Autoalarm ze starého mobilu...

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod Rudolf » úte 19. črc 2005, 17:45

Moc tomu nerozumím, ale není lep?í to napojit ve dveřích. Někde tam musí být něco ( spínač apod. ), co kontrolku na palubce rozsvítí.
Není jednodu??í to napojit na světlo vnitřního osvětlení. Taky reaguje na otevření dveří a z mé zku?enosti ho mám pořád zapnuté.
Jak u? jsem psal, moc tomu nerozumím, ale budu rád, kdy? sem potom dodá? návod.
Měj se.
Rudolf
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 16. črc 2005, 8:18
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Georgew » čtv 3. lis 2005, 16:32

Ahoj,
Tak nejlep?í misto na připojení u Xary je u spolujezdece po vymontování kastlíku, tam najde? svazek drátů různých barev. Nejlep?í je pořídit si kní?ku XSARA od Hayes - Prodává se i u nás, ale pozor jeliko? je to od britského vydavatele tak je to zrcadlově! Tam podle barev pozná? k čemu který slou?í a je tam i jeden pro signalizaci otevřených dveří na ten se napoj a je to. Pozor jde to přímo do centrálu! Opatrně změřit a po úvaze zapojit

George

jináč
jrtsoft@tiscali.cz
Georgew
 

Příspěvekod Zabak » čtv 24. lis 2005, 18:20

Georgew píše:Ahoj,
Tak nejlep?í misto na připojení u Xary je u spolujezdece po vymontování kastlíku, tam najde? svazek drátů různých barev. Nejlep?í je pořídit si kní?ku XSARA od Hayes - Prodává se i u nás, ale pozor jeliko? je to od britského vydavatele tak je to zrcadlově! Tam podle barev pozná? k čemu který slou?í a je tam i jeden pro signalizaci otevřených dveří na ten se napoj a je to. Pozor jde to přímo do centrálu! Opatrně změřit a po úvaze zapojit

George

jináč
jrtsoft@tiscali.cz


podle barev nic nepozná?
citroen na barvy nehraje na 1m drat zněni barvu i 3x
u citroenu platí čiselny potisk na dratech!!!!
ZABAK Xsara 1,8 16V VTS :-)
Uživatelský avatar
Zabak
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 24. lis 2005, 16:53
Bydliště: Praha

Manuál

Příspěvekod ZdenyC » úte 14. úno 2006, 10:32

K maximální spokojenosti pou?ívám tenhle manuál http://images-eu.amazon.com/images/P/27 ... ZZZZZZ.jpg Má jen jedinou slabinku, :) je v rodné řeči na?ich přibli?ovadel a tou vůbec nevládnu. Ale je tam v?e kreslené a focené, tak?e celkem není problém. Koupeno kamarádem ve Francii v nějakém supermarketu v přepočtu za 700,- Kč.
Xsara 1,8i/66kW Break
ZdenyC
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 14. srp 2005, 23:55
Bydliště: severní Plzeňsko

Příspěvekod bleriot11 » pát 4. kvě 2007, 21:25

Uľ jsem psal mam taky mobil v autě jako alarm.Asi před týdnem mě kaľdé odemknutí a zamknutí auta vyąlo na 5kč.T-mobile mi aktivoval nějakou sluľbu co funguje jako záznamník při odmítnutí hovoru.Pak mi přiąla MMS z auta ąramocení jak startuju..atd...Tak jsem to hned zruąil. :D
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Uživatelský avatar
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1447
Registrován: pát 29. pro 2006, 19:32
Bydliště: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser


Zpět na Zabezpečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník