Autosklostřípek

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autosklostřípek

Příspěvekod vena garážmistr » ned 11. pro 2011, 18:12

tak jak známo naše xsarka potřebovala nové okno tahle firma www.autosklostripek.cz si tu dala inzerát ale zmizel v propadlišti dějin. Já jezdím z práce okolo tak jsem si řek že je prubnu bylo to na pojištovnu takže se pan technik a majitel a všechno dohromady v jedné osobě mohl přetrhnout. Jen mě trochu udivilo protože už jsem měnil okno na připojištění dvakrát a nikde to nechtěli ale on jo "auto musí odfotit likvidátor" což jsem se dozvěděl po zjištení že auto je pojištené u ČP možná je to nějaká novinka ČP aby ji zbytečně neodíraly skloservisy nevím. Takže jsme se domluvily jak to vyřešíme a volba padla že v pátek Eliška si vzala xsaru do práce sklenář se telefonem ohlásil že kolem 10 bude u auta no dojel po 11 nechal drahé 1/2 papír že si auto pujčil dojel vyfotit na pojištovnu na dílnu vyměnil okno a auto vrátil opět volal do 20 minut tam jsme dojel asi za 40 minut. Takže auto si vyzvednul kolem 11 a po 16 ho vrátil. Ale tohle se dá trochu pochopit neb jeli přes celé centrum ( skoro z černého mostu na pankrác). A zajímavé že s předáním auta dostala sice na obyčejném papíře ale ZÁRUČNÍ LIST to jsem v předešlích skloservisech nedostal ani jednou.
Naposledy upravil vena garážmistr dne pon 12. pro 2011, 20:26, celkově upraveno 1
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Autosklostřípek

Příspěvekod davados » pon 12. pro 2011, 1:31

daval sem u nich na renaulta a taky spokojenost auto u CPP a nafotily si to sami,ale je to 2roky zpet a dalnicni znamka byla zadara,teda 500 spoluucast na okno.jo a menil sem ho protoze kamosovi pri meneni palubky ujel sroubovak zevnitr do okna a nebyl problem
Uživatelský avatar
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1661
Registrován: ned 10. úno 2008, 10:17
Bydliště: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Autosklostřípek

Příspěvekod Trhyy » čtv 5. led 2012, 22:09

Děkujeme za ( snad :) ) kladnou referenci, snažíme se dělat pro zákazníka vždy maximum, takže se "přetrhneme" pro každého zákazníka a je jedno jestli se jedná o sklo placené pojištovnou, nebo v hotovosti, někdy je to možná i v hotovosti lepší ( méně administrativy, telefonátů, focení apod. )
To focení si bohužel opravdu žádá Česká pojištovna, bohužel vymejšlej čim dál tím větší nesmysly a akceptují pouze fotky od jejich techniků, nebo velkých jejich smluvních autoskloservisů ( kde ovšem nedávají žádný bonus ).
Časově to nikdy nelze přesně odhadnout když se auto vyzvedává u zákazníka a navrací zpět, Pražská špička je někdy nevyzpytatelná :)
Jinak záruka je u nás samozřejmostí na každou výměnu okna, spíš se osobně divím že vám to v jiných autosklech nedali.

Takže doufáme že jste byl s našimi službami spokojený a kdyby se objevil jakýkoli problém, neváhejte nás kontaktovat. :)


Shodou okolností nám počátkem tohoto týdne přišel dopis z pojištovny že vaše pojistná událost byla v pořádku uzavřena a vyplacena, takže vám přeposíláme slíbený bonus 1500Kč dle dohody :)
Trhyy
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 5. led 2012, 21:44
Bydliště: Praha 9
Vůz: BMW 523I :)

Re: Autosklostřípek

Příspěvekod vena garážmistr » úte 10. dub 2012, 17:03

Malinké upozornění autoskolstřípek se přestěhoval do H.Počernic více info na jejich stránkách pro představu je to asi dvě nebo tři ulice od Lydiem.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Autosklostřípek

Příspěvekod vena garážmistr » sob 24. kvě 2014, 18:29

Tak jsem opět využil služby " Střípků" . A můžu jen potvrdit moji předešlou zkušenost.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků