Citroen Frýdek Místek

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Citroen Frýdek Místek

Příspěvekod KAYKA » ned 28. led 2007, 12:06

tak jsem někdy loni zaregistroval ?e citroen zřídil pobočku ve fm hned jsem tam mrknul a kdy? sem tam byl hned sem se přeptal na sladení meho dalkače a jednotky centralu(kluci tady na foru psali ?e v kuníně s kartou za 350,-) No sedela tam nejaka "slečna"a vyprovodila me se slovy " hodina diagnostiky 900,-"řikal jsem si jsou tady noví dam jim je?tě čas navíc na odemykání klíčem jsem si zvyk.(i kdyz nechapu co ma naladění klíče spol s diagnostikou) tento patek jsem mel cestu kolem tak sem se tam opět zastavil měl jsem čas a navic při či?těni odvětravaci hadic se mi povedlo zlomit to tečko co je na hadicich mezi sanim a vikem hlavy (1.8 66kW) chtěl sem se zeptat jestli to jde koupit mam to slepene ale u? mu nevěřím.V celem salonu byl jeden člověk ktery pravě prodaval berlingo. asi po deseti minutach kdy o me absolutně nejevil zajem jsem drze nakouknul do dilny kde mi mechanik rekl ze to sladeni delají ale cenu nevi a dily prodavaji vedle ve ?kodovce. Sice jsem to nechapal ale sel jsem do ?kodovky snad koupim aspon to tečko.Ve ?kodě meli opravdu odděleni Cit.ale bohu?el opět bez obsluhy a ta paní ktera prodavala díly na ?kodu byla sice moc míla a ochotná ale v dilech na cit se vubec nevyznala a ani neovladala program v počitači ktery patrřil Cit.
volala tedy vedle docit kde jií řekli at počkam 5 min. ?e hned nekdo přijde a dil vyhleda čekal jsem asi 35min. jako blbec a potom jsem to vzdal.Nechapu jak si citroen představuje pojem peče o zakazníka .
Uživatelský avatar
KAYKA
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 159
Registrován: úte 23. led 2007, 22:17
Bydliště: palkovice okr Frýdek-Místek

Příspěvekod lobello » ned 28. led 2007, 14:38

:( je to skor o pristupe zamestnancov a majitela predajne
Uživatelský avatar
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 441
Registrován: pát 5. led 2007, 16:27
Bydliště: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Příspěvekod Rope » stř 31. led 2007, 21:23

Zajeď do Kunína, tam jsou dobří a ochotní. Pokud shání? Tak zkus vrakáče v okolí, Ostrava Muglinov, Bílovec, Mokre Lazce před Opavou.
Jo a co se týka historije citroenu ve F-M, tak dříve jsem občas jezdil něco do citroenu dělat. Neměli vlastní diagnostiku a kdyľ něco potřebovali, tak jezdili do Orlové. Neměli ani vlastní mechaniky, jen jednoho externistu, který měl od nich pronajatou dílnu.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod ramm » úte 20. bře 2007, 2:42

Hoj chlape na ty blbce tam se vys.. ja tam byl protoze mi zacala blikat a po sleze svitila kontrolka Air backu.Ten prodavac s zenskym hlasem mi rekl ze mi to z darma napichnou a zisti co s tim mam... Po chvili cekani prisel a vychrlil ze oprava se muze pohybovat kolem 1500- 4500,-.Prijel jsem domu a povidam to tatovi a ten ten byl predemnou a ptal se na to primo mechaniku ti mu rekli kde je problem a ze oprava bude stat 500,- :D Doma pak kdyz jsem sveho milacka debordelizoval tak jsem pohybal z dratkem co vede do cidla v sedadle spolujezce a oprava byla provedena zadarmo.sice mevim na jak dlouho ale kdyz vim kde je problem tak pak uz neni problem to nejak poresit.
PS: Stal jsem naproti skodovky a jak jsem ho videl jak jede do te garaze :drie: s mym autem tak jsem mu malem ukroutil hlavu.
Uživatelský avatar
ramm
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 10. pro 2006, 22:42
Bydliště: F-M


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron