Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Příspěvekod Axel » stř 10. říj 2012, 9:31

Toto je skoro ako zazracne aditivum z teleshoppingu urcene okrem ineho aj na cistenie teflonovych panvic miesane s magnetickymi pasmi dr. Kevina... :-D
Ale akoze OK, kludne si lejte do motora vodu, ved v AAA to aj tak vykupia a niekomu predaju...

PS: moj sedliacky rozum hovori jedine: keby sa bednickou za par eur dala znizit spotreba a zvysit zivotnost motora, tak by to daaaaavno mali zabudovane vsetky automobilky sveta a nevymyslali by pikacoviny typu start stop a elektricky posilovac, len aby usetrili par gramov paliva, ked sa tymto tu da usetrit aspon zo 2 litre, ako tak citam :-))))
PS2: pozname vsetci Poliakov a taxikarov. Ti by to mali montovane uz davno seriovo a montoval by to kazdy Jurek v otcovej garazi.
Cestami aj necestami @ Obrázek
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázek
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 520
Registrován: úte 16. úno 2010, 14:18
Bydliště: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002

Re: Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Příspěvekod jandy » stř 10. říj 2012, 10:38

Uživatelský avatar
jandy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 427
Registrován: čtv 13. lis 2008, 20:31
Bydliště: Týn nad Vltavou ale vetšinu času se pohybuji v Hrotovicích
Vůz: Peugeot 407SW, 2.0HDi 100 kW; Citroen Xsara kombi, 2,0 HDi, 1999 (u Minimaxe)

Re: Čištění motoru (dekarbonizace) vodou.

Příspěvekod empík » stř 10. říj 2012, 12:23

Tak som sa potešil, že niekto ďalší vyskúšal dekarbonizáciu a chce nás o tom informovať. Debata je však o niečom inom. Mňa osobne dekarbonizácia vodou veľmi ľáka a keď už bude motor pred odpisom tak to možno vyskúšam. Pri klasickom diesli by som si na to trúfol okamžite, ale HDI je HDI.
Som rád, že ste radi, že som rád...
Uživatelský avatar
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1719
Registrován: čtv 14. dub 2011, 11:23
Bydliště: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Předchozí

Zpět na Návody a postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků