DVD pod stropem aneb jak na to

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod Rope » čtv 10. čer 2010, 18:39

Takže jsem se rozhodl se trošku podělit o to jak se to dělá , kdyby někdo měl čas, chuť a peníze. První fotka je pohled už na hotový výtvor, auto je VW passat asi rok starý (mladý).
Obrázek

Jako první je potřeba si rozvrhnout kde asi ten hebl příde aby co nejméně zavazel.
Obrázek
Pak nožem střechovicu opravit do požadovaného rozměru.
Obrázek
Pak vše očistit , připravit, natáhnout napájecí a audio vodiče. V tomto případě byla střechovice od střechy cca 45mm a byl tam ten 20mm překlad.
Obrázek
Ja jsem použil lepidlo , které se prodává třeba v OBI a jmenuje se MAMUT GLUE. Přilepil jsem nejdříve jednu desku tak abych srovnal strop s tím překladem.
Obrázek
Pak jsem to celé srovnal se střechovicí druhou deskou.
Obrázek
Obrázek
No a pak všechno zapojit na to správné napětí a propojit zvuk do rádia. A finále bylo až druhý den , raději jsem nechal lepidlo pěkně zatvrdnout. Druhý den navrtat, našroubovat a odzkoušet.
Obrázek
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod masor68 » pát 18. čer 2010, 6:53

Vypadá to ve finále jako hodně čistá práce, i já o této vymoženosti přemýšlel, bohužel musím konstatovat že nemám žaludek na řezání interiérového tapecu, při mé "trpělivost" bych ho rozšmikal na cucky :mrgreen: Pěkný.
Picasso 1.8 16V LPG r.v.2000 tmavá šeď
Uživatelský avatar
masor68
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 466
Registrován: pon 30. lis 2009, 15:40
Bydliště: Nový Bor
Vůz: Picasso 1.8 16V LPG r.2000

Re: DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod vena garážmistr » sob 19. čer 2010, 14:17

moc pěkný návod a pěkná práce taky o něčem takovém přemýšlím ale moje nápady pořád brzdí nedostatek financí.A to lepidlo je fakt špičkové co jsi použil já jsem s ní doma lepil přechodové lišty na podlaze a nevěřil jsem že to bude držet tak jsem to ještě zatěžkal kýblem s vodou a on se přilepil aj ten kybl nakonec sem ho musel rozmlátit na kousky. Píšou tam že udrží tah 2T na cm čtvereční.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod rosta12345 » sob 19. čer 2010, 18:21

pěkné,ale asi bych taky neměl koule řezat takhle střechovici kor u skoro nového auta :D
EX: Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009 Obrázek
Uživatelský avatar
rosta12345
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1948
Registrován: sob 6. čer 2009, 19:07
Bydliště: Dolní Domaslavice
Vůz: EX:Citroen Xsara Picasso 1.6 16V SX 2009

Re: DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod Rope » sob 19. čer 2010, 18:44

Musíš si říct: "Však to není moje" a pak to jde samo. :D
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod viteon » ned 20. čer 2010, 7:41

Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: DVD pod stropem aneb jak na to

Příspěvekod Rope » ned 20. čer 2010, 9:57

Tak u toho výběru bych se koukal na to jaké formáty to bere, klasický divx, mp4 je už dneska samozřejmost a třeba jedna serie "the simpsons" se vejde v avi na jedno dvd a klasických dvd je potřeba čtyři až pět a co se týče zobrazení na 7-9 palcovém displeji tak rozdíl není skoro žádný.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Zpět na Autohifi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků