zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Kleki » sob 19. led 2013, 12:33

To: Citroenik Nechcem ťa od toho odrádzať ale nedá mi nereagovať. Píšeš, že chceš ísť len do výkonu 150 PS ale aj ten výkon je už dosť pre štandardné dvojlitrové HD-íčko na ktorom chceš navýšiť výkon o približne 65%.Neviem koľko máš na ňom nabehané km ale predpoklad je , že 200 a viac tisíc km. Je pekné , že chceš zvýšiť priemer výfuku , domontovať intercooler a zvýšiť tlak turba (mimochodom na 66kW motoroch je len obyčajné turbo bez zmeny geometrie lopatiek) čo je možné len prestavením ventilu na otváranie bypasu výfukových plynov. Za bežných štandardných podmienok a pri pravidelnom servise sú tie motory držiaky (poznám pár kúskov , čo už majú za sebou 450 - 500 tisíc a stále chodia) ale ak navýšiš výkon na tvojích 150 PS tak ten motor už nebude pracovať v takých podmienkach ako pred úpravou a určite sa to podpíše na jeho životnosti. Tým som chcel povedať len to , že zvýšiš si výkon podľa tvojích predstáv a potom sa môže veľmi rýchlo stať , že sa povozíš 10000 km a motor si odkúriš a bude potrebná GO. A to nehovorím o ostatných veciach na aute čo už bolo spomenuté vyššie (spojka, brzdy ,nápravy a pod.) začne sa ti to sypať a budeš z toho nešťastný.
Do nedávna som vlastnil Xsaru s 80kW HDI motorom , auto sa malo u mňa ako v bavlnke (pravidelné výmeny olejov a filtrov a to v skrátených intervaloch po cca 12000km) a auto sa mi za to aj odvďačilo svojou spoľahlivosťou počas 2,5 roka. Bola to verzia break a nikdy som nepociťoval nedostatok výkonu pri predbiehaní alebo v krízových situáciách . Nie som brzda premávky ale ani zase nejaký pretekár.
Ak máš pretekárske sklony , tak asi by si sa mal radšej poobzerať po výkonnejšom aute ktoré je na to prispôsobené (motor , podvozok ,brzdy) než napchať kopec peňazí do 14 rokov starého auta. Alebo ak sa ti XSARA natoľko páči , že si ju chceš ešte ponechať niekoľko rokov, tak si daj zvýšiť výkon len prehratím máp , kde by si mohol z tvojho motora dostať približne 114 k / 84 kW a krútiaci moment 265 Nm , táto úprava vychádza na 324 éčiek a nemá až taký veľký vplyv na životnosť motora ako úprava , ktorú chceš robiť ty. Zvyšné peniaze radšej ivestuj do pravidelných servisov a XSARA sa ti za to určite odvďačí keď sa na nej budeš voziť ešte ďalších pár rokov.
Je to môj názor a pohľad na vec a nemusíš s tým súhlasiť. Neber to v zlom ale radšej si zváž každý krok čo s autom urobíš aby si to potom neľutoval a hlavne neprišiel o kopec peňazí, tie sa dajú investovať aj rozumnejšie. :nasr?
Bývalá Xsara break 1.9TD 1999 , Xsara Break Exclusive 2,0HDI 80kW, 2002
Aktuálne Citroen C5 Break Exclusive 2,0HDI 100kW s automatom r.v.2006 + Xsara 1998 1,4i(manželkina)
Uživatelský avatar
Kleki
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1229
Registrován: ned 26. říj 2008, 14:24
Bydliště: Slovakia , Kováčová
Vůz: Citroen C5 Break 2,0HDI 100kW(EX Xsara break 1.9 TD r.1999, Xsara break 2.0HDI/80kW r.2002)

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Citroenik » sob 19. led 2013, 13:16

Kleki : To máš pravdu ze 150 PS je dost vela ale tak podla mna tych 130 az 140 by to znieslo ved zato hccme aj ten intecooler aby sa toviacej chladilo a všetko a vyfuk zato ze z diesla chcem dostat neaky ten zvuk viem je to velmi tazke a dost naročne na penazenku ale ako si ty pisal som ten chlapik co som fanatik do xsár a chcem si ju ponechat este neaky ten rok . Jasne ze nechcem aby sa rosipal motor ale chcem trochu vyyšši vykon ako iba prehranim máp. A zase prehadzanim mapy si myslim ze nikdy nieje presny vykon aky ty povedia ale na valcoch ano :)

-- přidáno sob 19. led 2013, 14:23 --

TAk po rozmyslani som sa rozhodol ze teda vykon okolo 130 koni co si myslim ze by mu nemalo ublizit :driv: :mudr:
CItroen xsara 2.0hdi r.v 1999,sedan
Citroenik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř 12. srp 2009, 14:45
Bydliště: Slovensko,okres Nové Zámky,Veľké Lovce
Vůz: Citroen Xsara 2.0 HDi rv.99

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod MP » sob 19. led 2013, 22:29

Já teda nevím , ale myslím si že vynaložený úsilí a finance ... jestli je to ta správná cesta . To bych radši prodal a koupil cé pětku 2.0 HDi 16V která má standartně 136 k a navíc šestikvalt a budeš úplně jinde ( komfort , prostor , bezpečnost ) . A dneska jsou dvojkový cé pětky za pusinu ... A můžeš si vybrat i 2.2 HDi .
Ale jestli tě to baví , proč ne .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Citroenik » pon 28. led 2013, 17:57

inak tychto 66 kw HDi boli ake turba? obtokove? alebo s variabilne s lopatkami? co turbo inak s 81 kw verzi pasuje akebo ako ? riesme to zvysenie vykonu ludia zite :mudr: :kec:
CItroen xsara 2.0hdi r.v 1999,sedan
Citroenik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř 12. srp 2009, 14:45
Bydliště: Slovensko,okres Nové Zámky,Veľké Lovce
Vůz: Citroen Xsara 2.0 HDi rv.99

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Cvrček » pon 28. led 2013, 18:37

U motoru s 66kW je jednoduché turbo,bezezměny polohy klapek. A nejsem si jist,jestli tady toto tvé zvyšování výkonu bude někdo nějak moc řešit. Ono,většina lidí si auto s tímto motorem pořizuje,jelikož má dobré vlastnosti. A i spotřebu. Myslím si,že pokud budeš mít nějaké technické dotazy,jako teď,tak se odpovědi dočkáš,to jo. Ale že by to s tebou tady většina rozebírala a vymýšlela.. To bych nečekal.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod snoopy » pon 28. led 2013, 22:37

tak, tak... většina lidí sem chodí problémy řešit, ne vyrábět.
A jedna rada - než řešit, jak předělat motor přidáním komponent z výkonější verze, tak radši popřemýšlej o výměně vozu za výkonější. S přihlédnutím na možné problémy tě to vyjde levněji a až se jednou toho vozu budeš chtít zbavit, tak lépe prodáš standardní auto, než supervytuněný stroj, ke kterému není dokumentace a v servise z něj technikům vstávají vlasy hrůzou.
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Uživatelský avatar
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1601
Registrován: stř 8. črc 2009, 13:17
Bydliště: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod betom » úte 29. led 2013, 8:48

Tohle mu říkají všichni "A je to marný, je to marný, je to marný". Na druhou stranu "kdo si hraje nezlobí". Taky jsem kdysi na Trabantu snižoval hlavy a jezdil na benzín s methanolem. Maximálku jsem ze 100km/hod zvedl na 135, ale jen do té doby než jsem zadřel klikovku. :driv:
Trabantt.jpg
Trabantt.jpg (69.85 KiB) Zobrazeno 13131 krát
Naposledy upravil betom dne stř 30. led 2013, 16:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
betom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1140
Registrován: sob 3. pro 2011, 10:42
Bydliště: Opava - Kateřinky
Vůz: Citroën Xsara Picasso, 1,6HDi s FAP, 80kW, r.v.2005

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Citroenik » úte 29. led 2013, 20:58

ale xsara neni trabant :twisted:
CItroen xsara 2.0hdi r.v 1999,sedan
Citroenik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř 12. srp 2009, 14:45
Bydliště: Slovensko,okres Nové Zámky,Veľké Lovce
Vůz: Citroen Xsara 2.0 HDi rv.99

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod empík » úte 29. led 2013, 21:18

Pokiaľ dobre pozerám, tak chceš zvýšiť výkon motora asi o 50%. Nebudem tu rozoberať aké sú riziká a čo všetko to obnáša. Je to tvoja idea, finančná náročnosť projektu ťa však vráti do reálu. Zaujal ma však článok kde sa píše, že nie je výkon ako výkon a niekedy ani papierové predpoklady nemusia splniť tvoju predstavu. :D
http://www.auto.cz/skoda-octavia-1-9-tdi-77-kw-1196
Som rád, že ste radi, že som rád...
Uživatelský avatar
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1719
Registrován: čtv 14. dub 2011, 11:23
Bydliště: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod snoopy » stř 30. led 2013, 12:16

S tím se dá souhlasit. Výkon u motoru je něco jako megapixely u foťáku. Dobře se to píše na papír a prodává... a dá se to jednoduše matematicky porovnat s ostatními. Bohužel už málokdo koukne na otáčky, při kterých je výkon k dispozici, ještě míň lidí koukne na krouťák (a otáčky) a jen občas někdo koukne na grafy průběhu. Pak sedne do auta a "sakra, vždyť to má mít sto koní..."
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Uživatelský avatar
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1601
Registrován: stř 8. črc 2009, 13:17
Bydliště: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod XsaraTV » sob 16. úno 2013, 0:23

netreba hned pisat,ze je to hlupost,co kamarat Citroenik pise,a ze sa to neda,a kasli na to a podobne.Teraz vazne,kolki z vas funguju na zahranicnych forach,kde sa specializuju na turbodieslove upravy? Napr. ja ano.Ak je motor v poriadku,to znamena,ze hoc ma najazdene 200tis.km,ale ma pravidelne prehliadky,pravidelne vymeny naplni a filtrov,neopotrebene mechanicke hnacie casti,popripade prekontrolovane vnutornosti,teda je v tip-top stave,150 koni zvladne HDi 66kw hravo.Ozaj hravo.A nebude to len na par tisic km.Treba si vsak uvedomit,co je dolezitejsie- rychlo sa rozbehnut,alebo vediet v pripade potreby dobre a bezpecne zastavit?Preto,kamko Citroenik, najprv! podvozok,brzdy,silentbloky,ramena,zadna naprava v 100% stave!potom by som sa na tvojom mieste obzeral po upravach motora....ale o tom sme sa uz bavili :wink: ja som sa pustil najprv do vyfuku,teraz je uz aj komplet podvozok, momentalne davam dokopy brzdy,zhanam dozadu tuhsie torzky,mam objednane koleno na pripojdenie intercoolera z 80kw verzie,nove zadne naboje s loziskami.ak bude auto v 100% poriadku co sa tyka podvozkovej casti,pride na rad motor.Jeho kompetna prehliadka,najmä hlava,vstreky,ventily,tesnenia.Samozrejme rozvody.Nepustim sa do prirobenia intercoolera,pokial si nebudem isty,ze si ten motor bude este pytat,aby som mu pridal.Musi byt jak cukrik,inak to moze mat priam fatalne nasledky.....a to nieze s autom,ale s vlastnym zivotom sa nehazarduje...cize tiez do intercoolera pojdem :driv: aaaale vsetko pomaly,poporiadku...
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Uživatelský avatar
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 273
Registrován: ned 30. srp 2009, 13:26
Bydliště: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Citroenik » sob 16. úno 2013, 3:02

XsaraTV mas pravdu ved jasne ze nebudem investovcat peniaze dovykonu najprv mechanicke veci a veci ipovdvozku musia byt 100 % a az potom vykon motora
CItroen xsara 2.0hdi r.v 1999,sedan
Citroenik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř 12. srp 2009, 14:45
Bydliště: Slovensko,okres Nové Zámky,Veľké Lovce
Vůz: Citroen Xsara 2.0 HDi rv.99

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Cvrček » sob 16. úno 2013, 3:40

XsaraTv: Asi nikdo z nás takových fórech není. A proč? Proč tahat z motoru,který bych přirovnal k huculovi vlastnosti závodního koně,který se chystá na Velkou Pardubickou. Většina lidí si motor volí podle toho co mu vyhouje a né na takové věci.
A promiň,co je teda ta kontrola těch vnitřností? I motor,jenž dostává pravidelný a kvalitní servis se opotřebovává. Žádný ideální stav neexistuje. Takže vymněňovat určité části je pak potřeba. Jak toto chceš nazvat,jinak než GO motoru?
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod XsaraTV » sob 16. úno 2013, 10:14

Ano Cvrčku,stym uplne suhlasim,dalo by sa to nazvat aj GOčka motora.Ale neznamená,že každý motor po 200tis.km je vylagrovaný a nie je schopný úprav.Zo základného bloku s hlavou HDI 66kW sa dá intercoolerom,inými vstrekmi,turbom dostat cez 200koni.Ale nie o tomto.Len to prosím nezavrhujte hned a neodrádzajte ho.Väčšina z vás máte rodiny a auto slúži ako bežný prepravný prostriedok.Tým nevravim,že ste stari,pozor :wink: ale my trocha mladší,ktorí mame xsaru,je to pre nas srdcovka a ja osobne,tu svoju nevymenim nikdy,pokiaľ sa kasna nerozpadne.To auto bude u mňa doživotne ci sa to niekomu z mojho okolia pačiť bude,či nie.Preto skúste trocha pochopiť,ze je to o tom,ako mat vykonnejšie auto a pritom ho nevymeniť za niečo ine.Uprave motora nielen rozsiahlejšej,ale aj chipovanim,by mala predchádzat kompletná prehliadka auta,nakoľko ti nikto neposkytne záruku na mechanicke rotujúce časti... :driv:
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Uživatelský avatar
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 273
Registrován: ned 30. srp 2009, 13:26
Bydliště: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: zvyšenie vykonu u HDi nie len chipom

Příspěvekod Citroenik » sob 16. úno 2013, 13:10

Presne tak ako hovoris XsaraTV , mladi ludia ktorim sa to auto paci tak budu davat do neho aj ked vela penazi ale je to srdcovka 8) nieze by sa hladalo riešenie ako to spravil ale skor tu hladate ako to nespravit :lol: a ty ludia coto upravuju tak vedia co robia :ooo: takze treba sa starat o auto ako sa len da ked clovek chce aby mu vydrzalo pokym neodsluzi svoje a venovat mu to co mu patri :driv:
CItroen xsara 2.0hdi r.v 1999,sedan
Citroenik
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř 12. srp 2009, 14:45
Bydliště: Slovensko,okres Nové Zámky,Veľké Lovce
Vůz: Citroen Xsara 2.0 HDi rv.99

PředchozíDalší

Zpět na Tuning & Styling

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků