Sedacky VTS

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Sedacky VTS

Příspěvekod flyte » pát 2. dub 2010, 19:56

Ahojte, skusal niekto prehadzovat sedacky z normalnych za VTS? viem o Colinovi, ten ale daval sedacky z X2 do X1.
Ja by som rad spravil jednoduchu vymenu vramci X1. A dalsia otazka: Ako tazko sa zhanaju? Ja som pozrel par serverov, ale nic ako sedacky z VTS som nenasiel :(
flyte
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 10. srp 2009, 20:05
Bydliště: TN / BA
Vůz: Xsara 98 - zelena Bora Bora - 1,4i - 5dv.

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod Luky » pát 2. dub 2010, 20:09

Já je měl z X1 VTS, dával jsem je na X2, ale v rámci X1 to půjde bez problému i zadní by neměl být problém. Já jsem je už zase prodal dál.
BLACK PEARL
Uživatelský avatar
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 499
Registrován: čtv 22. čer 2006, 22:08
Bydliště: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod ColinMcRay » pát 2. dub 2010, 21:23

ano máš pravdu že jsem je už mněnil já ale pro upřesnění rozdíl mezi těma sedačkama X1 a X2 je jen ve vzhledu sedáku. Já měl problím s pčechodem ze 3 dveř. do 5ti dveř. provedení, tam je problém.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod Luky » pát 2. dub 2010, 21:52

No já myslim, že hlavní rozdíl je tam v uchycení zadních opěráků nahoře v patkách a v prostředním pásu. Bez úprav z X1 na X2 nedáš a obráceně.
BLACK PEARL
Uživatelský avatar
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 499
Registrován: čtv 22. čer 2006, 22:08
Bydliště: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod ColinMcRay » pát 2. dub 2010, 21:53

říznout a otočit... nic složitého na vymýšlení
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod Luky » pát 2. dub 2010, 22:49

Takže nějaký jiný rozdíl tam je. je to jako bych chtěl dát nárazník ze Saxa na Xsaru a někdo mi tu poradil, že se liší jen ve tvaru mlhovek. To že ho pak budu muset říznou a nastavit, už je vlastně pohoda. nehledě na to, že tuhost takovýho držáku je pak tatam. Nemaluju čerta na zeď, ale stačí pak mít dostatečně těžký náklad v kufru a při pěkné ráně na komoru bych nechtěl vidět následky např. při použití dětské sedačky nebo nedejbože podsedáku....:( Vše se již naštěstí testuje, i tyto držáky v kufru, ale zásach do nich je risk. Neřikám, že by to třeba nevydržely, ani nevim proč tak přemýšlím, když nemám děti, ale denně se setkávám s případy úprav originál dílů na takové úrovni, že by vám šel mráz po zádech. Nemyslim nic osobně, zrovna tvoje Xsara Coline, se mi moc líbí a myslím, že tak by to mělo vypadat, ani spojlery neodsuzuji, ale když přijedu k zákazníkovi a on má na heveru starý Clio s upilovanými čepy a zkrácenými tyčkami řízení jen aby nahnal trošku odklon kol, že slyšel, že to je tak lepší s gumama sjetýma na plátno a destičkama skoro průhlednýma, s neonama ve vnitř, že je to světlo jak stadionu, tak bych brečel.
Sorry za OT, ale já bych se snažil sehnat to co tam půjde bez úprav. (samozřejmě bohužel ne u každého sortimentu to platí)
BLACK PEARL
Uživatelský avatar
Luky
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 499
Registrován: čtv 22. čer 2006, 22:08
Bydliště: Kolín
Vůz: Citroen Xsara 1.6 16V, r.v. 2002, černá

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod Cvrček » pát 2. dub 2010, 23:18

VTS je třídvířko. A co jsem koukal na Citroen-servisu,tak třídvířka by měli mít uchycené pojezdy na jednom konci do strany,kdež to pětidvířka do podlahy. Tam bych viděl trochu problém. Samotnou sedačku v pojezdech asi jen tak nevyměníš.
Flyte,co jsem koukal,máš výbavu SX (stejnou mám i já),ty sedačky chceš měnit kulit tomu,jak pěkně do nich zapadneš a drží tě? Totéž je řešeno i u Exklusivů. A ty by měli jít přehodit bez problémů.
Pokud se v něčem pletu,tak mě někdo z lépe informovaných určitě opraví a pokud jsem "mimo mísu",tak se omlouvám.
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod flyte » sob 3. dub 2010, 9:39

Cvrcek: presne tak to je.
Chcem nieco, do coho lepsie zapadnem, a hlavne mam pocit ze na VTSku boli tie sedacky aj kus tvrdsie. Dakujem Lukymu aj Colinovi za info, ale naozaj by bolo v tejto chvili pre mna najjednoduchsie len vymenit to kus za kus.
flyte
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 10. srp 2009, 20:05
Bydliště: TN / BA
Vůz: Xsara 98 - zelena Bora Bora - 1,4i - 5dv.

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod Venca_VTS » úte 8. čer 2010, 17:03

Cvrček píše:VTS je třídvířko. A co jsem koukal na Citroen-servisu,tak třídvířka by měli mít uchycené pojezdy na jednom konci do strany,kdež to pětidvířka do podlahy. Tam bych viděl trochu problém. Samotnou sedačku v pojezdech asi jen tak nevyměníš.
Flyte,co jsem koukal,máš výbavu SX (stejnou mám i já),ty sedačky chceš měnit kulit tomu,jak pěkně do nich zapadneš a drží tě? Totéž je řešeno i u Exklusivů. A ty by měli jít přehodit bez problémů.
Pokud se v něčem pletu,tak mě někdo z lépe informovaných určitě opraví a pokud jsem "mimo mísu",tak se omlouvám.


Jen v jednom Ty jsi nikdy nevidel oznaceni VTS na 5 dveři? ja ano jelikoz je to prakticky jen neco jako M-packet u BMW mas VTS který jsou 1.4i a 5 dverí a je to tak od výroby prosté označení výbavy které původne zacalo jen jako oznaceni silnejsi verze. XSARA 1,8i VTS ma 116 šemíku a klasická 1.8i jen 90 ze :D a o dvoulitriku VTS ani nemluvim ale vesměs je to jen o plastovým packetu a výbave vozu
Venca_VTS
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 22. říj 2007, 20:35
Bydliště: Mělník
Vůz: Peugeot 106 1.1 Sport (zloprcek 60šemíků v serii :D ) (BYla Xsara VTS :( uf není

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod baffy » stř 9. čer 2010, 16:55

Tak musím sa priznať že u citroen xsara som 5 dverové VTS nevidel a ani nenašiel a to som pozeral v predávaných modeloch od začiatku do konca výroby.ak tam niečo bolo tak iba 3 dverové.
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod mio » stř 9. čer 2010, 17:08

Já taky ne, snad ani u saxa ne .Asi se ještě máme co učit :mrgreen: Nebo to byl výkřik do tmy :mrgreen:
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1267
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod Venca_VTS » stř 9. čer 2010, 18:04

Baffy: Ja ano :) vsechno jako v ve VTSu kromě motoru (A bylo to z výroby) fuckt ehm teda fakt (vtipek)

mio: U saxa ne rychlorakvičku jsem nevidel v 5 dveři ale xsaru ano

(smazány citace a šetrně sloučeno do jednoho přízpěvku)
Venca_VTS
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 22. říj 2007, 20:35
Bydliště: Mělník
Vůz: Peugeot 106 1.1 Sport (zloprcek 60šemíků v serii :D ) (BYla Xsara VTS :( uf není

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod XsaraTV » sob 26. čer 2010, 17:11

chlapi myslím že z exclusivusu sú tiež tie sedačky na hovno :? aj tak je to dosť mäkké a mňa teda tie sedáky vôbec nepresvedčili.no v inej xsare ako svojej som nesedel.teda by som neriešil z VTS len kvôli tomu,že sú kožené,ak sú také isté v Exclusive,tak to teda diky :shock: tiež som chcel niekedy z VTSka ... :roll:
Xsara HDi - jednoducho neodolateľná !
Uživatelský avatar
XsaraTV
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 273
Registrován: ned 30. srp 2009, 13:26
Bydliště: Vojčice, Slovensko
Vůz: Citroen Xsara 5dv.,rok narodenia 2003,zelená metalíza, 2.0 HDi,Ulter Sport,Carzone Specials...

Re: Sedacky VTS

Příspěvekod baffy » pon 28. čer 2010, 20:24

Tak predsa som našiel 5 dverovú VTS.Venca VTS :klik: :klik: :klik:
Obrázek
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015


Zpět na Tuning & Styling

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků