2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod viteon » ned 12. zář 2010, 17:13

I my děkujeme Klekiho rodinnému klanu za perfektní sraz, papání, bumbání a koukání. Déšť asi k letošním srazům patří, ale je to na kopci, povodeň do třetice snad nehrozí.

Colinovi a Šárce přejeme co nejdřívější dojezd domů.
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod Sleemak » ned 12. zář 2010, 17:32

Jaj, tak to teda Colinovi nezávidím, to si nezasloužil, ještě když Šárka spěchala. Ty zmíněné vlaječky jsou luxusní. Do příštího roku budu muset vyšperkovat xsarku, aby měl Colin větší konkurenci při obhajobě miss.
To silverghost: My sme nešli papinkat, už před Martinem sem myslel že se mi rozsvítí pytlík jak se mi chtělo čůrat....takže byla zastávka na vyprázdnění demižonu.
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázek
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Uživatelský avatar
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 816
Registrován: úte 25. srp 2009, 20:28
Bydliště: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod Kleki » ned 12. zář 2010, 17:40

Po dlhej a úmornej ceste :mrgreen: sme konečne dorazili domov a chcem sa s vami v krátkosti podeliť o spomienky týkajúce sa 2. Slovenského zrazu. Po tohoročnom úspešnom Moravskoslezskom zraze ma výzva na pokračovanie Slovenských zrazov natoľko nadchla , že po dlhých úvahách som sa rozhodol , že sa na to dám. Predbežná registrácia a počet záujemcov ma utvrdil v tom , že 2.Slovenský zraz musím dotiahnuť do konca. Prišiel som na to , že človek nemusí mať organizačné schopnosti ak sa chce opäť stretnúť s xsamarádmi.
Zraz prebehol bez väčších problémov až na to počasie a splnil naše očakávania, vďaka všetkým Vám. Chcem sa poďakovať za vaše nápady a postrehy cez SZ a všetkým čo prispeli cenami do súťaží a čo sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na priebehu zrazu . :ooo: Tešíme sa na ďalšie stretnutie :jup:

To Colin: Prajeme skorý príchod domov

Klekiovci
Bývalá Xsara break 1.9TD 1999 , Xsara Break Exclusive 2,0HDI 80kW, 2002
Aktuálne Citroen C5 Break Exclusive 2,0HDI 100kW s automatom r.v.2006 + Xsara 1998 1,4i(manželkina)
Uživatelský avatar
Kleki
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1229
Registrován: ned 26. říj 2008, 14:24
Bydliště: Slovakia , Kováčová
Vůz: Citroen C5 Break 2,0HDI 100kW(EX Xsara break 1.9 TD r.1999, Xsara break 2.0HDI/80kW r.2002)

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod urpin » ned 12. zář 2010, 17:44

Taky už jsme nějakou chvíli doma, ale dostal jsem se k PC až teď. Děkujeme organizátorům za to, jak se o nás hezky starali, za upomínkové předměty a jak jim to vše klapalo. Počasí se nedá poručit (už ani Kvída neposlouchá) a tím jsme přišli jen o mašinky, i když jsme se na ně moc těšili. Byla to však i tak fajn zábava a lidi, co se sjeli, byli supr :wink: . Už teď se těšíme na další sraz. Colina je mi líto, ale o to víc Šárky.
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Uživatelský avatar
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1681
Registrován: ned 8. dub 2007, 9:56
Bydliště: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod Kouda » ned 12. zář 2010, 18:04

Hlásím úspěšný návrat domů,cestou jsme se zastavili v Bojnici na zámek a poté na doporučení Vény-garážmistra zvolili cestu přes Trenčín na Brno, která byla opravdu lepší než ta přes Žilinu. Také ještě jednou děkuji celé Klekiho rodině včetně sympatické barmanky Janky a všem zůčastněným za perfektní akci, no skončil veget a hurá zpět do reality, jdu koupat dcerku.
P.S.
To je smůla, že i mistr tesař se někdy utne.
Hlavně, aby Colin se Šárkou dorazili v pořádku včetně Miss i když na podvalu.
Kouda
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 8. čer 2010, 21:04
Bydliště: Orlickoústecko
Vůz: C3 Picasso 1,6 VTI 16V modrá metalíza Belle-Ile2012, předchozí: xsara 1.6, 16V modrá metalíza 2001

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod vena garážmistr » ned 12. zář 2010, 18:19

Tož Pražáci hlásí, že domu dojeli kolem 16,30 hod. Cesta proběhla v pohodě, cestou se za námi chvilku svezli Jojošíci. Jen jednou jsme troch zakufrovali, ale zajíždka nebyla hrozná. Spotřeba se ukázala jako přijatelná 5,12L/100Km, počítadlo do utrob xsarky za víkend přisypalo 1064 Km.

Klekiovcům děkujeme za prefektní akci, jen to počasí se nezdařilo, ale letos jsme jeli dva srazy a oba propršely a slunko jsme z místa konání odváželi domů.
Taktéž děkujeme za upomínkové předměty,z hrnečku už ochutnávám čaj s rumem, neb jsem skoro celou cestu prospal a domů jsem dojel s teplotou, takže bohužel celá cesta byla na moji drahé polovině a to jak řízení tak navigace. (pozn. korektorky - vůbec jí to nevadilo, horší by bylo, kdybych řídit nemohla). Malá je náležitě pyšná na své vítězství a už se ptá, kdy že pojedeme na nějaký další velký "závody" jak ona říká srazům.

Většina z Vás ví, že často odkazuji na http://www.citroen-club.eu, kde jsem také dosti činný. Jel jsem u nich dva srazy a jeden jsem pro ně pořádal spolu s Eliškou, byl to jen jak se tady říká "bowlingovej", ale vím ,kolik jsem s tím měl starostí a o to více si cením toho, že Kleki se napoprvé pustil do dvoudenního srazu.

Takže příště pokud to pracovní povinosti dovolí s "pražákama" počítejte, dojdou (pokud nás ta naše "diagnóza" nevyšplouchne).

Korektorka se taktéž přidává k pochvalám a moc děkuje za rodinnou atmosféru a těší se na příští setkání s Vámi se všemi!!!!
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod driversk » ned 12. zář 2010, 18:39

Tiež sme už doma,, ďakujeme Klekimu a jeho rodine za vydarený zraz, odviedli ste výbornú prácu, myslím že bolo o všetkých k maximálnej spokojnosti postarané aj keď práve nebolo ideálne počasie, ale to sa naplánovať nedá. Bolo nám fain, ste super xsamaráti tešíme sa na vás na dalšom zraze :jup:
Dúfam že Colin zo Šárkou a autíčkom sú už v poriadku doma..
Xsara II VTS 2-HDI 80Kw rv.-2002 strieborná metalíza Bývalka
Suzuki Burgman 650 Executive , ABS , r.v.2005 Bývalka
Honda Deauville 700 ABS r,v, 2007
Citroën C4 1.6i imagine
Uživatelský avatar
driversk
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1024
Registrován: úte 11. srp 2009, 21:21
Bydliště: Trnava
Vůz: Ná včul ništ

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod cicko71 » ned 12. zář 2010, 19:08

Príjazd do ZA o 12h všetko o.k. bolo fajn.Dík.
Xsara II 1,6 16V Exclusive 13.10.2000 vínová metla
Uživatelský avatar
cicko71
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon 13. dub 2009, 19:47
Bydliště: Bytča-Slovakia
Vůz: Xsara II 1,6 16V/10/2000 vínová metla sexkluzíwna

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod jojos » ned 12. zář 2010, 19:14

ĎAKUJEME aj my,celá família bola veľmi spokojná so zrazom,Bosorka bola ideálne miesto na takúto akciu.Žena už spí,krpec prespal celú cestu,potom nebol vo svojej koži-asi mu chýbali noví kamaráti,ale už je tiež tvrdý.Klekíci sa o nás postarali kráľovsky,tak ešte raz veľké Ď,aj Janke-sestre a personálu chaty a všetkým Xsamarádom.Tešíme sa na ďaľšie stretnutie :D
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Uživatelský avatar
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 942
Registrován: čtv 2. říj 2008, 18:21
Bydliště: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod Kvido » ned 12. zář 2010, 20:41

Sraz se opravdu vydařil,už od vystoupení s auta jsem dostal zápisné v krásném hrníčku. Prohlídka muzea byla pro mě fascinující,dozvěděl jsem spoustu nových věcí. Vláčky mrzely asi všechny,ale o to zase důvod přijet do Zvolena příště. Ubytování bylo perfektní a na svůj účel přespání stačilo. Soutěže i ceny byly velmi dobré a asi nejvíc potěšily děti. Organizátorům rodině Klekiovým moc děkujeme za perfektní sraz,přidali jste nám do života spostu dalších zážitků o které jsou ochuzeni ti co nepřijeli.
Klekimu děkuji 2x protože mi dokázal nechat opravit můj dost prasklý výfuk za KATem ,který by jistě cestu domů nevydržel a to i přesto ,že měl svých starostí ze srazem dost. Ukázka toho jak by si měli Xsamarádi v nouzi pomoci,děkuji i svářeči ,který to opravil dobře,protože výfuk drží.
Děkuji i Anitě a Viteonovi ,kteří mi pohlídali dcery v době mé nepřítomnosti ,opravdu u nich prolomily komunikační ledy a holky jsou ještě teď nadšené.

Byli jsme ve Zvolenu ještě natankovat na pumpě Shell,kde obsluha stojanu byl Xsarista ,který chtěl přijet ,ale nemohl protože musel být v práci,taková náhoda ,tímto ho zdravíme,prý je na fóru registrován. Po svižné jízdě za Pavelsem a Sleemakem jsme dojeli nějakého japonského sviště,no a pak jak psal Sleemak jsme šli čůrat a koupili jsme si korbáčiky.

Těším se na video a fotečky.Sám jsem nějak nefotil a fotografů tam bylo víc než dost.
Se mi nějak nechce věřit ,že by Miss xsara 2010 mohl upadnout výfuk.....
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod baffy » ned 12. zář 2010, 21:35

MISS XSARA 2010:
Obrázek
A TAKTO SOM HO NAŠIEL V PIEŠŤANOCH NA STANICI:
Obrázek
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod viteon » ned 12. zář 2010, 21:37

doufám, že teď Colin stojí za tebou (určitě ano) a má něco tvrdého v ruce a tluče :D
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod bogar70 » pon 13. zář 2010, 7:49

aj mi sme dorazili domov v poriadku po predchádzajúcej návšteve merkury marketu a radvanského jarmoku. Na zraze bolo super, klekiovci to zvládli na výbornú. :klik: Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie zrazy a na stretnutie s novími xsaramátmi :jup:


PS: k počítaču som sa dostal až teraz
bogar70
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát 9. kvě 2008, 17:12
Bydliště: Levice Slovensko
Vůz: citroen xsara, AC kombi 1,9 td r.v. 1999

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod Rope » pon 13. zář 2010, 8:12

Možna by stalo za zvážení na příští sraz: nepředávat ceny hned, ale až jestli dojede auto domů. přecejen by to mělo být jakési zrcadlo fora :lol: :lol:
Nic ve zlém, alespoň má baffy adoptivní dítě navíc. :oops:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: 2.Slovenský xsara zraz Kováčová - pokec

Příspěvekod Kvido » pon 13. zář 2010, 8:33

Počítal jsem kolik colin najel do Pieš´tan,mělo by to být celkem 187 km ,kdež to my jsme směrem na Martin najeli až domů 210 km,což znamená,kdyby jel snámi,výfuk by mu upadnul někde v Rožnově ,ale je možné že už by upadl na té panelové cestě,která dala i mému autu těžkou zkoušku a nejen asi mému,tam se poznalo kdo v jakém stavu má silentbloky hlavně zadní nápravy.
Ráno jsem Adélce a Aničce říkal než šli do školy co se stalo Honzovi a Adélka mi řekla " to má za to ,že se nám smál" tímto výrokem mě udivila jak už v 8 letech to chápe.
Ale všechna čest Baffymu a Klekimu né každý by byl tak ochotný pomoci ,jsem moc rád ,že jsem mezi takovými lidmi :ooo:
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

PředchozíDalší

Zpět na Proběhlé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron