Letiste Komarovice u Jihlavy - je nekdo z okoli ???

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Letiste Komarovice u Jihlavy - je nekdo z okoli ???

Příspěvekod Mig45 » ned 6. srp 2006, 23:26

Nasel jsem zajimavej placek na jezdeni /kde se poradaji akce/ ,ale potrebuji sehnat kontakt na majitele a domluvit se s nim. Nejezdite nekdo "kolem" aby jste se pokusili sehnat kontakt .

Primo na letisti, na obecnim urade ci jakkoliv jinak ?

diky
:twisted:
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » pon 7. srp 2006, 19:36

Mám to do Komárovic pár km , cca 20 , tak zkusím zjistit co a jak . Párkrát jsem tam byl , a jezdil slalom , byla to ale akce pořádaná Střední polcejní ?kolou v Jihlavě , zkusím kdy?tak zjistit majitele na obecním úřadě v Komárovicích . Občas jezdím kolem při vyjí?ďkách na moto , a hodně často se tam někdo prohání , ale to je v?dy pár jedinců , tak?e asi nějaké nelegální akce .
Jinak na tom leti?ti nikde nic není - ?ádná budova , zázemí , zkrátka nic . Jen odbočka ze silnice , ani ?ádná závora , snad jen Zákaz vjezdu .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Mig45 » pon 7. srp 2006, 20:41

MP píše:Mám to do Komárovic pár km , cca 20 , tak zkusím zjistit co a jak . Párkrát jsem tam byl , a jezdil slalom , byla to ale akce pořádaná Střední polcejní ?kolou v Jihlavě , zkusím kdy?tak zjistit majitele na obecním úřadě v Komárovicích . Občas jezdím kolem při vyjí?ďkách na moto , a hodně často se tam někdo prohání , ale to je v?dy pár jedinců , tak?e asi nějaké nelegální akce .
Jinak na tom leti?ti nikde nic není - ?ádná budova , zázemí , zkrátka nic . Jen odbočka ze silnice , ani ?ádná závora , snad jen Zákaz vjezdu .


To by bylo sqvele.Vim,ze se tam jezdi na cerno,ale nechci nikoho privest do problemu.Patri to policajtum,ale normalne to pronajimaji automotoklubum ci tunerum.
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » pon 7. srp 2006, 21:16

No jasně ... taky bych nebyl pro ?ádný nelegální řádění .
Jestli to patří policajtům , tak to je právě ta Střední policejní ?kola v Jihlavě , ta pořádala nějaký akce tam .

Tak jsem právě psal maila do té SP? Jihlava , jak je to s tím leti?těm ... a taky jsem psal do nějakýho Honda Clubu , kteří tam měli akci , kde to zařizovali , aby to mohli legálně vyu?ít a za jakých podmínek . Jak budu mít nějakou odpověď tak to sem hodím . Snad se něco dozvíme ... kdy?tak bych zajel do Komárovic zjistit něco na obecní úřad ...
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Sbohem vąem » úte 8. srp 2006, 3:35

Mo?ná hodím taky nějaké info,oslovil jsem kamaráda který se účastní stinger srazu také v komárovicích,ale zatím se mi neozval,uvidíme.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod Mig45 » úte 8. srp 2006, 8:03

Kvido píše:Mo?ná hodím taky nějaké info,oslovil jsem kamaráda který se účastní stinger srazu také v komárovicích,ale zatím se mi neozval,uvidíme.


Jj ,ja se o tom docetl na sposta mistech i u hondaku,ale vsichni odmitali dat kontakt a vyhrozovali pred konanim na cerno . :D

/tedy nekdo prede mnou se ptal na to same.Akorat ,ze ty byl ostravak z nejakeho tunning klubu co nema moc dobrou povest /
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » úte 8. srp 2006, 13:11

Tak se mě ozval akorát Twin z Hondy .... odkázal mě na nějakýho In?u , kterej to prý zařizuje , ?e má kontakty na té Policejní ?kole v Jihlavě .... tak jdu zkusit sehnat něco od něj ... Z POLICE SCHOOL mi zatím neodpověděli :-(
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Mig45 » úte 8. srp 2006, 13:27

MP píše:Tak se mě ozval akorát Twin z Hondy .... odkázal mě na nějakýho In?u , kterej to prý zařizuje , ?e má kontakty na té Policejní ?kole v Jihlavě .... tak jdu zkusit sehnat něco od něj ... Z POLICE SCHOOL mi zatím neodpověděli :-(


No to jim musis koupit v cukrarne pendrek,to se ti jinak neozvou :D :D :D
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » úte 8. srp 2006, 14:37

No zjistil jsem ( právě z H-fans ) ?e v té ?kole se máme obrátit na pana Čermáka ( údajně snad zástupce ředitele ) , ten by to měl mít pod palcem . No ale asi asi to bude chtít vědět termín a jak jsem tady o kus ví? četl mělo by to být ( sraz ) nakonec Chrudim nebo Vsetín , tak?e to jsou Komárovice tak trochu z ruky :?
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Mig45 » úte 8. srp 2006, 15:33

MP píše:No zjistil jsem ( právě z H-fans ) ?e v té ?kole se máme obrátit na pana Čermáka ( údajně snad zástupce ředitele ) , ten by to měl mít pod palcem . No ale asi asi to bude chtít vědět termín a jak jsem tady o kus ví? četl mělo by to být ( sraz ) nakonec Chrudim nebo Vsetín , tak?e to jsou Komárovice tak trochu z ruky :?


Nee , prichazi v uvahu pas od Pardubic,Chrudimi po Jihlavu .

Takze Komarovice se tam urcite vejdou :-)
Pokud by se to podarilo zajistit tak to urcite pritahne spoustu lidi a nebude jim vadit,ze to bude kousek dal. A bude to sakra dobra prace.

Co se tyce terminu vychazi to na 100% na 23.9.06 .
Cenu bych videl 1000- 3000,- kc a pronajem na cele /aspon 4h/ odpoledne .
Realne beru ucast 20-30 vozu.
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » úte 8. srp 2006, 20:15

Tak?e jsem psal do policejní ?koly znovu , s tím ?e jsem nastínil datum 23.9. , kdyby náhodou tam měli nějakou soukromou policejní akci ( tak aby ji odlo?ili :D ). Snad někdo zareaguje ... do konce tejdna .

9.8. - opět mi do?lo potvrzení o přečtení , ale reakce ?ádná .... asi vezmu pár známejch a pojedem se projet přímo na leti?tě a udělat tam rozruch :-) .... to by bylo abych nesehnal kontakt na někoho kdo to má pod "palcem" ... by přijeli sami :D
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Mig45 » stř 9. srp 2006, 17:49

MP píše:Tak?e jsem psal do policejní ?koly znovu , s tím ?e jsem nastínil datum 23.9. , kdyby náhodou tam měli nějakou soukromou policejní akci ( tak aby ji odlo?ili :D ). Snad někdo zareaguje ... do konce tejdna .

9.8. - opět mi do?lo potvrzení o přečtení , ale reakce ?ádná .... asi vezmu pár známejch a pojedem se projet přímo na leti?tě a udělat tam rozruch :-) .... to by bylo abych nesehnal kontakt na někoho kdo to má pod "palcem" ... by přijeli sami :D


To je skoda,ze se nikdo neozval.
No zacnu shanet autokempy + pripravovat "pozvanku" .Termin je danej,misto zhruba tez.
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod Sbohem vąem » stř 9. srp 2006, 18:05

Tak termín se blí?í a my zatím nic nevíme.Já také u? kontaktoval,nějaké kluby,tedy hlavně stingery,ale taky ?ádná odezva. Asi by bylo nejlep?í se tam vydat osobně a pozji??ovat co a jak,ale v?ichni,nebo teda já určitě vím,?e nejblí?e je MP.
Kemp není problém, jejich dost,ale bez té dráhy nebo jakkého koliv místa pro nějaké soutě?e s na?imi Xsárinkami by to nebylo ono.
Přeci jenom,u? jsi na na?ich silnicích nemů?eme dovolit na to beztresně ?lápnout díky obřím pokutám a dlouhá přistávací dráha by nám to umo?nila.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod Mig45 » stř 9. srp 2006, 18:08

Kvido píše:Tak termín se blí?í a my zatím nic nevíme.Já také u? kontaktoval,nějaké kluby,tedy hlavně stingery,ale taky ?ádná odezva. Asi by bylo nejlep?í se tam vydat osobně a pozji??ovat co a jak,ale v?ichni,nebo teda já určitě vím,?e nejblí?e je MP.
Kemp není problém, jejich dost,ale bez té dráhy nebo jakkého koliv místa pro nějaké soutě?e s na?imi Xsárinkami by to nebylo ono.
Přeci jenom,u? jsi na na?ich silnicích nemů?eme dovolit na to beztresně ?lápnout díky obřím pokutám a dlouhá přistávací dráha by nám to umo?nila.


Prave s MP domlouvam,ze bych se tam v sobotu stavil.
Bohuzel prez tyden se tam nedostanu.Takze pokud se to nepovede tak aspon pokusim zaridit ostatni veci.
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » stř 9. srp 2006, 18:17

No pokud se do pátku neozvou z Policejní ?koly v Jihlavě , tak tam dopoledne zajedu . Asi není nad osobní kontakt ( kdo ví jak umí ovládat práci s e-mailem , kdy? doposud nebyli schopni ani odpovědět ) .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Další

Zpět na Proběhlé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků