Nedostatek xsary v bezpecnosti

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 10:50

Tak to fakt díky za info, je to super. Myslím, ľe do toho půjdu. Mám mobil,který mi leľí doma, tak ho ąoupnu pod sedačku a bude to a občas ho nabiju :wink:
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod K4my » čtv 31. kvě 2007, 11:11

Max_Damager píše:Tak to fakt díky za info, je to super. Myslím, ľe do toho půjdu. Mám mobil,který mi leľí doma, tak ho ąoupnu pod sedačku a bude to a občas ho nabiju :wink:
vsak muzes si natahnout kabely od zapalovace, zavedes nekde privodku aby nesla videt na 12V a muzes ho napajet nonstop :) ja uz nad podobnyma vecma uvazoval :P prusvih je pokud ti auto zavezou do tunelu :D:D:D
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 751
Registrován: čtv 3. kvě 2007, 11:13
Bydliště: Odry - Nový Jičín

Příspěvekod rosta » čtv 31. kvě 2007, 11:34

Max_Damager píše:
bleriot11 píše:Max-damager:Uľ se to řeąilo,víceméně to bliká protoľe je auto zamknuté.Alarm tam není.Poznáą to tak,ľe zamkneą dálkovým a odemkneą normálně klíčem.Kdyľ bude houkat,tak tam alarm je.


AAAAha, tak to hned aľ přijdu dom vyzkouąím. No jinak jsem na nějaké jiném foru četl o zařízení jménem Minipag. Je to nejaký GSM alarm na základě detekrotu pohybu. Tak kdyby něco,tak mě to prý zavolá a kdyby doąlo na nejhorąí, tak to budu moci pomocí aktivní sim karty a její komunikace s BTS stanicí vystopovat _ok_
Máte s Minipegem někdo nějaké zkuąenosti??????????

Nad tím sem právě hodně uvaľoval.
www.flajzar.cz dej vyhledávat a napią minipag
Ale jeątě sem si to nekoupil,ale za tu cenu by to asi nebylo ąpatný,jen mi k tomu chybý ten mobil.Nevím co je lepąí,jestli alarm za 1400 nebo tohle i s mobilem za cca 1500
rosta
 

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 11:53

je nebezpeci ze kdyz nechas mobil s neustale zapojenym napajenim, tak se za cca 3 tydny zasekne.....kdyz jsem to zjistoval, delaly to prakticky vsechny mobily. Proto existujou GSM ustredny, ktery umi tel. i resetovat, popr. poslat predvolenou zpravu, ale stoji cca 4.500. Na druhou stranu, k cene auta je to rozumne reseni.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 13:47

Ja jsem byl před chvíli v T-Mobilu a tam jsem se informoval na tu sluľbu Kde jsi a je to fakt dobré. Stačí mít zaplý telefon v autě s kartou T-Mobile. Pak se poąle sms z jiného mobilu nebo přes internet se zobrazí na mapě přesně poloha mobilu a přesné souřadnice. Hned zítra si to půjdu aktivovat. Kontrola přes net je free a přes sms to stojí 4 kačky. Můľeą to zjistit jen ten, kdo má k telefonu speciální LPIN. No prostě bomba. A hlavně velké díky DUTCHovi _ok_ Tak aľ to budu mít zapojený, tak dám vědět. No a uvaľuju, ľe to zkombinuju s tím minipagem, který by mě zavolal a já obratem mohl zjistit polohu vozidla..... :wink:
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod K4my » čtv 31. kvě 2007, 14:10

ja si ted ale nejsem jistej jestli mobil musi mit funkci GPRS .... kouknu na tzones... protoze to bys tam pak jen tak nejakej starej mobil nedal bohuzel
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 751
Registrován: čtv 3. kvě 2007, 11:13
Bydliště: Odry - Nový Jičín

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 14:18

K4my píše:ja si ted ale nejsem jistej jestli mobil musi mit funkci GPRS .... kouknu na tzones... protoze to bys tam pak jen tak nejakej starej mobil nedal bohuzel


Tak to je v pohodě, mám jeden véčko mobil od LG asi půl roku starej a ten má GPRS, tak snad to půjde. Ale na ten minipag je potřeba nějaký Siemens, tak ten taky někde splaąím:-) Ted sem volal do té firmy,jak vyrábějí minipag. Asi si to objednám. Ale říkal mi, ľe ten mobil s tím vydrľí tak 2 dny,tak spíą koupit nějakou silnou baterku,hmmm
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod K4my » čtv 31. kvě 2007, 14:23

tak ten mini by sel napojit do auta na baterku ne??? ten by se nevypinal jak tady nekdo rikal o par komentu vyse.
Xsara VTS "černá žabička"
Xsara I SX 1.4i "Sára" rv.2000Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
K4my
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 751
Registrován: čtv 3. kvě 2007, 11:13
Bydliště: Odry - Nový Jičín

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 14:49

K4my píše:tak ten mini by sel napojit do auta na baterku ne??? ten by se nevypinal jak tady nekdo rikal o par komentu vyse.


Ono jde o to, ľe vyrábějí mini1, mini2 bez moľnosti připojení energie a vyráběli mini3 s moľností připojení zdroje,ale ten uľ nevyrábějí,ale nechápu proč. Asi bych si koupil ten mini1, který má zabudovaný detektor pohybu s nastavením citlivosti. maximální citlivost: stačí kdyľ kolem projede náklaďák přes hrbol a uľ to volá, minimální citlivost: musí se zatřást s autem.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 15:06

Podle mne mit mobil podporu GPRS nemusi. Vim, ze kdyz jsem to daval kamosovi do auta, daval tam staryho Ericssona A1018 a slape to dobre. Jinak na ustredny je dost dobra firma Levelna /http://www.levelna.cz/, akorat ta cena je jak jsem psal, zase je jistota, ze to funguje dobre, clovek s tim pak nema starosti.

Idealni je mit i nejobycejnejsi alarm, klidne i bez otresaku a napojit to na GSM ustrednu.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 15:08

...jeste bokem... neni nutno hlidat pres sluzbu "Kde je" jen auto, treba vedet nekdy kde je pritelkyne taky neni k zahozeni :-)))))))))))
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max_Damager » čtv 31. kvě 2007, 15:13

Dutch píše:...jeste bokem... neni nutno hlidat pres sluzbu "Kde je" jen auto, treba vedet nekdy kde je pritelkyne taky neni k zahozeni :-)))))))))))


To je taky dobrý TIP,akorát já momentálně budu moct hlídat jen to auto :lol: :lol: :lol: aľ se ale najde daląí přitulkyně, tak bude mít T-Mobile trľby :lol:
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Příspěvekod Lonestar » čtv 31. kvě 2007, 17:42

O tom minipagu jsem taky uvaľoval. Nemuselo by to být marný.
Co se týká T-Mobile... mám a sluľbu "Kde je" jsem několikrát zkouąel. V místě s hustým pokrytím signálem ( větąinou ve městech) je to O.K., přesnst aľ na několik desítek metrů. Ale ve volné krajině, mimo města a tak bez problému +/- 5 km. :!:
To uľ je docela bída. Kdyľ si vezmeą, ľe ti to určí na mapě pozici, ty uděláą kolem ní kruľnici o poloměru 5 km a tam někde je auto........
Moľná větąí počet zaměření a pak podle umístění na mapě určit nejpravděpodobnějąí místo, nevím to jsem nezkouąel.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lonestar
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon 12. úno 2007, 11:43
Bydliště: Chýnov
Vůz: Dacia Duster 1,5 dci ( ex Xsara Break 1,9 TD)

Příspěvekod CHiP » čtv 31. kvě 2007, 19:22

Dutch píše:je nebezpeci ze kdyz nechas mobil s neustale zapojenym napajenim, tak se za cca 3 tydny zasekne.....kdyz jsem to zjistoval, delaly to prakticky vsechny mobily. Proto existujou GSM ustredny, ktery umi tel. i resetovat, popr. poslat predvolenou zpravu, ale stoji cca 4.500. Na druhou stranu, k cene auta je to rozumne reseni.

Hmm, já telefon nikdy nevypínám, nejspíą je zapnutý od doby co jsem ho koupil, moľná uľ víc neľ rok a zatím ľádný zásek, teď N6230i, předtím T610, CX65, ... a dál uľ si nepamatuju. Nikdy jsem telefony přes noc nevypínal, vľdy maximálně vypnu jenom zvonění :)
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod Dutch » čtv 31. kvě 2007, 19:24

tam kde bude menąí pokryti signalem bude i mensi pokryti lidma, takze na nejakej vesnicce bych se nebal, ze auto nenajdu. Je to dobry i z toho duvodu, ze muses sledovat smer kterym ti s autem jedou.
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Zabezpečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků