Nedostatek xsary v bezpecnosti

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod Max_Damager » stř 30. kvě 2007, 13:27

No tak pánové, dneska jdu do OBI pro 1,5 metru dlouhý tlustý řetěz a k tomu pořádný visací zámek a tohle vąechno přidělám pevně k pedálu spojky a k volantu a bude to.... a jeątě k tomu páku na volant a smradlavou ponoľku na ąajtrpáku a bude to :lol: No ale s tím řetězem to myslím váľně :lock:

Doufám, ľe kdyľ zloděj uvidí řetěz a páku na volantu, tak ho to aspon odláká, kdyľ by viděl, ľe ho to zdrľí. No :?: good :idea: nebo nesmysl???
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod MasterOfPuppets » stř 30. kvě 2007, 13:52

Těą se na zimu, aľ to budeą sundavat :) Zmrzlý pazoury, zamrzlej zámek :)
MasterOfPuppets
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 24. srp 2005, 11:19
Bydliště: Kladno, Střední Čechy
Vůz: Citroen Xsara I 1.8 VTS

Příspěvekod levis501 » stř 30. kvě 2007, 14:22

Profíka řetěz nezastaví. Vezme tekutý dusík ve spreji a řetěz se bude poroučet. A páka taky. No a amatér si na Xsaru podle mě netroufne a pokud ano, tak na odstraąení by stačila ta páka. Takľe řetěz bych raději sroloval do přihrádky a pouľil jen v případě nebezpečí na sebeobranu. :wink:
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 333
Registrován: úte 30. led 2007, 13:05
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod Dutch » stř 30. kvě 2007, 14:41

Já jsem teda rozhodně zastánce alarmu...není tké ąpatné dát si sirénu dovnitř auta, zloděj tam pak těľko vydrľí /chce to ji skovat/. Daląí věc je pouľití přídavného pageru nebo GSM modulu-bez alarmu je na nic.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max_Damager » stř 30. kvě 2007, 15:29

levis501 píše:Profíka řetěz nezastaví. Vezme tekutý dusík ve spreji a řetěz se bude poroučet. A páka taky. No a amatér si na Xsaru podle mě netroufne a pokud ano, tak na odstraąení by stačila ta páka. Takľe řetěz bych raději sroloval do přihrádky a pouľil jen v případě nebezpečí na sebeobranu. :wink:


Tak to je taky dobrý, na sebeobranu :lol: Já fakt nevím. A jeątě něco, myslíte, ľe Xsary mají faleąné blikátko alarmu??? Já totiľ kdyľ zamknu dveře, tak mi začne červeně blikat světýlko výstraľného blikání směrovkama na palubce a vypadá to jako alarm. Hm, no vlastně jak jde na autě zjistit jestli mám houkací alarm? Protoľe já to koupil starąí a vlastně jsem se ani na to nezeptal. jak by ąlo ručně aktivovat to houkání jen na vyzkouąení jestli to houká, ale abych nemusel do auta kopat nebo si ho sám vykrádat :lol: dík.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod Dutch » stř 30. kvě 2007, 17:24

Záleľí na tom jak Xsaru zamykáą. Pokud máą X1, tak mně tohle nedělá. Pokud X2, tak to neporadim.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod bleriot11 » stř 30. kvě 2007, 19:00

Dutch píše:Já jsem teda rozhodně zastánce alarmu...není tké ąpatné dát si sirénu dovnitř auta, zloděj tam pak těľko vydrľí /chce to ji skovat/. Daląí věc je pouľití přídavného pageru nebo GSM modulu-bez alarmu je na nic.


Plně souhlasím,a čím více tím lépe.Lepąí 100 faleąných poplachů a houkání,neľ to zloději ulehčit.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Uživatelský avatar
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1447
Registrován: pát 29. pro 2006, 19:32
Bydliště: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Příspěvekod bleriot11 » stř 30. kvě 2007, 19:05

Max-damager:Uľ se to řeąilo,víceméně to bliká protoľe je auto zamknuté.Alarm tam není.Poznáą to tak,ľe zamkneą dálkovým a odemkneą normálně klíčem.Kdyľ bude houkat,tak tam alarm je.
BreakII,2.0Hdi na plecháčích překoná Vaše představy.
Uživatelský avatar
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1447
Registrován: pát 29. pro 2006, 19:32
Bydliště: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 9:36

bleriot11 píše:Max-damager:Uľ se to řeąilo,víceméně to bliká protoľe je auto zamknuté.Alarm tam není.Poznáą to tak,ľe zamkneą dálkovým a odemkneą normálně klíčem.Kdyľ bude houkat,tak tam alarm je.


AAAAha, tak to hned aľ přijdu dom vyzkouąím. No jinak jsem na nějaké jiném foru četl o zařízení jménem Minipag. Je to nejaký GSM alarm na základě detekrotu pohybu. Tak kdyby něco,tak mě to prý zavolá a kdyby doąlo na nejhorąí, tak to budu moci pomocí aktivní sim karty a její komunikace s BTS stanicí vystopovat _ok_
Máte s Minipegem někdo nějaké zkuąenosti??????????
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 9:46

V podstatě by stačilo nechat si v autě ukrytý mobil a třeba T-mobile má ąikovnou sluľbu Lokátor /nově Kde je/, kdy se nechá z druhého mobilu /nebo z PC/ kontrolovat pohyb mobilu v autě. Je to dost přesné, v závislosti na počtu BTS - samozřejmě, ale třeba pro vystopování auta to určitě stačí.

Druhá věc je, ľe existujou přenosné ruąičky GSM signálu :-(
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 9:51

Dutch píše:V podstatě by stačilo nechat si v autě ukrytý mobil a třeba T-mobile má ąikovnou sluľbu Lokátor /nově Kde je/, kdy se nechá z druhého mobilu /nebo z PC/ kontrolovat pohyb mobilu v autě. Je to dost přesné, v závislosti na počtu BTS - samozřejmě, ale třeba pro vystopování auta to určitě stačí.

Druhá věc je, ľe existujou přenosné ruąičky GSM signálu :-(


Tak to zní taky zajímavě. A jak to prosím tě funguje? Takľe mám jeden ukrytý zapnutý mobil se sim T-Mobile v autě a pak jiný mobil u sebe...a jaký je dál postup? Něco se odesílá? dík
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 10:07

Funguje to tak, ľe na jednom mobilu si zadas tzv. LPIN, z druheho mobilu odesles SMS /popr. pres inet nebo wap/ a prijde ti SMS, ze mobil je napr. V Praze na Vaclavaku, pozice XY, tolerance 100m. Takhle jde ten mobil stopovat kolikrat chces, neplati se zadnej pausal, myslim ze ta SMS stoji asi 8kc. Coz se pri kradezi auta rozhodne vyplati.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 10:15

Dutch píše:Funguje to tak, ľe na jednom mobilu si zadas tzv. LPIN, z druheho mobilu odesles SMS /popr. pres inet nebo wap/ a prijde ti SMS, ze mobil je napr. V Praze na Vaclavaku, pozice XY, tolerance 100m. Takhle jde ten mobil stopovat kolikrat chces, neplati se zadnej pausal, myslim ze ta SMS stoji asi 8kc. Coz se pri kradezi auta rozhodne vyplati.


Tak to se zkusím zeptat. I kdyľ makám ve Vodafone, tak zajdu ke konkurenci se zeptat. Snad jeątě někde starou sim kartu T-Mobilu mám :wink: a nechal bych si to zaktivovat.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 10:22

Zapomel jsem jeste napsat - musi to bejt pomerne nova SIMka/neni problem vymeny, ale za 400Kc/ a tel., kterej to podporuje, coz umi i dost stary sunky.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 10:23

Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Zabezpečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků