Jak sundat mřížku ventilace

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Jak sundat mřížku ventilace

Příspěvekod jerim » stř 9. dub 2008, 7:59

Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu
jerim
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: čtv 1. bře 2007, 20:37
Bydliště: Chomutov
Vůz: xsara break 1.8i16V 98

Příspěvekod Hrnča » stř 9. dub 2008, 8:36

Tu mříľku budeą muset lehce vypáčit ąroubovákem. Já jsem takhle vyndával tu u spolujezdce. Chce to hodně nervů a cit nebo určitý gryf. Co se toho chrastění týče, tak si nejsem stoprocentně jistý, ale typnul bych to na spojkové loľisko...
Xsara 1 2.0HDi 66kW/90HP r.v. 1999-leden 2009
Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Obrázek
Uživatelský avatar
Hrnča
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2703
Registrován: úte 25. zář 2007, 16:54
Bydliště: Tři borovice od kamaráda Pikasáka. Tedy kousek od Mladé Boleslavi.
Vůz: Peugeot 307SW 1.6 16V 80kW/110HP r.v. 2002

Re: prosim o radu

Příspěvekod jeanes » stř 9. dub 2008, 9:05

sin.leon píše:Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu


Zdravim, to chrasteni mi (za studena) dela taky... A vzkaz od Hrnci byl spravny - koukal na to kamos automechanik a rikal ze mazivo okolo spojkoveho loziska je zatuhle... Domazat to nejde - musi se vymenit... Pry to vubec nevadi a pripadna vymena je cca 1200 za lozisko + dost prace (dost ve smyslu jako ze to neni za hodku vymeneny...)
jeanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 17. led 2008, 21:49
Bydliště: Česká Skalice

Příspěvekod jerim » stř 9. dub 2008, 9:06

dekuju
jerim
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: čtv 1. bře 2007, 20:37
Bydliště: Chomutov
Vůz: xsara break 1.8i16V 98

Re: prosim o radu

Příspěvekod mio » stř 9. dub 2008, 19:40

sin.leon píše:Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu
Nejprve bych se podíval jestli je vůbec v převodech olej.
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1266
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: prosim o radu

Příspěvekod mio » stř 9. dub 2008, 19:48

jeanes píše:
sin.leon píše:Zdravim mam dva dotazy :1-jak sundat mrizku ventilace nhed vlevo vedle palubky neco tam behem jizdy chrasti.
2-nevito co se deje kdyz mam neutral a nohu ze spojky tak tam v motoru neco lehce chrasti a kdyz proslapnu spojku prestane to , dekuju za radu


Zdravim, to chrasteni mi (za studena) dela taky... A vzkaz od Hrnci byl spravny - koukal na to kamos automechanik a rikal ze mazivo okolo spojkoveho loziska je zatuhle... Domazat to nejde - musi se vymenit... Pry to vubec nevadi a pripadna vymena je cca 1200 za lozisko + dost prace (dost ve smyslu jako ze to neni za hodku vymeneny...)
Nechci tě nijak straąit ale jeątě na peu 205 ,mě taky ąli divné zvuky od spojky ale vąe fungovalo jak má.Jednou jsem seąlápl spojku zařadil a při rozjezdu to začalo cukat.Rozebral jsem to a na přítlačáku byl vydřený krouľek od seklého loľiska tak ,ľe se dvě pruľiny proąoupaly ruply a spojka ąpatně vystavovala.Takľe sranda za 5000 nová spojka komplet.
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1266
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI


Zpět na Návody a postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků