III. Xsara sraz ONLINE

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Příspěvekod Rope » ned 1. čer 2008, 17:40

Takľe právě teď jsem dorazil domů a mám vąechno uklizeno, stoly i stan vrácen a vąe je na místě. Tímto končí III. sraz online a začíná vííííkend. :lol:
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Rope » ned 1. čer 2008, 20:24

SHRNUTÍ
Na sraz dorazilo 26 aut. dle mých počtů 46 lidi
celkem se vypilo 200 piv
snědlo se 12 kilo grilovaného masa a taąka klobásek, 12 chlebů
po obloze létaly dva modely naąich modelářů Bleriota a Verdoma
byl zbořen jeden Ř mýtus
účastníku ze zahraničí bylo celkem 5aut
Soutěľ o missxsara, kterou jsme si volili sami vyhrál Desperádo
na druhém místě se umístil Fiąerko a třetí skončil Urpín
V soutěľi "jízdy zručnosti" zvítězil Fiąerko časem34 sec
druhý skončil Dan 77 za 40 sec. a třetí Ivanko časem 41 sec.
vąichni tři jeli byz chyby a ukázalo se ľe přesto ľe někteří (MP, já nebo Viteon) by časem dosáhli na stupně vítězu, tak chybama se odsunuli na místa za která se diplomy a medaile neudělují.
V testech zvítězil Pavels, druhý skončil Lonestar, třetí Viteon a čtvrtou cenu tajemné Vyąkovské (patokové) pivo Máchalovci.
V soutěľích naąich ratolesti vyhráli vąichni a medaile a diplomy snad zůstanou cennym suvenýrem.
O tom jak se nám to povedlo světąí vyąe reakce a hodnocení je na Vás.
Mi a Urpínovi se určitě uleví a spadne kámen ze srdce ľe to dobře dopadlo.
Velký dík patří Kaykovi za dřevo a Viteonovi z Anitou za opravdu hodnotné ceny a nálepky. Nikoho dále nebudu jmenovat- proto abych na někoho nezapoměl.
Pokud Vám někomu chyběli někteří členové při odhjezdu, tak věřte ľe neleľeli a kaąlali na Vás, ale opravovali testy, které byly né naąí vinou zapomenuty a .......
Děkuji vąem za účast. Jen mám jednu připomínku na příątě a zamyslete se jestli mám pravdu neľ napíąete nějakou reakci. Propříątě vąichni jsme na jedné akci, tedy né ľe jedni přijeli na sraz makat a druzí na havaj, tedy myslím tím ľe né kaľdý přidal ruku k dílu. Moľná se zase najde někdo kdo mě za tohle nebude mít rád, ale já prostě řeknu co si myslím a semtam se najde někdo kdo mě má za tohle rád.
Jeątě jednou díííííky vąem
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Předchozí

Zpět na Proběhlé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků