Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Příspěvekod jojos » ned 8. kvě 2011, 20:32

Tak veľké díky MP-íkovi letí aj od nás,ľudia,program aj počasie-všetko dokonalé,Telč je krásne mesto a Vysočina sa nám veľmi páčila.A konečne som stretol Davadosa naživo :D

Obrázek
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Uživatelský avatar
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 942
Registrován: čtv 2. říj 2008, 18:21
Bydliště: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Příspěvekod SilverGhost » ned 8. kvě 2011, 20:40

Já jsem taky rád, že jsem jel s xsamarádem, kdybych jel sám, tak bych dorazil asi do kempu, protože tam jsem znal souřadnice. Řídit, navigovat, hlídat úkoly a ještě se kochat krajinou prostě nešlo. Takhle jsme si to užili oba a utrpěli druhé místo (ale jeli jsme na vítězství, bohužel máme oba mizerný odhad, já ještě mizernější, když jsem z rybníku spíš udělal zahradní jezírko :-)) Ale bylo to super, já dorazil asi před hodinou, mám spálenou hubu, jsem trošku nastydlej, ale klidně bych do toho šel ještě jednou. Bylo to fajn, jak jsem očekával a už se těšíme na sraz za jeden měsíc a jeden den.
PS: Omlouvám se všem, kteří ještě ráno spali a se kterými jsem se proto nerozloučil, ale fakt jsem musel prchnout.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázek
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Příspěvekod ColinMcRay » ned 8. kvě 2011, 20:42

já jen doplním Baffyho fotku.. už tenkrát jsem měl rád ty malé Ďábly (Jack Russel Teriery) na obrazu vpravo
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Příspěvekod houpal » ned 8. kvě 2011, 21:03

Já taky za sebe i moji drahou navigační polovičku :) moc děkuji za krásný sraz a přijetí mezi vás všechny, už se moc těšíme až se zase někdy někde potkáme a doufám že to nebude dlouho trvat, nějáký fotky co mám tak taky hodím na net a pošlu odkaz, jen přece některý jsou celkem dost k zasmátí. Já měl příjezd domů cca 12:00 daly jsme s přítelkyní kafe a jely do Náměště se podívat na závody do vrchu. Takže opravdu SKVĚLÝ VÍKEND SE SKVĚLÝMI LIDMI. DÍÍÍÍÍKY VŠEM. :jup: :ooo:
Houpal
Stříbrná Xsara Break, 1.6 16V jak jinak než benzín :) , nyní zeleno černá Fabie hatchback nejde přehlédnout
Uživatelský avatar
houpal
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 3. úno 2011, 12:49
Bydliště: Třebíč, Stařeč, Rudíkov
Vůz: Xsara break 1.6 16V 2001 80kW

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Příspěvekod Kvido » pon 9. kvě 2011, 18:51

Dalo by se říct,že hned po tom co jsme dojeli jsem se natáhnul na postel a velmi záhy usnul.

Tak poděkuju až teď, milý MPíku ,připravil jsi pro nás opravdový zážitek na který jen tak nezapomenu. Vše klaplo dokonale a když se sejde taková supr parta lidí je o dobrou zábavu postaráno.
Malý jeník oslavil krásné narozeniny,colin zalepil chladič,Rope bavil hospodu svým účesem atd.... prostě bylo fajn a také se mi zdají ty srazy krátké.
Navíc bylo příjemné se vrátit po 5 letech tam,kde jsme se sešli vůbec poprvé,tak jsem moc rád,že jsem tam byl.
Děkuju Všem byli jste a jste perfektní :ooo:
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: Sraz Vysočina 6.-8.5.2011 - POKEC + AFTER PARTY

Příspěvekod MP » pon 9. kvě 2011, 21:14

Přátelé Xsamarádi.
Jsem rád že se Vám na Vysočině a na srazu líbilo . Zdaleka jsem nezařadil do programu ani čtvrtinu toho co je zde na Vysočině k vidění , bylo by to na minimálně týdenní sraz , a tak jak o tom přemýšlím , třeba by se i z Vysočiny mohla stát tradice , a na Vysočinu 2011 by mohla navázat 2012 . Však jsme se v Řásné sešli konečně i my Xsamarádi z Vysočiny , tak by jsme společně mohli něco uspořádat . Ale na to je zatím čas ...
I já bych Vám poděkoval že jste neváhali přijet ( někteří i stovky kiláků ) a udělali tu správnou pohodu a atmosféru , jaká je tradičně na všech Xsara srazech .
Dík .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Předchozí

Zpět na Proběhlé srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků