Naposledy upravil xsara1,4iSk dne čtv 4. úno 2010, 17:33, celkově upraveno 2
xsara1,4iSk
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20. lis 2009, 18:47
Bydliště: Rožňava, Slovenská republika
Vůz: citroen Xsara 1,4i 1999

Re: Dráty k reproduktorům

Příspěvekod snoopy » čtv 4. úno 2010, 1:25

hele, jestli chceš dávat místo subwooferu basový reproduktor do deklu u kufru, tak vůbec neřeš kvalitu kabelů. na takový reprosoustavě bys nepoznal, že je to tažený elektrikářskou dvoulinkou...
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Uživatelský avatar
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1601
Registrován: stř 8. črc 2009, 13:17
Bydliště: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: Dráty k reproduktorům

Příspěvekod Rope » čtv 4. úno 2010, 21:18

Myslím že mu nikdo z Vás moc nerozumí, on mluví o aktivním subwoferu, který je prostorově nenáročný a dá se u některých aut strčit pod sedačku řidiče či spolujezdce. Tyto subwofery mají malý reproduktor cca 10-13cm a dělaly je hlavně značky (nebo spíš nejrozšířenější) Pioneer a nebo blaupunkt. Měl jsem kdysi blaupunkt ve fiatu a bylo to příjemné zvýraznění basů.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Dráty k reproduktorům

Příspěvekod SilverGhost » stř 10. úno 2010, 19:49

Tak tak, mluví o aktivním subwooferu. Já bych chtěl jen k tomu dodat, že tuba je naopak to nejhorší. Vzhledem k tomu, že je to válec, tak je většinou dělaná z lisovaného papíru, takže tomu odpovídá i zvuk. Proto tubu nebrat (pozor, jsou i vyjímky). Já mám třeba dobré zkušenosti s tím, na to jak je malý, tak je hodně šikovný.
http://www.autohificlub.cz/forum/9/1253810/
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázek
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006


Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků