IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod axx » ned 23. zář 2012, 18:47

My jsme dorazili před malou chvílí, se zajížďkou k rodině, v pořádku a chceme vám poděkovat za vydařený víkend se spoustou legrace nejen u chroupaní tyčinek :D takže děkujeme jojosikovým za zprostředkování tohoto setkání a se všemi se těšíme na další setkání :jup:
Obrázek
By axxel_f at 2011-04-13
Uživatelský avatar
axx
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 4. čer 2009, 20:57
Bydliště: Kopřivnice, Hlohovec(SK)
Vůz: Xsaruska I 1.9D 50KW 97

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod tajlor » ned 23. zář 2012, 21:00

Taktiez sa chcem podakovat Jojosovcom za pekny vikend a zaujimavy program. :wink:
Moje velke Dakujem patri aj MPikovi a Driverskovi za vyriesenie maleho hlavolamu. :jup:
Xsara II. Break, 2.0 HDI, 66kw, 01/2001 Obrázek
Uživatelský avatar
tajlor
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 11. zář 2008, 19:19
Bydliště: Senec
Vůz: Xsara II. Break, 2,0HDi, 66kW, 01/2001

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod jojos » ned 23. zář 2012, 21:31

A je to za nami :cry:
Som rád,že sa vám u nás páčilo,ale môžete si za to sami-my ďakujeme všetkým vám za skvelú atmosféru,náladu a zábavu,bohatú tombolu,Kvidovi za dokonale načasované počasie a Maťovi driverskovi za peknú spomienku pre všetkých zúčastnených(už visia v kúpelke :) )
Celkovo (aj so sobotnými Škopkovcami) nás bolo 32 hláv a hlavičiek,11x Xsara,2x Picasso,1x C5,C4,407,FoFo
S vrecom,vajcom a tyčinkami sa najlepšie popasovali Ebrithillovci,test nezaskočil Tajlora a najdlhšiu štreku k nám merali Zajíčkovci.
SAM_1017.JPG
SAM_1017.JPG (93.22 KiB) Zobrazeno 11428 krát
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Uživatelský avatar
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 942
Registrován: čtv 2. říj 2008, 18:21
Bydliště: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod Plecháčová Milena » pon 24. zář 2012, 5:54

Děkujem Jojosovým za skvělý sraz,skvělá atmosféra,prima xsamarádi,a tyčinky ty neměly chybu.Příprava byla jistě náročná,ale stálo to za to.Víťovi díky za navigaci až na místo srazu,asi bych to nenašla.Jo a vidět kozy jak koukaj z rozhledny už asi taky nikde neuvidím. :D .Tak se všichni mějte a zase příště na viděnou.
Obrázek
Uživatelský avatar
Plecháčová Milena
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 776
Registrován: sob 13. pro 2008, 20:34
Bydliště: Dolní Vítkov u Chrastavy
Vůz: xsara ,1.6,16V VTR rv. 2002

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod Škopek » pon 24. zář 2012, 16:50

Zdravím
najdlhšiu štreku k nám merali Zajíčkovci.A co Škopíci od Mariánských Lázní?Vím nebyli sme na celý sraz.
Xsara 2.0 HDI 66 Kw hatchback do provozu 3 ledna 2003 u frantíků - XSARA - dobrá volba
Uživatelský avatar
Škopek
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 839
Registrován: sob 8. lis 2008, 17:36
Bydliště: Mariánské Lázně
Vůz: Xsara 2.0 hdi hatchback 66Kw nafta 2002

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod jojos » pon 24. zář 2012, 20:13

Ahoj,ano presne tak,a z Uh.Hradišťa je to len na skok :D
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Uživatelský avatar
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 942
Registrován: čtv 2. říj 2008, 18:21
Bydliště: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod Rope » úte 25. zář 2012, 8:37

Večer na vyhlašování výsledků a předávce pohárů se Jojos rozhlížel po sále a nejdál to měla Míla. Příště musíš dojet z maminou na déle. Poklábosíme, pozpíváme a popijeme a na cestu dostaneš pohár !!!
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod baffy » čtv 27. zář 2012, 19:59

Oné,neviem či sa to tu už spomenulo ,ale myslím si že sme zabudli na admina.Lepšie povedané, poďakovať mu za darček.Takže, bigi ďakujeme ,že na nás myslíš. :ooo:
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod SilverGhost » ned 7. říj 2012, 20:21

Zdar, koukám, že jste si to pěkně užili. Bohužel, u mě se v poslední době se.. všechno, co může a ještě dost věcí navíc. Bohužel ránu do zad jsem nečekal a to mě už pokažené ráno mohlo varovat, přesto jsem to zkusil a stejně nedorazil. Stručně asi takto:
Ve čtvrtek jsem absolvoval tříhodinový výslech na policii kvůli nejlepšímu kamarádovi, málem mě to stálo práci a bůh ví, co bude dál.
V pátek ráno jsme se s kamarádkou vydali na lov beze zbrani k rybníku na vodní ptactvo. Tam, kde standardně je plno kachen, volavek a další havěti, nebylo vůbec nic. Vzhledem k množství prázdných nábojnic do brokovnice jsme přišli zřejmě po lovu a to, co nesestřelili, se odstěhovalo. Nakonec jsme na Bohdanečském rybníku objevili jen pár labutí, které ovšem jsou cvičené na pečivo a při spatření návštěvníků lezou na břeh a tahají z lidí dobroty. Vzhledem k tomu, že jsme s tím nepočítali, tak na nás zaútočily :-)
Tak jsem jel domů a v klidu o půl jedné vyrazil na cestu s tím, že mám spoustu času, chtěl jsem se u Uh. Hradiště stavit na hradě a zavolat brňákům, že až pojedou okolo, ať mě vezmou do kolony.
Po dvacetiminutovém stání u Svitav kvůli opravě mostu jsem věděl, že dovnitř do hradu už se nepodívám, ale že určitě stíhám udělat fotky aspoň na nádvoří. Bohužel před Olomoucí opravovali kruhový objezd a já ty dva kilometry jel 45 minut. To už jsem věděl, že se nepodívám ani k hradu, ale že bych ještě mohl stihnout kolonu.
Bohužel na příjezdu k Přerovu se vysypala jedna kladka a strhla klínový řemen stranou, takže se dřel o kryt rozvodů. Auto bylo hlučné a z pod kapoty šel kouř. Zašel jsem tedy do místní prodejny a servisu Škoda/VW, kde mi ale nebyli schopni pomoci, prý Citroen nedělají (asi nemají třináctku klíč a imbus). Přestřihnul jsem tedy klíňák a dojel do servisu v Přerově. Tam byli ochotní, bohužel v Přerově prý není Auto Kelly ani nic podobného, kde se dá teď hned sehnat klíňák a kladka, takže mi nemůžou pomoci na počkání. Nakonec jsme vymysleli provizorní řešení s kratším řemenem a vynecháním poškozené kladky. Jen jsme nezaregistrovali, že je poškozená i spodní, která se netočila. Moje nadšení mi vydrželo kilometr a půl, než se opět vyvalil z pod kapoty smrad a kouř, takže jsem auto nechal na parkovišti a jel domů vlakem. Pro auto jsem dojel v neděli s vlekem.
Story bohužel měla pokračování, soudruzi ve Francii při konstruování auta udělali chybu a tak kladky nejdou vyměnit bez toho, aby se vyndával motor ze silentbloků a odkláněl stranou, není tam na vyšroubování šroubů místo. Takže místo práce na hodinu práce na celé dopoledno, ale vyměnil jsem všechny tři a auto už zase jezdí, jak má.
Tak se uvidíme příští rok na sraze, třeba mě naštve ještě víc a přijedu jiným autem. Nebo se uklidní a zůstane dál u nás doma.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázek
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod Rope » pon 8. říj 2012, 15:21

Mariane propříště !!! Máš telefon na mnohé z nás a kdyby si zavolal , mi nebo Pavlovi, tak jsme se pro tebe stavili a mohl si jet s náma. Nebo bychom ti přivezli nějaké díly a nebo.......
Snad už takové příště ale nebude.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: IV.SK XSARA ZRAZ,TRENČÍN-OPATOVÁ,21.-23.9.2012,info

Příspěvekod SilverGhost » pon 8. říj 2012, 17:40

To mám, ale díly by mi nepomohli, stejně bych to bohužel díky neschopnosti francouzských inženýrů nebyl schopen na ulici udělat. Ale já byl tak naštvanej, že bych se tam stejně jen opil do němoty a vzbudil se v sobotu večer a ze srazu nic neměl :-) Ale díky.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázek
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Předchozí

Zpět na Proběhlé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků